Australian Open 2021: Jennifer Brady vs Madison Brengle náhled, head-to-head a předpověď

Jennifer Brady

Jennifer BradyPodrobnosti zápasu

Svítidlo : Jennifer Brady vs Madison Brengledatum : 11. února 2021Sledujte Warriors vs thunder online zdarma

Turnaj : Australian Open 2021

Kolo : Druhé kolo (kolo 64)Místo : Melbourne, AustrálieKategorie : Grand Slam

Povrch : Venkovní hardcourtOdměna : 80 000 000 AUDŽivé televizní vysílání : USA - ESPN / Tenisový kanál | Spojené království - Eurosport 1 | Indie - Sony Six

Jennifer Brady vs Madison Brengle náhled

Poté, co v úterý zaregistrovala důraznou výhru nad Alionou Bolsovou ve svém úvodním kole, Jennifer Brady ve čtvrtek nastoupí ve druhém kole s krajankou Madison Brengleovou.

Forma Jennifer Bradyové se neustále zlepšuje, protože 25letá žena prohrála v úvodním kole na Abu Dhabi Open na začátku tohoto roku. Nedávno uzavřená Grampians Trophy viděla Brady v semifinále, kde utrpěla těsnou porážku s Ann Li.

Před ztrátou s Li dokázala Brady přesvědčivě získat to nejlepší ze Světlany Kuzněcovové, Marty Kostyuk a Barbory ​​Krejčíkové.

bojíte se tmy sledovat online

Nyní, při prvním letošním Slamu, se Američan dostal do nejlepšího možného startu. Brady zasáhla 14 vítězů proti pouhých 13 nevynuceným chybám a dokončila své vítězství, aniž by co i jen jednou shodila podání.

Její další soupeřka Madison Brengle přichází se spoustou zkušeností na nejvyšší úrovni, ale s velkým úspěchem na grandslamech. Třicetiletá žena se nikdy nedostala do čtvrtfinále žádného majora, i když je důležité poznamenat, že její nejlepší výkon přišel na Australian Open v roce 2015-když dosáhla čtvrtého kola.

schéma tenisové rakety
Madison Brengle

Madison Brengle

Třicetiletá Brengleová, hrající v devátém hlavním tahu Australian Open, v úterý propustila Arinu Rodionovou 6-1, 6-2. Počet nevynucených chyb byl na spodní straně (16), ale bude si trochu dělat starosti se svým podáním, protože se dvakrát zlomila.

Jennifer Brady vs Madison Brengle hlava na hlavě

Jennifer Brady vede Madison Brengle 1: 0 v rekordu hlava na hlavě. Duo se utkalo proti sobě na akci Indian Wells 125K v roce 2019, přičemž mladší Američan vyhrál vítězstvím 6-3, 6-1.

Predikce Jennifer Brady vs Madison Brengle

Jennifer Brady

Jennifer Brady

Je známo, že všestranná hra Jennifer Brady vyhovuje i těm nejlepším hráčům, a to z ní dělá oblíbenou osobu, která se dostala do střetu s Madison Brengle. Ale Brengle má spoustu vlastních zbraní, které by mohly potenciálně narušit Bradyho rytmus.

Brengle předvedl ukázkovou obranu proti Arině Rodionové, což ji při několika příležitostech dostalo z problémů. Velmi efektivně použila svůj bekhend, aby otevřela kurt proti Australance, a chtěla by to udělat i proti Bradymu.

To znamená, že Jennifer Brady je důslednější střelec z obou křídel a má o něco více palebné síly než Brengle. To spolu s letošní rychlostí kurtů (údajně o 20% rychleji než obvykle) ztěžuje pohled kolem Bradyho jako vítěze tohoto střetnutí.

Předpověď: Jennifer Brady vyhrát ve třech setech.

Populární Problémy

V závislosti na tom, koho se zeptáte, je povinnost poroty buď extrémně důležitou součástí účasti na demokracii, nebo extrémně velkou ztrátou času. Porotci jsou umístěni ve velmi formálním prostředí se soudci, svědky a právními zástupci. Porotci jako ...

Jak udělat dort k narozeninám vašeho dítěte. Baby smash dort je tradice, která začala v USA. Jedná se o miniaturní dort, který je dítěti předložen k jeho prvním narozeninám. Dítě může rozbít dort, chytit ho za hrsti, ...

Vysílání „Take at Birth“ dnes večer, 9. října 2019, ve 22 hodin ET/21:00 CT na TLC. Zde je návod, jak můžete sledovat show online bez kabelu.

Michiganský stát č. 3 se vydává na cestu, aby ve čtvrtek nastoupil na Seton Hall č. 12 v obrovském zápase na začátku sezóny. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Jak žít v lese. Život v lesích, obklopen přírodou, je fantazií mnoha obyvatel města. Běhání krysího závodu den za dnem, řešení dopravy, zločinu a znečištění - je snadné si romanticky představit život více ...

Štíhlá kůlna je skvělá struktura, kterou můžete mít na zahradě a naplnit ji zahradnickými potřebami, terénními nástroji nebo čímkoli jiným, co potřebujete uložit. Poměrně levně můžete postavit chudou až přístřešek s materiály zakoupenými v místním ...