Kvalifikace na Australian Open 2021: Prajnesh Gunneswaran vs Brayden Schnur náhled, souboj a předpověď

Prajnesh Gunneswaran

Prajnesh GunneswaranPodrobnosti zápasu

Svítidlo: Prajnesh Gunneswaran vs. Brayden Cordvelmi brady renovace sezóna 1 epizoda 1

Datum: 11. ledna 2021Turnaj : Kvalifikace Australian Open 2021

Kolo : První koloMísto : Dauhá, KatarKategorie : Grand Slam

Povrch: Venkovní HardcourtNačasování zápasu: Cca. 14:30 místního času, 16:00 ISTNáhled Prajnesh Gunneswaran vs Brayden Schnur

Indický singlista Prajnesh Gunneswaran z Indie číslo 1 se postavil v prvním kole kvalifikační soutěže Australian Open 2021 proti kanadskému Braydenovi Schnurovi.

Gunneswaran hrál po většinu roku 2020 na úrovni Challengeru, přičemž po cestě zaznamenal některé průměrné výsledky. Nyní se však bude snažit znovu objevit formu, díky které se vyšplhal až na číslo 75 v žebříčku ATP (zpět v dubnu 2019).

Braydenova šňůra

Braydenova šňůra

25letý Brayden Schnur se stal profesionálem v roce 2016 po letech hraní vysokoškolského tenisu. A i když na turné ATP nedosáhl největších výsledků, stále má obrovské zkušenosti s hraním na hardcourt.

Kanaďan postoupil do finále New York Open 2019 a porazil několik velkých jmen amerického tenisu v podobě Sama Querreyho a Steva Johnsona.

Díky solidním zemním úderům a dobrým obranným schopnostem se Schur mohl ukázat jako houževnatý soupeř pro Gunneswaran, což dalo Indovi hodně na přemýšlení.

Prajnesh Gunneswaran vs Brayden Schnur proti sobě

Prajnesh Gunneswaran se bude snažit svými velkými údery ovládat rally.

Prajnesh Gunneswaran se bude snažit svými velkými údery ovládat rally.

Prajnesh Gunneswaran vede Brayden Schnur 1: 0 v rekordu hlava na hlavě. Ind porazil svého protivníka přímým způsobem na jejich jediném předchozím setkání, které přišlo na hardcourts v Bangalore v roce 2018.

Predikce Prajnesh Gunneswaran vs. Brayden Cord

V prvním kole se setkají dvě velmi rozdílné značky tenisu, přičemž palebná síla Prajnesha Gunneswaranu ovládne nenápadnost Braydena Schnura.

jak zabalit na tenisový loket

V poslední době, kdy oba muži hráli, se Gunneswaranovi podařilo překonat svého kanadského protivníka. Ten však od té doby vzrostl.

Na druhé straně indiánské bohatství za poslední rok zhruba kleslo a on nebyl schopen udržet žádnou formu. Také se provinil tím, že ve svých zápasech vykašlal příliš mnoho nevynucených chyb, a pokud bude chtít postoupit za Schnura, bude muset vytáhnout speciální výkon.

Předpověď: Brayden Schnur k vítězství ve třech setech.

Populární Problémy

Jižní Karolína se dnes v některých univerzitních fotbalových akcích 1. týdne ujímá východního Illinois. Zde jsou všechny způsoby, jak můžete sledovat hru, která není v televizi.

Pokud chcete být dobrým basketbalistou, měli byste zlepšit střelbu, přihrávky, obranné techniky míče a nechat se trénovat. Umět pracovat se svými spoluhráči a snažit se je poznat tak, aby celý váš ...

Stručná analýza turné ATP v roce 2017, kterému dominovali Nadal a Federer.

Zde je návod, jak streamovat hudební epizodu Riverdale v sezóně 4 „Hedvika a rozzlobený palec“ online bez kabelu.