Přímý přenos Seattle Sounders vs Toronto FC: Jak se dívat online v USA

Live Stream ze Seattlu Sounders vs Toronto FC

Getty

Seattle Sounders bude v sobotu hostit Toronto FC ve hře MLS na CenturyLink Field. Začátek zápasu je naplánován na 16:00. ET.

Pokud žijete ve Spojených státech a nejste na trhu v Seattlu, můžete sledovat živý přenos ze hry na ESPN+ , služba digitálního streamování od ESPN, která obsahuje spoustu dalších různých živých sportů, všechny dokumenty 30 za 30 a další originální obsah.

Bezplatnou zkušební verzi ESPN+ můžete zahájit právě zde , a poté můžete Sounders vs Toronto FC sledovat na počítači přes ESPN.com, nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu 4, Xboxu One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.

bodování raquetballu

Navíc, pokud ještě nemáte ESPN+ a plánujete si objednat sobotní večer akci UFC 236 (s titulky Max Holloway vs Dustin Poirier), můžete si zakoupit roční předplatné ESPN+ a UFC 236 za 79,99 $ .


Náhled Seattle Sounders vs Toronto FC

Žádný tým neprohrál tuto sezónu MLS.

Toronto vede Východní konferenci s 12 góly, přestože odehrálo jen čtyři zápasy; sedm z 12 týmů konference již má pod pásem šest zápasů MLS.

Po zahájení sezóny tříhernou sérií výher smazali jednobrankové manko ve druhé polovině náklonu 7. dubna s Chicago Fire, aby vytáhli remízu 2: 2.

stolní tenis a ping pong

Myslel jsem si, že je tu spousta dobrých věcí, spousta pozitivních věcí, které je třeba odnést, (ale) evidentně jsme frustrovaní, protože cítíme, že v některých ohledech nám unikly dva body, řekl záložník Toronta FC a kapitán Michael Bradley , podle Toronto Sun . Ale je ještě brzy. V průběhu sezóny budete mít takové dny. Určitě je pozitivní, když jsme šli dolů, měli jsme silný tlak na návrat.

Útočník Jozy Altidore dal v 31. minutě hlavičku Toronta, ale Chicago během přestávky před přestávkou vyrovnalo levou nohou CJ Saponga.

Gól na polovině byl vražedný, protože jim opravdu nic nešlo, řekl manažer Toronta Greg Vanney podle serveru Toronto Sun. Pokud dostáváte všechny šance a oni nedostávají nic, pak jste pravděpodobně v docela dobré formě. A pak vzdát gól, směšný gól, na konci poločasu nebylo to, kam jste chtěli do poločasu přijít. Nakonec jsme dali gól z ničeho.

Po remíze ve druhém zápase Sounders vydrželi tři přímé vítězství. Záložník Nicolas Lodeiro skóroval v 18. minutě proti Realu Salt Lake, když naposledy odehrál jediný gól, který potřeboval k vítězství 1: 0.

nové tenisky

Bylo to třetí čisté konto brankáře Stefana Freiho v sezóně.

Byl to nářez, ale bylo dobré být zpátky před domácími fanoušky, řekl obránce Sounders Brad Smith podle Siréna v srdci . Cítili jsme se, jako bychom byli na chvíli pryč s mezinárodní přestávkou, a výsledek ve Vancouveru nám evidentně nešel, abychom se vrátili a podali dobrý výkon. Myslel jsem, že jsme ovládali první poločas, ve druhém poločase jsme trochu upadli. Vlastně nevím, co se stalo, ani jak to vysvětlit, ale musíte rozdrtit výsledky a my máme čisté konto a na konci dne jsou tři body. Dobrý výsledek.


Populární Problémy

Brunch je jídlo, které kombinuje potraviny ze snídaně i oběda, proto je termín brunch. Obvykle se podává v pozdních ranních nebo odpoledních hodinách a je spojena s nedělí, kdy lidé mají tendenci vstávat později než ...

Chcete -li napadnout a porazit nepohyblivý předmět, musíte být sami nezastavitelnou silou.

5 nejnervóznějších tenistů a jejich nejzlobenější momenty na hřišti.

V pátek se Notre Dame a Alabama setkají na místě v národním mistrovství 2021. Zde je návod, jak můžete zdarma sledovat živý přenos ze hry online.

„The Lost Lincoln“, nový dokument na Discovery Channel, má premiéru v neděli večer. Zde je návod, jak jej sledovat online, pokud nemáte kabel.

Zde je návod, jak sledovat tributní koncert Willie Nelson A&E online bez kabelu.