Bastad 2021: Casper Ruud vs Federico Coria náhled, head-to-head & prediction | Nordea Otevřeno

Casper RuudPodrobnosti zápasu

Svítidlo : (1) Casper Ruud vs Federico Coria

nejlepší tenisová raketa pro ženy

Datum: 18. července 2021Turnaj : Nordea Open 2021

Kolo : Konečné

Místo : Bastad, ŠvédskoKategorie : ATP 250

Povrch : Jíl

Odměna : 419 470 EURŽivé televizní vysílání : USA - ESPN a tenisový kanál

Ukázka Casper Ruud vs Federico Coria

Nejlepší nasazený Casper Ruud se v neděli utká s argentinským Federico Coria ve finále Nordea Open 2021 v Bastadu.

Ruud porazil v sobotním semifinálovém zápase Roberta Carballese Baena 6: 1, 6: 4, aby dosáhl na druhé letošní finále ATP. Coria mezitím ve svém střetu mezi posledními čtyřmi provedl krátkou práci Yannicka Hanfmanna, vyhrál 6-2, 6-1.

Pro Corii to bude první vystoupení ve finále turnaje ATP. Ruud se naopak může pochlubit dvěma tituly ATP (Ženeva 2021 a Argentina 2020) a dvěma umístěními na druhém místě (mistrovství USA v jílovém kurtu 2019 a Chile Open 2020).

Nor byl v Bastadu zatím ve vznešené formě a ve dvou zápasech teprve zahodí set. To znamená, že v prvním kole dostal rozloučenou a ve čtvrtfinále proti Henri Laaksonenovi zvítězil.

stojan na boty na tenisky

Ale Ruud předváděl skvělý tenis, kdykoli byl na hřišti, zejména ve svých servisních hrách. Dvaadvacetiletý hráč zatím ztratil své podání jen dvakrát a v 16 servisních zápasech připsal dohromady 28 bodů, což jsou na antuku ohromující čísla.

Federico Coria se ze své strany musel probojovat do prvních kol, aby dosáhl na titulní střet v Bastadu. Coria doposud porazila Francisco Cerundolo, Marca Cecchinata, druhého nasazeného Cristiana Garina a Yannicka Hanfmanna, z nichž všichni jsou zdatní špíčkáři.

Zatímco Argentinec čelil ve svých prvních třech zápasech určitým obtížím, v semifinále měl proti Hanfmannovi úplnou kontrolu. Coria získala pozoruhodných 74% svých servisních bodů a přitom dosáhla 54% úspěšnosti při návratu.

Taková byla devětadvacetiletá dominance, že celý zápas nečelil ani jednomu bodu zlomu.

Casper Ruud vs. Federico Coria proti sobě

Casper Ruud a Federico Coria se proti sobě postaví poprvé na turné v tomto zápase. Jejich vzájemný souboj aktuálně činí 0: 0.

Coria a Ruud se však již jednou potkali na turnaji Challenger (2017 Montevideo) a jednou v kvalifikačních kolech (2019 Cordoba Open). Argentinec vyhrál obě utkání ve dvou setech.

Predikce Casper Ruud vs. Federico Coria

Federico Coria

jak zastavit pískající tenisky

Casper Ruud vstupuje do tohoto zápasu jako oblíbený, přestože Federico Coria tento týden zaznamenal v Bastadu více vítězství proti vynikající opozici.

Argentinec ještě nebude čelit střele jako Ruudův silný forhend, což pravděpodobně pomůže Norům dominovat v řízení. Ruud propůjčuje na svůj forhend zdravé množství topspinu, který by mohl Coru posunout dobře za základní čáru a otevřít kurt pro vítěze.

Coria má ale pozoruhodnou rychlost nohou, a na tu si Ruud bude muset dávat pozor. Argentinec může také najít ostré úhly a vítěze bekhendem, takže 22letého hráče pravděpodobně postaví na střídačku crosscourtů mimo toto křídlo.

Přesto je Ruud od doby, kdy se naposledy setkal s Coriou (Cordoba 2019), výrazně zlepšeným hráčem a v neděli pravděpodobně zvedne svůj třetí titul v kariéře ATP.

Předpověď: Casper Ruud vyhrál ve třech setech.

Populární Problémy

Arizona a Havaj se setkávají v sobotu v „Week Zero“ sezony univerzitního fotbalu 2019. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry bez kabelu.

Raiders si v neděli proti Patriots odnesli rekord 2: 0. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online bez kabelu.

Jak vystřelit z pušky. Zapomeňte na to, co si myslíte, že znáte z videoher a filmů: naučit se správně střílet z pušky vyžaduje cvičení, přípravu a bezpečnost. Naučit se základy formy vám pomůže vyvinout správné základy pro ...

Jak uchovat švýcarský mangold. Mangold je zelená živina bohatá na živiny, která se dobře hodí téměř ke každému jídlu. Ať už sklízíte vlastní mangold, nebo ho chcete mít vždy po ruce, existují způsoby, jak mangold uchovat a prodloužit tak čas, který máte ...

Americký hokejový tým USA se v sobotu utká s Kanadou v prvním zápase Rivalry Series 2019-20. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online.