Bastad 2021: Casper Ruud vs Federico Coria náhled, head-to-head & prediction | Nordea Otevřeno

Casper Ruud

Casper Ruud

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : (1) Casper Ruud vs Federico Coria

Datum: 18. července 2021

Turnaj : Nordea Open 2021

Kolo : Konečné

aircast pro tenisový loket

Místo : Bastad, Švédsko

tenisový míč zpětný válec

Kategorie : ATP 250

Povrch : Jíl

Odměna : 419 470 EUR

Živé televizní vysílání : USA - ESPN a tenisový kanál

Ukázka Casper Ruud vs Federico Coria

Nejlepší nasazený Casper Ruud se v neděli utká s argentinským Federico Coria ve finále Nordea Open 2021 v Bastadu.

jak být dobrý v tenise

Ruud porazil v sobotním semifinálovém zápase Roberta Carballese Baena 6: 1, 6: 4, aby dosáhl na druhé letošní finále ATP. Coria mezitím ve svém střetu mezi posledními čtyřmi provedl krátkou práci Yannicka Hanfmanna, vyhrál 6-2, 6-1.

Pro Corii to bude první vystoupení ve finále turnaje ATP. Ruud se naopak může pochlubit dvěma tituly ATP (Ženeva 2021 a Argentina 2020) a dvěma umístěními na druhém místě (mistrovství USA v jílovém kurtu 2019 a Chile Open 2020).

Nor byl v Bastadu zatím ve vznešené formě a ve dvou zápasech teprve zahodí set. To znamená, že v prvním kole dostal rozloučenou a ve čtvrtfinále proti Henri Laaksonenovi zvítězil.

Ale Ruud předváděl skvělý tenis, kdykoli byl na hřišti, zejména ve svých servisních hrách. Dvaadvacetiletý hráč zatím ztratil své podání jen dvakrát a v 16 servisních zápasech připsal dohromady 28 bodů, což jsou na antuku ohromující čísla.

Federico Coria se ze své strany musel probojovat do prvních kol, aby dosáhl na titulní střet v Bastadu. Coria doposud porazila Francisco Cerundolo, Marca Cecchinata, druhého nasazeného Cristiana Garina a Yannicka Hanfmanna, z nichž všichni jsou zdatní špíčkáři.

názvy tenisových skóre

Zatímco Argentinec čelil ve svých prvních třech zápasech určitým obtížím, v semifinále měl proti Hanfmannovi úplnou kontrolu. Coria získala pozoruhodných 74% svých servisních bodů a přitom dosáhla 54% úspěšnosti při návratu.

Taková byla devětadvacetiletá dominance, že celý zápas nečelil ani jednomu bodu zlomu.

Casper Ruud vs. Federico Coria proti sobě

Casper Ruud a Federico Coria se proti sobě postaví poprvé na turné v tomto zápase. Jejich vzájemný souboj aktuálně činí 0: 0.

Coria a Ruud se však již jednou potkali na turnaji Challenger (2017 Montevideo) a jednou v kvalifikačních kolech (2019 Cordoba Open). Argentinec vyhrál obě utkání ve dvou setech.

Predikce Casper Ruud vs. Federico Coria

Federico Coria

Federico Coria

Casper Ruud vstupuje do tohoto zápasu jako oblíbený, přestože Federico Coria tento týden zaznamenal v Bastadu více vítězství proti vynikající opozici.

Argentinec ještě nebude čelit střele jako Ruudův silný forhend, což pravděpodobně pomůže Norům dominovat v řízení. Ruud propůjčuje na svůj forhend zdravé množství topspinu, který by mohl Coru posunout dobře za základní čáru a otevřít kurt pro vítěze.

Coria má ale pozoruhodnou rychlost nohou, a na tu si Ruud bude muset dávat pozor. Argentinec může také najít ostré úhly a vítěze bekhendem, takže 22letého hráče pravděpodobně postaví na střídačku crosscourtů mimo toto křídlo.

Přesto je Ruud od doby, kdy se naposledy setkal s Coriou (Cordoba 2019), výrazně zlepšeným hráčem a v neděli pravděpodobně zvedne svůj třetí titul v kariéře ATP.

průměrný věk tenistů

Předpověď: Casper Ruud vyhrál ve třech setech.

Populární Problémy

Jak pokládat podlahu. Pokládka nové podlahy je skvělý způsob, jak zlepšit svůj obytný prostor. Ať už chcete předělat a přejít na vysoce módní vzhled, nebo pokud chcete omezit údržbu, toto domácí vylepšení zvládnete ...

Roger Federer a Rafael Nadal hrají svůj 39. zápas - 13. na Grand Slamu, 6. na French Open a poprvé od roku 2017.

Kyrgios způsobil obrovské rozrušení, když sesadil Rafaela Nadala. Dokáže zopakovat výkon, když se ujme Wawrinky?

Ať už stavíte perfektní halloweenský kostým, nebo chcete svůj šat okořenit vintage nádechem, práce se retro styly je neuvěřitelně zábavná. Termín „retro“ může znamenat cokoli, co odkazuje na minulost, ale obvykle ...

Státní soupeři Iowa a Iowa State se ve čtvrtek večer setkávají na tvrdém dřevě. Zde je návod, jak sledovat hru bez poskytovatele kabelu.

Clube América a Cruz Azul se v sobotu setkají na Copa GNP de Mexico. Pokud jste v USA, zde je návod, jak sledovat živý přenos zápasu online.