„Nejlepší kluci na světě“ nejsou lidé

Míčový pes

Jeden z „kluků“, který dělá svou práci



Tenis se stal psem. Doslova také, pokud se máme dívat na toto video od ASB Bank zahrnující Svetlanu Kuznetsovou, Venus Williams a nejlepší kluky na světě - psy! V rámci propagace ASB Classic v Aucklandu na Novém Zélandu se psi - Ted, Oscar a Super Teddy, stali kluky z plesu.



Zdálo se, že si Kuznetsova a Williams užívají sledování psů, kteří po bodu přinášejí koule.



Popis videa od ASB Bank říká:

Když do Aucklandu na Novém Zélandu přijeli někteří z nejlepších tenistů světa, našli jsme nejlepší kluky na světě. Představujeme Teda, Oscara a Super Teddyho, nejtučnější kluky (psy) na světě. ASB Classic, pro lásku k tenisu.



Podívejte se na video zde:





Populární Problémy

Deiveson Figueiredo tituluje svůj druhý přímý PPV, když se utká s Brandonem Morenem na UFC 256. Zde je návod, jak koupit a sledovat PPV prostřednictvím ESPN Plus.

Jak používat plechovku fazolí. Existuje mnoho způsobů, jak můžete použít plechovku fazolí. Pokud máte plechovku fazolí, o které nevíte, co s ní, zvažte přípravu hlavního jídla inspirovaného fazolemi. Můžete také zvážit výrobu předkrmů z fazolí ...



Jannik Sinner a Max Purcell se v úterý utkají v prvním kole US Open 2021. Ti dva se už jednou setkali, a to na Australian Open 2020, kde Sinner vyhrál ve dvou setech.

Jak se ohýbat. Protahování svalů je skvělý způsob, jak předvést zisky z posilovny, ale věděli jste, že to může být také cvičení samo o sobě? To je pravda - protahování svalů je ve skutečnosti může posílit. Https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/27329807/...