Jak se dívat na koncert Eddie Money Tribute Online bez kabelu

Eddie Money Tribute Concert

AXS TV

Zpěvák Eddie Money zemřel v září 2019 pouhý měsíc poté, co mu byla diagnostikována rakovina jícnu 4. V neděli 22. března odvysílá AXS TV speciální holdový koncert pro zesnulého rockera, který začíná ve 21 hodin. ET/18:00 PT.

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos AXS TV na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

TV Philo

AXS TV je součástí hlavního 59kanálového balíčku Philo, který je nejlevnější ze všech streamovacích služeb, pokud jej plánujete dlouhodobě udržovat. Součástí je také sedmidenní zkušební verze zdarma:

video pokyny k tenisu

Bezplatná zkušební verze Philo

Jakmile se zaregistrujete do Phila, můžete pak koncert sledovat živě na svém počítači prostřednictvím webových stránek Philo, nebo na telefonu (s podporou iPhonu), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo na jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace Philo.

Pokud nemůžete sledovat živě, Philo vám také umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožňuje přehrát pořady, které byly vysílány za poslední tři dny.

Sling TV

Balíčky Sling TV Sling Blue (47 kanálů) a Sling Orange (32 kanálů) obsahují televizi AXS. Každý stál první měsíc 20 $ a poté 30 $ měsíčně:

Získejte Sling TV

sametové tenisky

Nebo jako součást speciální nabídky, kterou Sling aktuálně nabízí, můžete získat zdarma Amazon Fire TV Stick, pokud předplatíte dva měsíce:

Balíček Sling TV + Fire Stick

nákup tenisových raket

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete koncert sledovat živě na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV přichází s 10 hodinami cloudového DVR.


Náhled na koncert Eddie Money TributeHrát si

Rockový svět si pamatuje Eddieho Money Připojte se k nám na dvouhodinový koncert věnovaný milované rockové ikoně Eddie Money v neděli 22. března. Moderuje Eddieho dobrý přítel, komik a oceněný herec Louie Anderson. Koncert Eddie Money Tribute je upřímnou oslavou muže, jehož vokály podpořily oblíbené žebříčky a poskytly soundtrack pro generaci… 2020-03-16T20: 31: 34 000Z

Tento dvouhodinový speciál na počest 71. narozenin Eddieho Money, odvysílaný den po 71. narozeninách Eddieho Money, pořádá komik Louie Anderson a představuje vystoupení Sammyho Hagara, Jamese Hetfielda, Kevina Cronina a REAVE Speedwagona, John Waite, George Thorogood, Tommy Tutone a další.

AXS v tiskové zprávě prozradil, že to bylo první veřejné uznání na počest Money od jeho smrti a výtěžek z této akce bude ku prospěchu MusiCares a Fondu pro výzkum rakoviny USC Eddie Money.

Speciál byl natočen 20. února v The Canyon v The Saban v Beverly Hills v Kalifornii, kde se hostující umělci střídali v předvádění největších hitů Money. Hagar se ujal Shakin ', Kevin Cronin a Dave Amato provedli Think I Love, Waite provedl Save a Little Room, Hetfield vzal Baby Hold On a poté tři děti Money, Jesse, Dez a Julian Money, provedly Baby Hold On a Wanna Go Back.

K dispozici byla také sbírka video poct od umělců, kteří tam nemohli hrát, včetně Huey Lewis, Joan Jett, Steve Miller, Loverboy, Boston a Dennis DeYoung. A herec Kevin James sdílel vzácné záběry z Money vystupující na jeho svatbě.Hrát si

Eddie 'Funny' Money Jeho hudba, jeho vtipy, jeho odkaz. I když všichni známe Eddieho Moneyho pro jeho singly na vrcholu hitparád, jeho vtipy byly legendární. Jeho přátelé včetně Sammyho Hagara, Jamese Hetfielda, REO Speedwagona a dalších sdílejí své oblíbené vtipy vyprávěné The Money Man. 2020-03-11T20: 02: 01,000Z

AXS TV byla po dobu dvou let, kdy jsme točili, velkou součástí našich životů Skutečné peníze a jsme tak rádi, že je máme na palubě jako exkluzivní domov pro Eddieho nezapomenutelnou poctu, řekla Laurie Money, Eddieho manželka nad 30 let. Jsme tak nadšeni, že ostatní budou mít nyní příležitost být svědky vylití lásky a podpory, které se Eddiemu a naší rodině dostalo od jeho hudebních vrstevníků prostřednictvím tohoto koncertu.

tenisová raketa velikosti 27

Jsme vděční neuvěřitelným umělcům a přátelům z oboru, kteří věnovali svůj čas a talent a spojili se, aby tuto oslavu svého života mohli uskutečnit, pokračoval Money. Jejich společná energie a úsilí pomohly naší rodině dát Eddiemu jedinečně velkolepé vyslání, hodné velkého manžela, otce, přítele a umělce, kterým skutečně byl. Každé představení koncertu musíte vidět a je nepopiratelně přímo od srdce. Koncert je svědectvím, které ukazuje, jak hluboce byl milován hudební komunitou.

Eddie Money byl rockovou ikonou a bavil se na špičkách hitparád, ale byl také milovaným členem televizní skupiny AXS, řekla Lucia McCalmont, viceprezidentka pro programování a plánování, AXS TV. Byla to skutečná radost, že jsme mohli během natáčení Skutečných peněz zažít hlubokou lásku rodiny Money na vlastní kůži, a byli jsme hrdí na to, že můžeme hrát malou roli v Eddieho odkazu, když jsme sdíleli jejich neuvěřitelné pouto s diváky po celém světě. Jeho vřelá osobnost a nakažlivé melodie ovlivnily a inspirovaly tolik lidí a my jsme nemohli vymyslet lepší způsob, jak ho ocenit, než oslavou jeho života a jeho hudby.

Koncert Eddie Money Tribute se koná v neděli 22. března ve 21 hodin. ET/18:00 PT na AXS TV.


Populární Problémy

Jak sledovat někoho tajně venku. Pokud shromažďujete informace o příteli k jejich narozeninám nebo se snažíte naplánovat překvapení, možná ho budete chtít chvíli sledovat, abyste zjistili, kam jdou. Nebo pokud se svým přítelem hrajete hru, ...

Pohled na hráče s největším počtem titulů ve čtyřhře.

Jak na headbang. Headbangování je taneční technika úzce spojená s agresivními hudebními žánry, jako je heavy metal, hardcore a punk rock. Je to dobrý způsob, jak se dostat k hudbě, ale nesprávně provedené může zanechat to nejhorší ...

Djokovič na svém vrcholu ve Wimbledonu měl štěstí

Tři dny po obrovské výhře nad vyhrocenými rivaly Dukem se Severní Karolína vrací domů, aby v sobotu nastoupila na FSU. Zde je návod, jak sledovat hru online zdarma.