Ženský tenis: 4 mladé hráčky, které by mohly v roce 2019 vyhrát Grand Slam

Finále BNP Paribas WTA Singapur představil SC Global - 8. den

Finále BNP Paribas WTA Singapur představil SC Global - 8. den

Sezóna 2018 byla smíšenou taškou se starším strážcem i grandslamovými tituly příští generace. Ženská remíza viděla etablované profesionály jako Caroline Wozniacki, Simona Halepová, které získaly své první grandslamové tituly. Bývalá světová jednička Angelique Kerberová se stala jedinou Němkou, která vyhrála Wimbledon od legendární Steffi Grafové. Naomi Osaka zaznamenala své druhé vítězství nad Serenou Williamsovou v roce 2018 skvělým výkonem na finále US Open 2018.

Semena změn byla zaseta s příští generací připravenou narušit současný stav a očekávalo se, že zpochybní dominanci zavedeného řádu klování.

podpora mueller tenisového loktu

Diskutujeme o vyhlídkách čtyř talentovaných tenistů příští generace na okruhu WTA, kteří mohou v nadcházející tenisové sezóně 2019 vyhrát Grand Slam.


#4 Daria Kasatkina

Daria Kasatkina na WTA Elite Trophy 2018

Daria Kasatkina na WTA Elite Trophy 2018

21letá Ruska Daria Kasatkina má za sebou přelomovou sezónu v roce 2018. V současné době je na žebříčku WTA na světové čísle 10 nejvýše umístěnou Ruskou.

Kasatkina se tenisovému světu představila působivým vítězstvím nad nově korunovanou šampionkou Australian Open Caroline Wozniackou na St.Petersburg Open podpořenou nadšeným ruským davem.

Brzy předjela Světlanu Kuzněcovovou, aby se stala nejlepší ruskou singlovou hráčkou Ruska. Dosáhla vítězství nad všemi čtyřmi úřadujícími grandslamovými šampiony - což je pozoruhodný výkon pro hráče, kterému je právě dvacet. Po vítězství proti Wozniackimu následovala vítězství nad Sloane Stephensovou a Garbine Muguruzaovou.

Na BNP Paribas Open se dostala do čtvrtfinále a podruhé v roce porazila Caroline Wozniacki. Ve čtvrtfinále a semifinále si připsala vítězství nad dalšími dvěma grandslamovými šampiony - Angelique Kerberovou a Venus Williamsovou. V Madridu následovalo další vítězství nad Garbine Muguruzaovou.

Třetí vítězství roku nad Caroline Wozniackiovou následovalo na French Open na cestě k její čtvrtfinálové prohře se Sloane Stephensovou. Kasatkina dosáhla svého druhého grandslamového čtvrtfinále ve Wimbledonu a prohrála s případnou vítězkou Angelique Kerberovou. Její první letošní titul přišel na Kremlin Cupu, což znamená, že poprvé rozlouskla WTA Top-10.

Vzhledem k tomu, že stárnoucí duo Šarapovová a Kuzněcovová je nyní na špatné straně svých 30 let, ruský tenis vzhlíží k Darii Kasatkině, aby byla paprskem grandslamové naděje v roce 2019.

Populární Problémy

Djokovič na svém vrcholu ve Wimbledonu měl štěstí

Pokud ve svém životě potřebujete trochu více blingu, zvažte bedazzling párů bot. Vždy je můžete koupit v obchodě, ale můžete je velmi prodražit a často je levnější je jednoduše oslnit sami. Vysoké podpatky a klínky jsou ...

Jak Falcon kopnout. Abyste mohli používat Falcon Kick, musíte buď hrát Super Smash Bros. nebo extrémně silný. Stiskněte B + dolů. === Skutečný život ===

Pokud nemáte kabel, podívejte se na online stream ID dokumentu „OJ & Nicole: An American Tragedy“.

Může Dimitrov v bitvě padlých hvězd znovu přežít, nebo by se Stan Wawrinka ukázal být pro něj příliš dobrý? .

Nápady zdůvodňující překážky, které mu letos stojí v cestě, a to, jak se odchod do důchodu 2020 jeví jako velmi pravděpodobné.