Andrey Rublev reaguje na slavnou předpověď Rogera Federera a říká, že to bylo „úžasné“ slyšet něco takového

Roger Federer

Roger FedererScintilační forma Andrey Rubleva v roce 2020, ačkoliv byla velmi příjemná pro něj i jeho fanoušky, také vrátila Rogera Federera zpět do zpráv.Legendární Švýcar si 23letého Rusa skvěle vybral už v roce 2019, když byl požádán, aby si na hráče dal pozor v roce 2020. A podobně jako jeho hra, Federerova předpověď se ukázala být dokonalá na palec.Andrey Rublev nasbíral v roce 2020 pět titulů a zároveň dosáhl několika čtvrtfinále Slam. A během nedávné videokonference s fanoušky z celého světa Rublev odpověděl na pár otázek o švýcarské velikáně, o které se hodně mluvilo o předpovědi.

Jeden z fanoušků - který byl z Paříže - se nejprve zeptal Rubleva, zda měla předpověď Rogera Federera na jeho dosavadní sezónu nějaký dopad. Rus odpověděl, že je „úžasné“, když si ho legenda jako Roger Federer váží. Skromně také dodal, že i ostatní mladíci na turné byli na „úžasné úrovni“.Samozřejmě je úžasné, když taková legenda něco říká tímto způsobem, ale jak jsem říkal na začátku této sezóny, není to jen o mně, řekl Rublev. Všichni mladí jsou tak dobří. Všichni hráči tvrdě pracují, všichni mají úžasná období a úžasnou úroveň být na vrcholu.
Andrey Rublev učinil spravedlnost Rogeru Federerovi

Andrey Rublev učinil spravedlnost předpovědi Rogera Federera v roce 2019

Moderátor videokonference se poté zeptal Rubleva na jeho počáteční reakci na předpověď Rogera Federera. Světová osmička odpověděla, že video poprvé viděl v době lednového finále Qatar Open - což by se mimochodem ukázalo jako jeho první letošní titul.Viděl jsem to poprvé, když si myslím, že když jsem vyhrál Dauhá nebo když jsem šel do finále Doha, Rublev pokračoval.

Rus si pak vzpomněl na své překvapení, že si ho Federer vybral nad lidmi jako Denis Shapovalov, Felix Auger-Aliassime, Karen Khachanov a Alex de Minaur.Samozřejmě to byl příjemný pocit, ale stejným způsobem jsem přemýšlel, proč jsem, protože tam je Shapovalov, Felix, Khachanov, De Minaur, který mě bije, a měli lepší hodnocení než já, řekl Rublev. Přemýšlel jsem tedy jako: „Ne, to je cesta na dlouhou trať“.

Roger Federer viděl něco v Andreji Rublevovi během jeho ztráty Cincinnati 2019 s Rusem

Roger Federer po prohře s Andrey Rublev na Cincinnati Masters 2019

Roger Federer po prohře s Andrey Rublev na Cincinnati Masters 2019

Když bylo v prosinci 2019 zveřejněno video s předpovědí Rogera Federera, Andrey Rublev byl mimo top 20 a ukázal jen záblesky svého skutečného potenciálu. Ale jedním z největších záblesků bylo jeho vítězství nad samotným Federerem na Cincinnati Masters.

Byla to nejrychlejší ztráta legendárního Švýcara za více než deset let a přesně ukázala, jak dobrý může být Rublev ve své době.

Federer si představení samozřejmě nenechal ujít. Zde je video, ve kterém Švýcar předpověděl; zajímavé je, že byl jediným hráčem, který vybral Rubleva mezi všemi dotázanými.

Říkám, že Rublev udělá něco zvláštního, řekl Federer. Mám pocit, že v Cincinnati proti mně hrál skvěle a hodně na mě zapůsobil.

Populární Problémy

Jak posílit záda. Silné zádové svaly pomáhají udržovat horní část těla stabilní a mohou předcházet bolestem zad - zvláště pokud většinu dne sedíte. Chcete -li si vybudovat silná a flexibilní záda, přidejte do své cvičební rutiny cvičení zaměřená na ...

Podle teorie dominance levého nebo pravého mozku je člověk s „levým mozkem“ logičtější a analytičtější, zatímco člověk s „pravým mozkem“ je intuitivnější, přemýšlivější a kreativnější. . Ve skutečnosti ...

Nick Kyrgios bojuje se zraněním kolena a v úvodním kole US Open 2021 se ujímá skálopevného Roberta Bautisty Aguta. Ti dva rozdělili svá předchozí setkání na turné.

Roger Federer se v pátečním zápase třetího kola utká s australským a domácím favoritem Johnem Millmanem.

Serve-and-volley se v posledních letech zdálo být ztraceným uměním-ale někteří hráči stále tuto techniku ​​do určité míry používají.

Váš průvodce streamováním Olaf's Frozen Adventure online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí.