Australian Open 2021: Ashleigh Barty vs Karolina Muchova náhled, head-to-head & prediction

Ashleigh Bartyová

Ashleigh BartyováPodrobnosti zápasu

Svítidlo: (1) Ashleigh Barty vs (25) Karolina Muchovajaké slovo symbolizuje nulu v tenise

Datum: 17. února 2021Turnaj : Australian Open 2021

Kolo : ČtvrtfináleMísto: Melbourne, AustrálieKategorie: Grand Slam

Povrch : Outdoor HardcourtFinanční odměna: 80 milionů AUDŽivé televizní vysílání: USA - Tenisový kanál | Indie - Sony Six


Ashleigh Barty vs Karolina Muchova preview

Světová jednička Ashleigh Bartyová se bude snažit vrátit se do semifinále Australian Open, když ve středečním střetnutí proti osmičce nastoupí s 25. osazenou Karolinou Muchovou.

Po zahájení nové sezóny s titulem Yarra Valley Classic prošla Barty každým svým zápasem na prvním letošním Slamu. Po dvojitém rohlíku proti Dance Koviničové se Australan podílel na tom, aby se do ubikací dostali Daria Gavrilova, Ekaterina Alexandrova a Shelby Rogers.

Krajanka Gavrilova byla jedinou hráčkou tohoto týdne, která proti Barty vyhrála více než pět her v sadě. Kromě toho byl bývalý šampion French Open doposud téměř bez výzev.

Barty propadl celkem 20 her ve čtyřech kolech, přičemž každým dnem vypadal stále nebezpečněji. Ani tah levého stehna nedokázal bránit pohybu Aussie.

Barty se stáhl ze čtyřhry, aby se vyhnul tlaku na postižené stehno, a to se ukázalo jako moudré rozhodnutí. Čtyřiadvacetiletý mladík hraje svobodně ve dvouhře a nezdá se, že by měl v nejbližší době přestat.

Karolina Muchova

Karolina Muchova

Bartyho další soupeřka, Karolina Muchová, také zapálila tento turnaj. Češka hrála s velkým přesvědčením a dosud neinkasovala ani set.

Muchová podpořila své třetí kolo rozrušené vítězství nad světovou šestkou Karolinou Plíškovou dalším špičkovým výkonem v pondělí. 25. semeno ukázalo dveře do 18. ročníku Elise Mertensové ve formě, přestože v první sadě skončilo 0: 4 a poté 2: 5.

Mertens získal minulý týden titul a byl považován za největšího favorita tohoto čtvrtého kola. Ale Muchova oblékla Belgičanku se svým dvorním plavidlem, nakonec vyhrála 7-6 (5), 7-5.

Ashleigh Barty vs. Karolina Muchova proti sobě

Ashleigh Bartyová vede proti sobě Karolinu Muchovou s náskokem 1: 0, když vyhrála své osamělé setkání na US Open v roce 2018. Australanka předvedla v New Yorku vznešený výkon na cestě 6: 3. , 6-4 výhra ve třetím kole.

Ashleigh Barty vs Karolina Muchova prediction

Ashleigh Bartyová

Ashleigh Bartyová

Ashleigh Barty najde svůj zápas v Karolině Muchové, vzhledem k tomu, že oba hráči používají podobný styl hry.

Muchova má solidní základní hru a může míchat věci s plátky a dropshoty, podobně jako Barty. Oba také často hledají konečné body na síti.

Muchova má za sebou dvě velká vítězství a v tuto chvíli se sveze na obrovské vlně sebevědomí. Je samozřejmé, že Češka vynaloží veškeré úsilí, aby dosáhla na nejlepšího hráče planety na nejvyšší úrovni.

Ale aby to dokázala, Muchova bude muset hrát mnohem čistěji než ve čtvrtém kole. Opakování 31 nevynucených chyb, kterých se dopustila proti Mertensové, jí neudělá žádnou výhodu proti hráči kalibru Barty.

Muchová bude také muset být po svém návratu ostrá jako břitva, zvláště proti druhému podání Bartyové. Ale Aussieho velící vítězství nad Shelby Rogersovou ji připravilo na jakýkoli druh výzvy.

Rogers, stejně jako Muchova, předvedl silnou hru na nádvoří a vyhrál 10 ze 13 bodů v síti. Ale domácí favorit ji stále bez námahy porazil, jezdil na jejím silném prvním podání a rozmanitosti.

Muchová má talent propašovat se do sady, ale to je asi to nejlepší, co může proti odhodlané Barty udělat.

Předpověď: Ashleigh Barty vyhrát ve třech setech.

Populární Problémy

WGC-St. Jude Invitational představí mnoho nejlepších světových hráčů. Zde je návod, jak sledovat turnaj online bez kabelu.

Nezapomenutelné momenty French Open: Steffi Graf vs Monica Seles, 1992, finále

Přestože se Jo-Wilfried Tsonga vrátil do formy v Brisbane, nemohl si v semifinále najít cestu kolem Daniila Medveděva.

Být divoškou může být spousta zábavy, ale může nastat chvíle, kdy se budete chtít dostat do kontaktu se svou dívčí stránkou. Naštěstí můžete být dívčí, aniž byste se vzdali svého vnitřního divoška. Vyberte si oblečení, které kombinuje váš styl tomboy a vaše dívčí ...