Syn Bjorna Borga Leo vstupuje do akademie Rafaela Nadala po uvolnění pravidel blokování

Bjorn Borg (L) a Rafael Nadal na French Open 2014

Bjorn Borg (L) a Rafael Nadal na French Open 2014

Rafael Nadal zahájil Akademie Rafa Nadala v roce 2016 s cílem zdokonalit talenty nejbystřejších a nejambicióznějších tenistů i mladých sportovců z jiných sportů.

Akademie je hostitelem stovek mladých mužů a žen, kteří mají k dispozici koučovací zařízení, vzdělávací infrastrukturu, akademické školné, odborníky na výživu, psychology a lékaře. Posláním, jak je uvedeno na jejich webových stránkách, je „koučovat mladé aspiranty s hodnotami, ctnostmi a schopnostmi samotného Rafaela Nadala“.

Akademie Rafa Nadala je zřízena na rozlehlém kampusu v rodném Španělsku na Mallorce a nyní je hostitelem syna Bjorna Borga Leo.

Podle Označit , Leo Borg konečně dorazil na Mallorcu poté, co čekal na uvolnění omezení, a strávil prvních pár dní prací s intenzitou a nadšením. V současné době je pod příkazem Toni Nadala, který kombinuje cvičení na kurtu s fyzickou kondicí v tělocvičně.

Rafael Nadal byl možná nejúspěšnějším teenagerem v historii mužského tenisu a za svůj úspěch v mládí do značné míry připsal svému strýci Tonimu. Není proto překvapením, že Toni Nadal je vedoucím akademie Rafa Nadala.

Jak uvádí Eurosport , Bjorn Borg měl slova vysoké chvály pro akademii a její tréninkový režim. Jedenáctinásobný šampion Slam také vyjádřil naději, že stejně jako jeho vlastní syn začne mnoho dalších talentovaných hráčů svou tenisovou cestu na Mallorce.

'Úroveň školení v Akademii je velmi dobrá a myslím si, že odvádějí skvělou práci.' Z tohoto důvodu sem přišel hrát můj syn, jsem s tím velmi spokojený a doufám, že v budoucnu přijde mnoho dalších, protože Akademie je velmi dobrá, “řekl Borg.

Akademie Rafaela Nadala je jednou z nejlepších na světě: Bjorn Borg

Bjorn Borg (L) a Rafael Nadal na Laver Cupu 2019

Bjorn Borg (L) a Rafael Nadal na Laver Cupu 2019

V rozhovoru s Označit na začátku roku Borg tvrdil, že po návštěvě akademie byl nadšený, že poslal svého syna trénovat a rozvíjet se v rodném městě Rafaela Nadala.

'Čekáme na otevření hranic ve Španělsku,' tvrdil Borg. „Nadalova akademie je jednou z nejlepších na světě. Leo tam byl třikrát a miloval to. '

Rafael Nadal samozřejmě v posledních letech intenzivně komunikoval s Bjornem Borgem, když hrál za tým Evropy v edicích Laver Cup 2017 a 2019. Tento tým trénuje Borg a zdá se, že čas, který obě legendy strávily společně na turnaji, měl podíl na rozhodnutí Leo Borga vstoupit do akademie Rafa Nadala.

vyhledávač tenisových bot
„Měl jsem možnost strávit týden před rokem. Šli jsme po Laver Cupu, který se hrál v Ženevě. Mají skvělé zázemí, dobrý program a dobré trenéry, “dodal Bjorn Borg.

Populární Problémy

Video: Federer - Samprasův epický střet ve Wimbledonu 2001

Troy se v sobotu utká s Akronem ve fotbalovém zápase Sun Belt vs. MAC. Tato hra není v národní televizi, takže se na ni můžete podívat online.

Praskající klouby (nazývané také kloubní kavitace) se často cítí dobře, protože mohou uvolnit napětí a zvýšit rozsah pohybu. Prasknutí nebo uvolnění páteřních kloubů zad je obvykle bezpečné, pokud se provádí kontrolovaným způsobem a ...

Dominic Thiem shromáždil z deficitu jedné sady proti Johnu Isnerovi, aby zvítězil 3: 6, 6: 3, 6: 4 a počtvrté za sebou dosáhl semifinále na Madrid Open.

NC John & Sons, společnost se sídlem v Tiripuru, použila na výrobu 25 000 oděvů pro Australian Open 1 88 709 PET lahví.

Jak ošetřit zranění třísla. Bolest vnitřního stehna způsobená zraněním třísla se může pohybovat od mírné po těžkou a může se stát každému v jakémkoli věku. Bolest je důsledkem roztržení nebo prasknutí některého z pěti svalů, které probíhají po vnitřním ...