Přímý přenos Boise State vs Air Force: Jak se dívat zdarma

Boise State vs Air Force

Getty Quarterback Hank Bachmeier z Boise State Broncos

Č. 25 Boise State Broncos zamíří v sobotu na Falcon Stadium v ​​Colorado Springs.

Hra začíná v 18 hodin. ET a budou vysílány na CBS Sports Network. Pokud ale nemáte kabel, zde je návod, jak zdarma sledovat živý přenos Boise State vs Air Force online:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos CBS Sports Network a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV , kterou můžete zdarma použít se sedmidenní zkušební verzí zde:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, Boise State vs Air Force můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází také s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat závod na vyžádání do tří dnů od jeho ukončení, i když nezaznamenáš to.

Hulu s živou televizí

Můžete sledovat živý přenos CBS Sports Network a 65+ dalších televizních kanálů prostřednictvím Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, Boise State vs Air Force můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

YouTube TV

Prostřednictvím YouTube TV můžete sledovat CBS Sports Network a více než 80 dalších televizních kanálů:

Získejte YouTube TV

Jakmile se zaregistrujete do YouTube TV, Boise State vs Air Force můžete sledovat živě v aplikaci YouTube , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Apple TV, Chromecastu, Fire TV, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo je můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek YouTube.

Pokud nemůžete sledovat živý přenos, YouTube TV je dodáván s DVR.


Náhled Boise State vs Air Force

Letectvo minulý týden prohrálo se státem San Jose se ztrátou 17: 6. Sokoli spěchali na velmi úctyhodných 206 yardů na 49 pokusů (to je 4,2 yardů na přenášení), ale v rozehrávce nedokázali nic rozehrát, a to byl ten rozdíl. Sofophore quarterback Haaziq Daniels šel 9-17 na 92 ​​yardů a přistání, ale to nestačilo. Daniels v této sezóně dokončuje pouhých 50 procent svých průchodů dvěma hrami a tento týden bude potřebovat lepší hru.

tenisový loketní ortéza vs rukáv

V obraně byli sokoli vynikající proti běhu proti státu San Jose, což umožňovalo pouhých 68 yardů na 30 přenosů. Vzdali to však 226 yardů vzduchem a jejich obranná záda budou testována tento týden. Musíme být trochu statnější, hlavní trenére letectva Řekl Troy Calhoun . Musíme lépe blokovat a musíme také lépe běhat.

Budou čelit náročnému týmu Broncos, který minulý týden zvítězil nad dominantní výhrou 42: 13 nad Utah State. Quarterback Hank Bachmeier byl ve výhře téměř dokonalý, šel 20-28 na 268 yardů a tři přistání. Wideout Khalil Shakir chytil dva z nich a táhl na 123 yardů na sedm úlovků.

Hlavní trenér Boise State Bryan Harsin tento týden řekl, že přestože jsou proti letectvu velkými favority, Broncos je nebude přehlížet.

Je to nová výzva, nový soupeř, další protivenství, kterému budeme muset čelit na cestách a starat se o věci, které s tím souvisí, Harsin to řekl médiím Pondělí. Náš soupeř, hrající u Air Force, pro nás evidentně není snadné hrát, a myslím, že to naši kluci chápou.

Broncos získal místo v top 25, vstup do hry jako 25. zařadil tým v národě. To je místo, kde chceme být, a ne kvůli hodnocení, ale protože jsme jedním z lepších týmů, Řekl Harsin . Vždy chcete být jedním z lepších týmů v zemi. Jsem na náš program hrdý. To je důležité pro Boise State a naši značku a všechny lidi, kteří jsou součástí programu. Vážím si uznání, kterého se nám dostává za to, že jsme dostali šanci být v jednom z těchto průzkumů veřejného mínění nebo co to je. To se cení. Nyní musíme stále hledat způsoby, jak vyhrát, abychom mohli zůstat.


Populární Problémy

Tím se hodnotí čtyři hráči, kteří mohou sesadit Federera z trůnu, aby zvedl korunu Wimbledonu 2018.

Jak vybírat a uchovávat kedlubny. Kaleráb, člen rodiny zelí, v němčině znamená „zelný tuřín“. I když to vypadá jako vtipná kombinace obou druhů zeleniny, její chuť je sladší a mírnější, spíše jako kříženec mezi ...

Jak udělat horký jablečný mošt. Zahřejte celé tělo lahodným nápojem z horkého jablečného moštu. Tento ohřívač chladného počasí může být pikantní nebo sladký, nebo můžete přidat další šťávy pro změnu chuti. Tento článek vysvětluje, jak vytvořit několik ...

F. Scott Fitzgerald jednou obdržel zamítavý dopis, který říkal: „Měl bys slušný román, kdyby ses zbavil té Gatsbyho postavy.“ Samozřejmě ne každé odmítnutí vede k divokému úspěchu, ale proč by nemohlo to vaše? Pokud chcete mít možnost ...

Sportovci sportují, aby se naučili sebevědomí, týmové práci a vedení. Také často vystupují jako sociální vůdci ve svých školách. Pokud jste ochotni věnovat se sportu a pozitivně rozvíjet svůj společenský život, jste již na ...

Vše, co potřebujete vědět o velkofilmu Djokovic vs Tsonga ve druhém kole.