Přímý přenos Bucs vs Panthers: Jak se dívat online bez kabelu

Živý přenos Bucs vs Panthers

GettySoupeři NFC South Tampa Bay a Carolina bojují o první ze dvou ročníků ve druhém týdnu sezóny 2019.Začátek hry je naplánován na 20:20. ET a budou vysílány na národní úrovni v síti NFL. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat přímý přenos Bucs vs Panthers prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání:tenisový žargon

FuboTV

NFL Network je jedním z Více než 100 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu. Dodává se také s Fox (s některými NFL a univerzitními fotbalovými hrami ve 4K), CBS a NBC, zatímco NFL RedZone je v doplňku Sports Plus.Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos Bucs vs Panthers na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.Pokud nemůžete sledovat živé přenosy, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenávejte to.

Sling TVBalíček Sling TV Sling Blue je dodáván s více než 40 živými televizními kanály, včetně sítě NFL.jak počítat tenisové body

Zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi Sling TV , a poté můžete sledovat živý přenos her Bucs vs Panthers na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud nemůžete sledovat živě, cloud DVR je k dispozici jako doplněk.

PlayStation Vue

PS Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů . Horní tři balíčky (Core, Elite a Ultra) obsahují síť NFL.

Můžete se zaregistrovat na PS Vue přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos her Bucs vs Panthers na počítači prostřednictvím webové stránky PS Vue nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, PlayStation (3 nebo 4), nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Pokud se nemůžete dívat naživo, PS Vue přichází s cloudovým DVR.

tiebreaky v tenise

Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě můžete sledovat každou pravidelnou sezónu a hru NFL po sezóně živě online prostřednictvím DAZN , služba digitálního streamování, která také zahrnuje síť NFL, NFL RedZone, fotbal Premier League, fotbal Ligy mistrů, box a další živé sporty za 20 $ měsíčně nebo 150 $ ročně.

Zde se můžete zaregistrovat na bezplatnou měsíční zkušební verzi DAZN Canada , a poté můžete sledovat živý přenos hry Bucs vs Panthers a každou další hru NFL na počítači prostřednictvím DAZN.com, nebo na telefonu, tabletu, chytré televizi, Roku, Xbox One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace DAZN .


Náhled Bucs vs Panthers

Tampa Bay Bucs vstupuje do sezóny 2019 s novým hlavním trenérem v Bruce Arians a velkým očekáváním talentovaného, ​​ale málo výkonného pasivního útoku. V hlavní roli bývalý první výběr Jameis Winston a představovat elitní možnosti přijímání, jako jsou Mike Evans a Chris Godwin, stejně jako OJ Howard na těsném konci, Bucs mají kousky na místě, aby měřily týmy vzduchem, ale snažily se to udělat znovu posledních pár sezón. Tampa Bay, která v loňském roce zahájila neuspokojivou sezónu 5: 11, doufá, že se dočká zásadního obratu na ofenzivní straně míče, který jí pomůže vytáhnout se ze sklepa na jihu NFC. Bohužel se v prvním týdnu vynořili z bran a vypadají, že se odrazí s lepší ofenzivou, která se projeví proti jejich rivalovi z NFC South.

Defenzivně ztratili Bucsové volného agenta oddaného franšízy Geralda McCoye, ačkoli přidali Ndamukong Suh, aby pomohl zaplnit prázdnotu, kterou opouští. Přihrávka by měla zasáhnout zraněním Jasona Pierra-Paula, ačkoli přidání nováčka Devina Whitea na linebackera a Deone Bucannona v sekundárním kole by mělo pomoci udržet věci v pořádku, dokud se nevrátí. I když letos Bucs nevypadají jako elitní obrana, doufáme, že dokážou šlapat vodu do bodu, kdy by je vylepšený ofenzivní útok měl přivést k vítěznému rekordu.

Panteři přicházejí s několika otázkami ohledně zranění kolem Cam Newtona. Newtonova schopnost být zdravý a připravit se na začátek sezóny je nezbytná, protože jeho schopnost dvojího ohrožení je důvodem, proč přestupek Panthers zmizel. Christian McCaffrey je zpět a měl by dát velký počet bez ohledu na situaci quarterbacka, ale když je Newton zdravý a na svém místě, Panthers mají šanci být jedním z nejdynamičtějších útoků NFL na zemi i ve vzduchu. V prvním týdnu měli vynikající představení a chtěli navázat na tento úspěch směřující do druhého týdne.

Pokud dokáže Luke Keuchley zůstat zdravý uprostřed obrany, Carolina vypadá, že se může pochlubit jednou z lepších jednotek NFC South. Se silnou přední sedmičkou a kombinací mladých talentů a zkušených veterinářů v sekundách by se obrana měla výrazně zlepšit oproti jednotce z minulé sezóny, kterou zpustošilo zranění.

Očekávejte úzce vybojovanou bitvu, jak je mezi rivaly NFC South typické. Útok Bucs by měl být pod Ariany vylepšen a dokud bude Newton dobrý, oba týmy by měly po většinu hry obchodovat s útoky. Vzhledem k mírnému náskoku, který má Carolina v defenzivě, počítejte s tím, že jejich jednotka přijde s několika zásadními zastávkami, aby udržela Buccaneers na uzdě.


Populární Problémy

Udržování vlasů na místě při sportování může být oříšek. Chcete vypadat dobře, ale nechcete si dělat starosti, jestli vám vlasy nepadají z místa. S těmito jednoduchými účesy budete moci udržet svou mysl na ...

Analýza zápasu 4. kola mezi Coricem a Kyrgiosem na Miami Open, který Chorvat vyhrál ve třech setech.

Sestry Williamsové havarovaly ze čtyřhry

Lamelo Ball and Spire převzít Bella Vista v HoopHall West High School Basketball Invitational. Zde je návod, jak můžete hru sledovat zdarma.

Jak ulevit od bolesti zad. Vaše střední část zad se může napnout nebo namáhat kvůli nedostatku pohybu, špatnému držení těla nebo zranění. Tato oblast, také nazývaná hrudní páteř, je tvořena svaly, vazy a klouby. Můžete zmírnit bolest ...