Přímý přenos UNC vs Auburn: Jak sledovat online zdarmaGetty Luke Maye #32 z North Carolina Tar Heels jde proti druhému hráči Washingtonu Huskies proti Noahovi Dickersonovi č. 15 během druhého kola basketbalového turnaje NCAA.

Semena č. 1 North Carolina Tar Heels (29-6; ACC at-large) se utkají s osivem Auburn Tigers č. 5 (28-9; vítěz turnaje SEC) v zápase Midwest Region Sweet 16 v Sprint Center v Kansas City , Missouri jako turnaj NCAA 2018-19 NCAA pokračuje v pátek večer.

Hra je naplánována na začátek kolem 19:29 hod. ET , a bude vysíláno na TBS . Pokud však nemáte kabel, můžete se zaregistrovat k jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu, které vám umožní sledovat TBS na počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení:

FuboTV

Sledujte March Madness online

FuboTV

TBS je jedním z více než 85 živých televizních kanálů zahrnutých v hlavním balíčku FuboTV, který je do značné míry přizpůsoben sportu. Zahrnuty jsou také TNT, TruTV a CBS (živé na vybraných trzích), což vám umožní sledovat každou turnajovou hru NCAA.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím FuboTV aplikace.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru (a další programy) na vyžádání do tří dnů od jejího závěr, i když to nezaznamenáte.

PlayStation Vue

Sledujte March Madness online

PlayStation Vue

PS Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů : Všechny čtyři obsahují TBS. Zahrnuty jsou také TNT, TruTV a CBS (živé na vybraných trzích), což vám umožní sledovat každou hru March Madness.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 5denní zkušební verzi PS Vue , a poté můžete sledovat živý přenos ze hry na počítači prostřednictvím webové stránky PS Vue nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu (3 nebo 4) ) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Pokud se nemůžete dívat naživo, PS Vue přichází s cloudovým DVR.

Hulu s živou televizí

Sledujte March Madness online

Hulu

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, včetně TBS. Zahrnuty jsou také TNT, TruTV a CBS (živé na vybraných trzích), což znamená, že můžete sledovat každou další turnajovou hru NCAA.

nejlepší způsob, jak sušit tenisky

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

Náhled Severní Karolína vs Auburn

Severní Karolína vypadala během prvního víkendu stejně dobře jako kterýkoli tým na letošním turnaji NCAA. Tar Heels bojoval 20 minut proti Ioně, než Gaely poměrně snadno zlikvidoval. UNC na toto vítězství navázalo zvráceným vítězstvím 81-59 proti Washingtonu číslo 9 v 32. kole.

Starší útočník Luke Maye vedl proti Huskies a skončil s double-double (20 bodů, 14 doskoků). Nováček Coby White skončil se 17 body a druhák Cameron Johnson přidal 13 se sedmi asistencemi.

Tygři měli štěstí na cestě do Sweet 16. Po těsném vítězství 78: 77 proti státu New Mexico porazil Auburn v kole 32 Kansas o 14 989-75). Senior Bryce Brown vedl Tigers, odskočit z 12bodového úsilí proti Aggies k dominantnímu 25bodovému výkonu proti Jayhawks.

Tar Heels hrají krkolomným tempem. Po vítězství národního mistrovství před dvěma lety v roce 2017 tento tým hraje rychleji, než tento tým:

Jedná se o nejrychlejší tým Severní Karolíny v éře Roy Williams. Hledal jsem, proč to je: https://t.co/EW4fXtS4Vo

dna tenisových bot

- CJ Moore (@CJMooreHoops) 29. března 2019

Hlavní trenér Auburn Bruce Pearl je obvykle otevřený. V úterý, Pearl mluvil s novináři a zmínil, že vidí podobnosti mezi tím, jak hrají jeho tygři, a tím, jak se o to pokoušejí Tar Heels.

Použil jsem terminologii, že se nebojíme běžet se Severní Karolínou. Nebyla to výzva ani snaha říci, že se Severní Karolíny nebojíme. Ze Severní Karolíny máme dobrý, zdravý strach a respekt. Prostě ... takhle hrajeme také.

Pearl pokračoval:

Nesnažit se hrát rychle by šlo proti tomu, jak hrajeme nejlépe. I když je historicky způsob, jak porazit Carolinu, dostat je do hry s polovičním kurtem a nenechat je porazit vás v přechodu. To bude obtížné kvůli způsobu, jakým rádi hrajeme.

Poprvé od roku 2003 dosáhl Auburn na Sweet 16. Tygři se kvalifikovali na turnaj NCAA 10krát v historii programu, ale na Elitní osmičku se dostali pouze jednou, už v roce 1986. Auburn se ve Final Four nikdy neobjevil.

Auburn vyhrál osm po sobě jdoucích her od 23. února, včetně čtyř ve hře SEC Tournament. Poslední prohra Tygrů přišla v Lexingtonu, prohra Kentucky 80: 53, porážka, která zdánlivě otočila celou sezónu.

Kontrastujte tygry s dehtovými podpatky a neexistuje žádné srovnání. Šestinásobný národní šampion v Severní Karolíně by se mohl během posledních čtyř let zúčastnit třetího finále Final Four s dalšími dvěma vítězstvími. Za 16 sezón v Severní Karolíně vyhrál Williams v pátek 453 zápasů. Williams také vedl Dehet Heels na Elite Eight osmkrát, přičemž byl nasypán jeden exit Sweet 16 (2014-15).

Vítěz Severní Karolíny vs Auburn čelí vítězi Kentucky vs Houston v Elitní osmičce. Tato hra se bude hrát v neděli ve Sprint Center a bude vysílána na TBS.


Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat hry Charlotte Hornets online bez kabelu v letech 2019-20, ať už žijete na jejich trhu nebo mimo něj.

Jak zacházet s golfovým loktem. Golfův loket nebo mediální epikondylitida je zranění, které postihuje vnitřní stranu předloktí poblíž lokte. Je to způsobeno opakovaným nadužíváním svalů předloktí, které postupně vede k malým slzám v ...

Jak psát o svých koníčcích a zájmech. Sekce Zájmy a koníčky životopisu nebo vysokoškolské aplikace poskytuje dobrou příležitost předvést vaši osobnost. Dobře provedený může dokonce kompenzovat nedostatek zkušeností ...

Ceny Grammy 2021 se budou vysílat v neděli 14. března. Pokud nemáte kabel, zde je několik způsobů, jak můžete show sledovat online zdarma.

Zjistěte, jak dnes večer streamovat třetí demokratickou debatu bez kabelu.

Váš průvodce streamováním Meče v kameni online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a toho, jak byl přijat.