Přímý přenos fotbalu Louisville vs Kentucky: Jak se dívat online

GettyFotbalové týmy Kentucky Wildcats budou hostit Louisville Cardinals, když budou soutěžit o Pohár guvernéra v posledním testu SEC každého týmu v sezóně.

Začátek hry je naplánován na poledne ET a bude se vysílat v síti SEC. Pokud nemáte kabel nebo nemáte tento kanál, můžete hru sledovat živě na počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick, Xbox One, PS4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jednoho z následujících kabelových kanálů , služby streamování živého televizního vysílání:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Z nich balíčky Max, Choice, Xtra a Ultimate zahrnují síť SEC.

Spusťte svou AT&T TV nyní bezplatnou zkušební verzi

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos Louisville vs Kentucky na počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí přihlašovacích údajů AT&T TV Now.tenisové rakety pro dospělé

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký balíček kanálů si vyberete - přichází s cloudovým DVR.

Hulu s živou televizí

Síť SEC je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů Hulu na vyžádání.

Získejte Hulu s živou televizíJakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat živý přenos Louisville vs Kentucky na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu , Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

Sling TV

Síť SEC je součástí balíčku Sling Orange a Sports Extra od Sling TV.

hrát badminton

Spusťte zkušební verzi Sling TV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat živý přenos Louisville vs Kentucky na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xbox One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů pro Sling TV.

Pokud nemůžete sledovat živě, cloud DVR je k dispozici jako doplněk.


Náhled Louisville vs Kentucky

Cardinals porazili Syracuse Orange 56-34 doma minulý týden, zlepšili se na 7-4 celkově a 5-3 v ACC při posledním zápase jejich vyšší třídy na Cardinal Stadium.

Bylo skvělé získat pro ty kluky výhru a poslat je na dobrou notu, řekl podle Associated Press . Byl to pro ně poslední zápas na Cardinal Stadium a jaký lepší způsob, jak jít ven, než vyhrát.

Cunningham dokončil 11 z 20 průchodů na 238 yardů, 5 přistání a trsátko. Přidal 8 přenosů na 60 yardů a skóre.

Redshirt nováček běží zpět Javian Hawkins nesl 23krát pro kariérní maximum 233 yardů a přistání. Překonal rekordní spěch programu v jedné sezóně a celkově dosáhl 1 278 yardů. Hawkins předběhl značku Victora Andersona na 1047 yardů, která byla stanovena v roce 2008.

Podle The Associated Press jsem ani nevěděl, že mám tolik yardů, řekl Hawkins.

Věřil jsem své linii, všichni vepředu. Bylo to jen, chtěli jsme to.

jakou tenisovou raketu koupit

Wildcats si minulý týden zajistili způsobilost do mísy, vystoupili mimo hru SEC a utkali doma UT Martina Skyhawks 50-7. Zlepšili se na 6–5 (v konferenčním hraní jsou 5–2).

Obrana Kentucky poskytla týmu náskok 9: 0 a zajistila si jistotu při první hře z rvačky, poté-po třech a třech Wildcats-opětovné mumlání v koncové zóně.

Divoké kočky, které běžely zpět Asim Rose, při první hře druhého držení týmu přerušily běh na 63 yardů.

Dnes velmi dobrá týmová práce. Bylo opravdu zábavné sestavit kompletní hru, řekl hlavní trenér Kentucky Mark Stoops 247 Sport . Jsme hrdí na to, že se tam přihlásilo hodně kluků. Mnoho hráčů hrálo dobře. Kluci pracovali extrémně tvrdě. Měl jsem pocit, že to byla relativně čistá hra. Brzy došlo k několika zádrhelům. Ofenzivně jsme nedokázali získat mnoho her s bezpečností a obranným skóre a poté přistání jedné hry. Trvalo několik her, než se dostali do rytmu. Opravdu hrdý na týmovou snahu. Kluci se opravdu dobře připravili. Hrálo se tvrdě. Mám příležitost dostat ven spoustu lidí. Doufejme, že nám to dá trochu - doufejme, že do pondělí budou o něco čerstvější s vědomím, že nás tento týden čeká velká hra.

Divoké kočky spěchaly na 462 yardů, čímž rozbily rekord programu v jedné hře na 446 yardů z roku 1951.

Nevěděl jsem o tom až do konce, abych byl k vám upřímný, řekl Stoops na 247 sportů. A neměl jsem tušení.


Populární Problémy

Trenér Sereny Williamsové Patrick Mouratoglou nedávno hovořil s Tennis Majors o předčasném odchodu Američana z wimbledonského mistrovství 2021.

Jak rychle zhubnout na paži. Rychle se zbavit tuku na pažích se může zdát skličující, ale je to možné! I když se nemůžete zbavit pouhého tuku na pažích, můžete celkově odstranit tuk, který vaše paže zmenší. Zaměřte se na cvičení na budování svalů 3 ...

Zde je návod, jak sledovat každý zápas Australian Open 2020 online bez kabelu, pokud jste ve Spojených státech.

Roger Federer byl renomovaným kanálem zařazen jako nejlepší mužský hráč všech dob jako součást seznamu 10 nejlepších. Jak se dalo očekávat, v seznamu najdou zmínku další dva aktivní hráči - Rafael Nadal a Novak Djokovic.

Zde je návod, jak sledovat živý přenos Hermansson vs Cannonier a všechny boje UFC Fight Night Copenhagen online v USA.