Neopěvovaní hrdinové tenisu: Nezapomeňte na míče dívky a chlapciMíč ve službě i přes přestávku v tenisové lize mistrů

Jak se tenis v průběhu desetiletí vyvíjel, dodával tomuto sportu vzrušení. Stejně jako mnoho prvků, které jsou tak nedílnou součástí toho, aby byl co nejpříjemnější pro diváky, přinesl koncept „míčových chlapců“ a „míčových dívek“ další novinku.

V dávných dobách se bez těchto zásadních pomocníků pořádaly tenisové turnaje. Bylo to jen v 1920, že kluci s míčem byli poprvé představeni na greenu Wimbledonu .

Shaftesbury Homes nesl odpovědnost za poskytování míčových chlapců pro různé turnaje v počátečních letech jeho zavedení. S postupem času začali organizátoři turnajů vybírat kluky z různých škol jako dobrovolníky.

Udržování koule v pohybu

Míčové dívky a chlapci hrají klíčovou roli v hladkém průběhu tenisového zápasu. Jejich základními předpoklady jsou silné zaměření na hru, hbitost a efektivita.

Především musí během zápasů získat míč, sebrat volné míče, dát hráči ručník a zároveň mu každou chvíli nabídnout drink.

rakety na raketbal


Míčová dívka umístěná blízko sítě, aby zvedla potulné tenisové míčky

Jak léta ubíhala, chlapci a dívky s míčem i nadále pomáhali zajišťovat tenisový zápas bez přerušení. Extra motivací pro ně je většinou to, že jsou v těsné blízkosti tenisových hvězd.

Míč chlapci sloužil tenisové kurty od 1930 do 1960 a míč dívky byly poprvé představeny na Wimbledonu 1977.Michail Youzhny byl kluk, když Rusko hrálo finále Davisova poháru 1995 proti USA

Přimějte kluky k tenisovým hvězdám

Existuje několik případů, kdy slavní tenisté začali svou tenisovou cestu jako kluci s míčem, jako je Michail Youzhny. Ruský tenista vystupoval za Hajdarábádská esa v Lize mistrů a také dovedl svou zemi k prvnímu triumfu v Davisově poháru v roce 2002, když vyhrál klíčovou pátou gumu proti Francii v Paříži. Youzhny býval kluk když Rusko prohrálo finále Davisova poháru 1995 proti USA v Moskvě.

Mistr evergreenu indického tenisu Leander Paes zahájil svou tenisovou odyseu jako míčový chlapec během zápasu Davis Cupu v roce 1986. Indický talentovaný juniorský hráč Rishab Sharda také sloužil jako míčový hráč během remízy Davisova poháru v roce 2012.

Unsung HeroesMíčoví chlapci a dívky se mohou zdát jako neopěvovaní hrdinové, ale na French Open 2014 byl míčový kluk vyroben tak, aby se cítil výjimečně. Během deštivého dne je hráčem mužské světové jedničky Novák Djokovic vyměnili si místa s klukem, který mu pomáhal. Srb vzal deštník, požádal kluka, aby se posadil na lavičku, a dokonce mu k překvapení mladíka nabídl drink.

Tenis se bude nadále vyvíjet a kdo ví, v příštích letech bychom mohli vidět kluky a dívky s míčem hrát mnohem větší roli než dříve a být lépe uznáváni za jejich tolik potřebné úsilí.

Původně publikováno na webu Champions Tennis League tady .

Populární Problémy

Stephens nemá soucit s poraženými Keys na US Open

Jak vyrobit Skordalia. Skordalia (také známá jako skorthalia) je dip nebo omáčka řeckého původu. Skordalia, která se tradičně konzumuje společně se smaženou rybou nebo pečenou řepou, svítí také jako dip k chlebu nebo jako omáčka k dalším hlavním chodům. ...

Jak zmírnit bolest dolní části zad protahováním. Bolesti dolní části zad jsou běžným problémem dospělých všech věkových kategorií. Ačkoli existují léky, které mohou blokovat bolest, provádění specifických protahovacích cvičení může přirozeně ulevit od ...

Zde je návod, jak se můžete vyhnout bráně v kempu Eve Online. Ujistěte se, že máte rychlou loď. Budou vám docházet pole narušení warpu, abyste mohli uniknout. Některé způsoby, jak toho dosáhnout, jsou použití fregaty s přídavným spalováním nebo ...

Jak udržovat bílé tenisky čisté. Není nic jiného, ​​než vyndat z krabice zbrusu nové bílé tenisky a obdivovat nedotčenou bílou záři. Brzy se ale mohou objevit starosti, když přemýšlíte o tom, jak budete udržovat své nové tenisky jako nové ....

The Sherman's Showcase 'Black History Month Spectacular' se koná v pátek večer na AMC a IFC. Pokud nemáte kabel, podívejte se, jak sledovat speciální online.