Přímý přenos Harrison vs Charlo 2: Jak se dívat online bez kabelu

GettyTony Harrison v sobotu v Toyota Areně v Ontariu umístí svůj titul WBC v lehké střední váze proti Jermellovi Charlovi.

spona epikondylitidy

Televizní část bojové karty začíná ve 20 hodin. ET na Foxu. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ze zápasu na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Fox (žije na vybraných trzích) je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos Harrison vs Charlo 2 na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo další podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat boj na vyžádání do tří dnů od jeho ukončení, i když nezaznamenáš to.

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny zahrnují Fox (živě na vybraných trzích). Balíčky Plus a Max jsou dodávány se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

AT&T TV nyní zkušební verze zdarmaJakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos Harrison vs Charlo 2 na svém počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

jak fungují tenisové výsledky

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký kanálový balíček si vyberete - je dodáván s cloudovým DVR.

Sling TV

Balíček Sling Blue od Sling TV je dodáván se 47 kanály, včetně Fox (živě na vybraných trzích). První měsíc to stojí 25 $ (poté 35 $ za měsíc), což z Slingu dělá zdaleka nejlevnější streamovací službu u Foxu, pokud plánujete jeho dlouhodobé zachování:

Získejte Sling TV

Nebo jako součást speciální nabídky, kterou Sling aktuálně nabízí, můžete získat zdarma Amazon Fire TV Stick, pokud předplatíte dva měsíce:

Balíček Sling TV + Fire Stick

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete Harrison vs Charlo 2 sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Tanec s hvězdami live stream online zdarma

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete získat 50 hodin cloudového úložiště DVR za dalších 5 $ měsíčně.

Hulu s živou televizí

Fox (živě na vybraných trzích) je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu.

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat živý přenos Harrison vs Charlo 2 na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.


Náhled Harrison vs Charlo 2

Harrison získal Charloův titul WBC v lehké střední váze jednomyslným rozhodnutím, když se setkali v Barclays Center v Brooklynu 22. prosince 2018. Charlo neustoupil ve zpochybňování výsledku.

Máte tři soudce. Všichni tři řekli, že jsem vyhrál, řekl Harrison ESPN . Mě to tedy netrápí. Bylo to spravedlivé rozhodnutí. Tři soudci - ani jeden soudce, ani dva soudci, tři soudci - řekli, že to vyhrál jeden člověk, a je tolik lidí, kteří říkají, že já ne. To jen ukazuje, že svět chce vidět tohoto muže vyhrát. A to mi vadí, člověče. Neovlivňuje mě to, ale vadí mi to.

Nevraživost bojovníků vůči sobě byla ve čtvrtek plně vystavena na jejich posledním osobním lisu před bojem. Poslední dvě minuty strávili čelistí v těsné blízkosti a každá si nakonec dala ruku do tváře.

zámek do auta na tenisový míček

Nemám rád 'Phony' Harrisona, řekl Charlo podle ESPN. Je snadné vysvětlit, proč bude odvetný zápas jiný. Vyrazím ho. Nemohu je nechat soudce činit jakákoli rozhodnutí. To je to, co potřebuji. Jde spát. Studený.

Nemá mě rád, já ho nemám rád, řekl Harrison podle Fight Hub TV Špatný levý hák . Mám pocit, že stačí mluvit od nás obou, jakmile začal hýbat rukama a jako by dával ruce do mé oblasti, do mého prostoru, připadalo mi to jako naprostá neúcta.

Harrison a Charlo byli původně naplánovaní na odvetu 23. června v Mandalay Bay v Paradise, NV, ale Harrison se vytáhl se zraněním kotníku. Na jeho místo nastoupil Jorge Cota, kterého ve třetím kole vyřadil Charlo.

Šampión WBC se musí ještě pokusit obhájit titul.

Chci říct, že se cítím dobře. Ten rok mě to docela bolelo, ale také mi to pomohlo, řekl Harrison pro Fight Hub TV, podle Bad Left Hook. Trochu mě unavovalo bušit do těla a bušit na dlažbu za ten druh haléřů, které jsem dostával. Takže to bylo dobré, mám čas si jednou užít rodinu a připravuji se vyskočit a připravit se na další soustředění.

A dodal: Vyhraju. To je název hry. Pokud vidím palec - ani míli - pokud uvidím palec, abych mohl zastavit tuto matku - ehm, zastavím ho! Zastavím ho, půjdu šéfe a zastavím jeho zadek. Dám na to razítko.


Populární Problémy

Simona Halepová se stala světovou jedničkou poté, co dosáhla finále China Open 2017.

Váš průvodce streamováním Mickeyho Twice Upon a Christmas online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí.

Péřové bundy jsou lehké a teplé a pokud se o ně staráte, mohou vydržet roky. Měkký prachový materiál je třeba zcela vysušit, aby se zabránilo tvorbě bakterií a vytváření zápachu. Sušení péřové bundy vyžaduje značné množství ...

Jak se zotavit z poranění způsobeného opakovaným stresem v důsledku používání počítače. Opakovaná poranění (RSI) jsou běžná u lidí, kteří tráví hodně času na počítači. Dobrou zprávou je, že s úpravami držení těla, úpravami vaší práce ...