Cincinnati 2020: Elise Mertens vs Jessica Pegula náhled, head-to-head & prediction | Západní a jižní otevřeno

Jessica Pegula

Jessica Pegula

Podrobnosti zápasu

Svítidlo: Elise Mertens vs Jessica Pegula

Datum: 26. srpna 2020

Turnaj: Western & Southern Open 2020

Kolo: Čtvrtfinále

Místo: Flushing Meadows, New York, USA

Kategorie: WTA Premier 5

Povrch: Venkovní hardcourt

Finanční odměna: 1 950 079 $

Načasování zápasu: 11:00 EDT, 20:30 IST

Živé televizní vysílání: USA - Tennis Channel / ESPN

Ukázka Elise Mertens vs Jessica Pegula

Belgičanka Elise Mertensová se ve středu utká s domácí oblíbenou Jessicou Pegulou o postup do semifinále Western & Southern Open 2020. Do tohoto zápasu vstupují oba hráči v bohaté formě a kdo prohraje, bude se remízou trochu zhoršovat.

Jessica Pegula je v současné době na sérii pěti zápasů o vítězství (vše během šesti dnů). Překonala pár kvalifikantek a tři extrémně talentované hráčky v podobě Jennifer Brady, Amandy Anisimova a Aryny Sabalenka.

Elise Mertensová mezitím potichu odešla do své práce na Cincinnati Open v letošním roce. Belgičanka předváděla extrémně konzistentní tenis, aby překonala hráče jako Rebecca Peterson, Kristina Mladenovic a Veronika Kudermetova.

Elise Mertensová

Elise Mertensová

Zatímco mnoho hráčů vidělo jejich hru ovlivněnou zdlouhavou pandemií způsobenou COVID-19, zdá se, že Pegula a Mertens během chvilky znovu získali formu. Oba hráči patří k těm nejméně honosným na turné a vždy se snaží dodržovat základy, což pravděpodobně pomáhá jejich úpravě.

Zvláště Jessica Pegula si zaslouží velkou zásluhu na tom, jak vystupovala proti Aryně Sabalenkové, přestože měla silně podlepené stehno. Američanka takticky deklasovala Bělorusku neustálým měněním tempa a směru jejích úderů.

Pegula má schopnost dát své protivníky na útěk, přestože není nejsilnějším útočníkem. A Sabalenka na to ve třetím setu neměla odpověď, protože se snažila diktovat hru tak, jak obvykle.

Jessica Pegula přehrála Arynu Sabalenku

Jessica Pegula přehrála Arynu Sabalenku

Elise Mertensová si bude dávat pozor na Pegulovy jemné zbraně, protože je sama velmi zdatná v taktické stránce věci. V jejích plánech ale bude muset dojít k několika změnám, protože Pegula je docela schopná ji od základní linie překonat.

Odrůda by byla klíčová pro Belgičanku, která by si také mohla vzít pár tipů od své deblové partnerky Aryny Sabalenky, jak se postavit proti hře Pegula.

učitel tenisu

Elise Mertens vs Jessica Pegula proti sobě

Vzájemný souboj mezi Elise Mertensovou a Jessicou Pegula je v současné době 0: 0, protože obě ženy se na WTA turné nepotkaly.

Predikce Elise Mertens vs Jessica Pegula

Elise Mertensová

Elise Mertensová

V současné podobě je těžké jej zavolat. V sázce je však pro oba hráče hodně, takže výsledek by se mohl dostat až na úroveň motivace.

Elise Mertensová bude usilovat o získání titulu poté, co se před týdnem v Praze velmi přiblížila. Na druhé straně Jessica Pegula bude chtít dokázat, že není jen zabijákem obrů, ale také vážným uchazečem - nejen pro tento turnaj, ale také pro nadcházející US Open.

Podání obou hráčů by v tomto zápase bylo velkým faktorem, protože pokud jde o pozemní údery, budou pravděpodobně chodit od prstů k patě. Pegula s nižším druhým podáním může dát Mertensovi jen jeden nebo dva otvory, které mohou využít.

Předpověď: Elise Mertensová vyhraje ve třech setech.

Populární Problémy

Máte nedostupný nebo jinak bezcenný pevný disk plný citlivých dat? Chcete mít jistotu, že data nikdy nespatří světlo světa? Jakmile vymažete pevný disk, zvažte jednu z těchto možností pro další ochranu ...

Hledáte v neděli přímý přenos ze zápasu 2. týdne Patriots vs. Dolphins? Zde je úplný přehled všech vašich možností.

WTA uspořádala pre-wimbledonskou párty pro tenisty sponzorované společností Dubai Duty Free, aby si nechali vlasy, než skutečně začne turnaj.

Kristina Mladenovic srazila dům pěstmi a Novak Djokovic překonal ošidného soupeře okatým výkonem.

Shawn Porter v sobotu večer obhajuje titul welterové váhy WBC proti Yordenis Ugas. Zde je návod, jak sledovat živý přenos z boje online.

1. sezóna očekávané animované dramedy 'Undone' je nyní k dispozici na Amazon Prime. Zde je návod, jak sledovat epizody online.