Cincinnati 2021: Jennifer Brady vs Jelena Ostapenko Náhled, souboj a předpověď | Západní a jižní otevřeno

Jennifer Brady

Jennifer Brady

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : (13) Jennifer Brady vs Jelena Ostapenko

Datum: 18. srpna 2021

Turnaj : Western & Southern Open 2021

opěrný pás na tenisový loket

Kolo : Druhé kolo (kolo 32)

Místo : Cincinnati, Spojené státy americké

Kategorie : WTA 1000

Povrch : Venkovní hardcourt

proč je v tenise nulová láska

Odměna : 1 835 490 $

Živé televizní vysílání : USA - Tenisový kanál | Velká Británie - Amazon Prime Video

Jennifer Brady vs Jelena Ostapenko náhled

Oblíbená domácí a 13. nasazená Jennifer Bradyová se ve středu ve druhém kole Western & Southern Open v Cincinnati utká s nenasazenou Lotyškou Jelenou Ostapenkovou.

Brady prožila bouřlivý čas na turné od chvíle, kdy na začátku letošního roku dosáhla svého prvního grandslamového finále na Australian Open; Američan musel odstoupit kvůli zranění ve třetím kole na French Open a byl rozrušený v úvodním kole olympijských her v Tokiu Camilou Giorgiovou.

Slušně zahájila kampaň v Cincinnati, když porazila Jekatěrinu Alexandrovovou ve dvou setech. Přestože přistála pouze 52% svých prvních podání, Brady získala neuvěřitelných 77% bodů odehraných při jejím podání a zaznamenala velitelskou výhru.

Mezitím bývalá šampionka French Open Jelena Ostapenko porazila v úvodním kole Tamaru Zidansek 7-5 6-1, aby si odtrhla třízápasovou sérii porážek sahající až do Wimbledonu.

Jelena Ostapenko

Jelena Ostapenko

Jak se stalo typickým pro zápasy zahrnující Ostapenko, došlo k spoustě přestávek podání. Čtyřiadvacetiletá šestkrát zlomila slovinskou soupeřku ve dvou setech a třikrát se zlomila.

kde sledovat fantasy ostrov

Úvodní sada byla záležitost na horské dráze, ale poté, co ji Ostapenko prohlásila 7-5, vypadala zcela pod kontrolou a zaznamenala pohodlnou výhru.

Jennifer Brady vs Jelena Ostapenko proti sobě

Jennifer Brady vede celkově proti sobě proti Jeleně Ostapenkové 2: 1. Ostapenko vyhrál své první setkání ve Stuttgartu před čtyřmi lety, ale Brady se pomstil vítězstvím v Dubaji v roce 2019.

Jejich poslední setkání proběhlo na letošním ročníku Madrid Open, kde Bardy odstrčil Ostapenkovou stranou za ztrátu pouhých tří zápasů.

Predikce Jennifer Brady vs. Jelena Ostapenko

Jennifer Brady miluje hraní na tvrdých kurtech, což je patrné z jejího běhu po povrchu za posledních 15 měsíců. Jelena Ostapenko si mezitím užila většinu svého úspěchu na dalších dvou plochách.

Teoreticky by jí Bradyho smrtící podání a forhend měly dobře posloužit v rychlejších podmínkách v Cincinnati. Šestadvacetiletý hráč dosud na tomto turnaji vyhrál pouze jeden hlavní zápas.

ohňostroj tenisového míčku

Ostapenko je mezitím jednou z největších záhad tenisu. Lotyška může svým velkým úderem porazit některé z nejlepších hráčů na světě, ale také může v daný den prohrát s téměř kýmkoli na turné.

To slibuje fascinující setkání dvou agresivních hráčů na povrchu, který odměňuje útočící tenis.

Brady je z těch dvou důslednější hráčkou, ale pokud bude mít Ostapenko jeden ze svých lepších dní na kurtu, bude se moci prosadit.

Předpověď: Jelena Ostapenko vyhrát ve třech setech

Populární Problémy

Conor McGregor se vrací do Oktagonu na odvetu proti Dustinu Poirierovi na UFC 257. Zde je návod, jak koupit boj prostřednictvím ESPN Plus.

Nezapomenutelné momenty French Open: Steffi Graf vs Monica Seles, 1992, finále

Klasické zápasy US Open: Martina Navrátilová vs. Chris Evert, 1984, finále

Jak se tenis za ta léta změnil.

Inter Milán v pondělí zahájil sezónu 2019-20 proti Lecce. Zde je návod, jak sledovat zápas-a všechny hry Serie A-ve Spojených státech.