Citát dne: Natočil táta Carlose Alcaraze trénink Novaka Djokoviče ve Wimbledonu? 'Pravděpodobně'

'Myslím, že to pro mě není výhoda,' řekl Španěl, který hraje jako další Daniil Medveděv. Dodal, že jeho táta je jen 'velký fanoušek tenisu.'SLEDUJTE: Táta Carlose Alcaraze „pravděpodobně“ natočil Djokovič, jak cvičí a ne, „není to výhoda“ | WimbledonO středečním výkonu Carlose Alcaraze nebylo pochyb, když porazil č. 6 semeno Holger Rune 7-6 (3), 6-4, 6-4 ve čtvrtfinále Wimbledonu. A po zápase pokrčil rameny další otázky jako a drama „špionážní brány“. hrozí, že naruší jeho koncentraci.Světová jednička sesadila 25. nasazeného Nicolase Jarryho, finalistu z roku 2021 Mattea Berrettiniho a 20letého kolegu Runea na cestě do poslední čtyřky – jeho nejlepší výsledek je již ve Wimbledonu, kde usiluje o svůj druhý grandslamový titul.

Svým vítězstvím proti Rune se stal Alcaraz nejmladší semifinalista mužů postoupit ve Wimbledonu od roku 2007 – kdy mladý Novak Djokovič poprvé prorazil v All England Clubu.Když byl dotázán na zprávy v srbském tisku, že jeho otec byl spatřen při natáčení Djokovičova tréninku a nechal muže samotného volání po „větším soukromí“ ve Wimbledonu – Alcaraz jim ani trochu nezapřel. Alcaraz (vpravo) zkouší trénink Djokoviče v Aorangi Parku na začátku čtrnácti dnů.

Alcaraz (vpravo) zkouší trénink Djokoviče v Aorangi Parku na začátku čtrnácti dnů.jak cvičit tenis doma

Otázka: Váš otec, údajně nebo člen vašeho týmu, natáčel na kameru trénink Novaka Djokoviče v Aorangi. Ptám se, bylo to tak? Je toto tvrzení pravdivé? Má to nějaký základ?CARLOS ALCARAZ: Nerozumím otázce. (Přeloženo.)

CARLOS ALCARAZ: Asi je to pravda. Můj otec je velkým fanouškem tenisu. Nesleduje jen moje zápasy. Myslím, že se dostane do klubu v 11 hodin, vystoupí ve 22 hodin, sleduje zápasy, sleduje trénink od všech.

Budete moci sledovat Djokoviče v reálném životě? Jo, asi je pravda, že natáčel sezení.

Zatímco Djokovič naříkal že „[nemá] soukromí při tréninku“ je částečně způsobeno vlastní konstrukcí Wimbledonu. Cvičební kurty v Aorangi jsou přístupné reportérům i fanouškům a hráči trénují na sousedních kurtech bez zdí nebo bariér mezi nimi.

Jednoduše řečeno, ve Wimbledonu není moc soukromí.

Alcaraz ale ujistil tisk, že jednání jeho otce nebylo za účelem poskytnout mu nějakou výhodu. Španěl má koneckonců k dispozici špičkový trenérský tým – navíc je k dispozici nespočet videí, jak Djokovič trénuje na téměř jakémkoli turnaji na světě.

„Mám spoustu videí od Djokoviče na každé platformě. Myslím, že to pro mě není výhoda,“ řekl Alcaraz.

Djokovič a Alcaraz jsou stále na kolizním kurzu Wimbledonu, přičemž oba nejlepší nasazení hráči turnaje by měli postoupit na zápas o mistrovský zápas. Nasazená jednička Alcaraz se v pátek utká s nasazeným č. 3 Daniilem Medveděvem, zatímco nasazený č. 2 Djokovič se v pátek utká s nasazeným č. 8 Jannikem Sinnerem.

Populární Problémy

Neha Uberoi je mladší sestrou Shikha Uberoi, která získala stříbro pro Indii, která spolupracuje se Sania Mirza na Asijských hrách v Dauhá 2006. Je příbuzná Bollywoodu Oberoisovi, neteři špiona Sureshe Oberoie a bratranci bollywoodského srdcaře Vivekovi Oberoiovi. Její otec Mahesh byl v dobách největší slávy slušným stolním tenistou.

Zde je návod, jak streamovat 17. sérii Restaurant Impossible online, premiéru bude mít ve čtvrtek 14. května ve 21 hodin. ET/PT na Food Network.

Síla katapultu se může vztahovat buď na pevnost rámu katapultu a jeho schopnost odolat použití, nebo na sílu, s níž katapult vypouští projektily. Vědět, jak vybudovat rámec ...

Sania Mirza Tennis Academy: Centrum nejjasnějších indických tenistek

Všech osm epizod nové série „Carnival Row“ je nyní k dispozici na Amazon Prime. Zde je návod, jak to sledovat online.

Vysvětlení, proč Federer potřebuje dosáhnout čtvrtfinále, aby si udržel pořadí č. 1.