Kolín nad Rýnem 1: Andy Murray vs Fernando Verdasco náhled, head-to-head & prediction | Bett1Hulks Indoors 2020

Fernando Verdasco (L) a Andy Murray

Fernando Verdasco (L) a Andy Murray

Podrobnosti zápasu

Svítidlo: Andy Murray vs Fernando Verdasco

Datum: 13. října 2020

Turnaj: Bett1Hulks Indoors 2020

Kolo: První kolo

Místo: Kolín nad Rýnem, Německo

Kategorie: ATP 250

slavné tenisové turnaje

Povrch: Vnitřní hardcourt

Odměna: 325 610 EUR

Načasování zápasu: Cca. 19.30 SELČ, 23:00 IS

Živé televizní vysílání: USA - Tennis Channel

hrát stolní tenis

Andy Murray vs Fernando Verdasco náhled

Fernando Verdasco na US Open 2019

Fernando Verdasco na US Open 2019

Andy Murray vypadá, že bude pokračovat ve svém návratu do popředí mužského tenisu, když v úterý v prvním kole akce ATP 250 v Kolíně narazí na známého protivníka Fernanda Verdasca.

Od svého návratu z operace náhrady kyčelního kloubu udělal Murray vážné pokroky na akcích nejlepších ze tří setů. Loni v Antverpách získal svůj první titul po dvou letech a dobrá práce pokračuje i po zablokování.

Trojnásobný grandslamový šampion se možná uklonil při zdrcující ztrátě v prvním kole se Stanem Wawrinkou na Roland Garros, ale na Cincinnati Masters se dostal do třetího kola. Dokonce tam od roku 2017 porazil svého prvního top 10 hráče - Alexandra Zvereva. Stačí říci, že třiatřicetiletý hráč není v zápasech na úrovni turné žádným tlačencem.

Murrayův soupeř prvního kola v Kolíně nad Rýnem, Španěl Fernando Verdasco, je veteránem tohoto sportu. Ale stejně jako Skot, Verdasco také v poslední době čelil problémům se zraněním a kondicí.

Šestatřicetiletý hráč byl po velkou část roku mimo provoz, přičemž porážka v prvním kole v Římě proti Damiru Dzumhurovi byla jeho jediným profesionálním zápasem za téměř osm měsíců.

Andy Murray (L) a Fernando Verdasco

Andy Murray (L) a Fernando Verdasco

velikosti raketové rakety

Verdasco bojuje s problémy i mimo hřiště, protože měl pozitivní test na COVID-19 a byl diskvalifikován z French Open. Španěl později prozradil, že si udělal test sám a byl negativní, přičemž tvrdil, že administrátoři Roland Garros zacházejí s nespravedlivým zacházením, a dokonce v jednu chvíli vyhrožoval žalobou.

Šestatřicetiletý hráč přichází do Kolína v zoufalé potřebě dobrých výsledků, aby mohl své potíže odložit na hřiště i mimo něj.

Andy Murray vs Fernando Verdasco proti sobě

Být veterány ATP Tour, setkání prvního kola v Kolíně je 17. mezi oběma hráči. Není divu, že Andy Murray vede hlavou nad hlavou 13: 3 nad Fernandem Verdascem.

Dvě ze tří vítězství Verdasca proti Murrayovi však přišlo na jejich posledních dvou setkáních v roce 2018 - v Shenzhenu a na US Open.

Murray má jinak velitelský náskok před Verdascem a po většinu času, který spolu strávili na hřišti, vypadal velmi pohodlně. Brit také vede vnitřní hardcourt v poměru 5: 0.

Předpověď Andy Murray vs Fernando Verdasco

Andy Murray na US Open 2020

Andy Murray na US Open 2020

Je pravda, že tento zápas nemá takový význam, jaký měly některé jejich předchozí zápasy, kdy byli Andy Murray i Fernando Verdasco blízko vrcholu mužského tenisu. Stále však může obsahovat spoustu velkolepých výstřelů a intrik.

Jak je vidět v Římě, nad úrovní fitness společnosti Verdasco stále zůstávají velké otazníky. Na druhou stranu Murray za posledních pár měsíců ukázal, že dokáže hru přenést i na ty nejlepší hráče na světě.

nejlepší notebook pro streamování twitch

Murrayovo vynikající podání a bekhend by mohly být klíčové pro rychlé halové tvrdé hřiště. Sám Verdasco má silný forhend, ale jeho topspin těžká hra Murrayovi pravděpodobně moc neublíží, pokud Skot neutrpí duševní kolaps.

Předpověď : Andy Murray vyhrát ve dvou setech.

Populární Problémy

Pátá nasazená Elena Rybakina nastoupí v pátek ve štrasburském semifinále proti nenasazenému Nao Hibinovi. Rybakina získala titul Hobart na začátku tohoto roku a před vypnutím dosáhla dalších tří finále.

Jak zacházet se psími ranami uštknutím u psů. Pokud je váš pes napaden jiným psem, váš pes může mít v důsledku boje zranění. Je nutné, abyste určili, jak vážné je kousnutí vašeho psa a zda vyžaduje okamžitý ...

Jak říct, že tě miluji beze slov. V mnoha vztazích cítíme lásku. Rodinná pouta a přátelství jsou plná lásky, kterou je třeba udržovat a pěstovat. Ještě častěji myslíme na lásku jako na romantické pouto mezi dvěma lidmi ....

Kansas č. 1 absolvuje na silnici velký test proti č. 18 Villanova. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Hledáte v sobotu večer živý přenos ze hry TCU vs. Arkansas? Zde je kompletní přehled toho, jak sledovat online nebo na jiných zařízeních zdarma.

Damir Dzumhur přišel zezadu, aby zasadil druhou finálovou porážku Petrohradu Open Fabio Fognini.