Finále Kolín nad Rýnem 2: Alexander Zverev vs Diego Schwartzman Náhled, souboj a předpověď | Mistrovství Bett1Hulks 2020

Alexander Zverev (L) a Diego Schwartzman

Alexander Zverev (L) a Diego Schwartzman

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : Alexander Zverev vs Diego Schwartzman

datum : 25. října 2020

Turnaj : Championship Bett1Hulks 2020

Kolo : Konečné

Místo : Kolín nad Rýnem, Německo

kde koupit raketovou raketu

Kategorie : ATP 250

Povrch : Indoor hardcourt

Odměna : 325 610 EUR

Načasování zápasu: Ne před 19.30 SELČ, 23:00 IS

Živé televizní vysílání : USA - ESPN / Tenisový kanál

Alexander Zverev vs Diego Schwartzman náhled

Diego Schwartzman na mistrovství Bett1Hulks

Diego Schwartzman na mistrovství Bett1Hulks

Domácí favorit a top seed Alexander Zverev se v neděli utká s druhým nasazeným Diegem Schwartzmanem ve finále Bett1Hulks Championship 2020 v Kolíně nad Rýnem.

Oba hráči přišli do turnaje ve špičkové formě. Zverev získal svůj první titul v roce 2020 vítězstvím v Kolíně nad Rýnem minulý týden, aby celkově pokračoval v silné sezóně. Němec dosáhl semifinále na Australian Open dříve v tomto roce a poté hrál napínavé pětisetové finále proti Dominicu Thiemovi na US Open, kde ho dělily palce od titulu.

Zverev vypadal v posledních dvou týdnech obzvlášť dobře, když porazil lidi jako Fernando Verdasco, Felix Auger -Aliassime a italský teenager Jannik Sinner - poslední z nich si na Roland Garros počínal tento měsíc. Třiadvacetiletý mladík ale zdánlivě bojuje se zraněním kyčle, jak prozradil po zápase se Sinner, který by mohl ve finále hrát klíčovou roli.

Diego Schwartzman z jeho strany je také ve skvělé formě. Argentinec měl skvělou antukovou sezónu, kde porazil Rafaela Nadala v Římě, aby dosáhl svého prvního finále Masters 1000, a Dominica Thiema na Roland Garros, aby dosáhl svého prvního grandslamového semifinále.

popruhy na tenisový loket

Osmadvacetiletý mladík dokázal tuto hybnou sílu vzít i do halového hardcourtového období. Ve svých posledních dvou zápasech odolal tvrdé konkurenci Alejandra Davidovicha Fokiny a Felixe Augera-Aliassimeho a do finále by se dostal sebevědomě.

Alexander Zverev vs Diego Schwartzman proti sobě

Finále v Kolíně je shodou okolností čtvrtým setkáním obou hráčů; Diego Schwartzman momentálně vede hlavou 2: 1 nad Alexandrem Zverevem.

Argentinec zvítězil ve svém posledním výletu, ve čtvrtém kole US Open 2019, a také v prvním zápase na turné - v Kitzbuhelu v roce 2014.

Zverev však vyhrál jediný zápas na tvrdých hřištích mezi těmito dvěma hráči, když ve druhém kole Paris Masters 2018 zvítězil 6: 4 6: 2.

Predikce Alexandra Zvereva vs Diega Schwartzmana

Alexander Zverev na mistrovství Bett1Hulks

Alexander Zverev na mistrovství Bett1Hulks

Alexander Zverev, který měl minulý týden vynikající rekord v hardcourtové hale a titul v Kolíně nad Rýnem, má náskok před Diegem Schwartzmanem, který se dostal do finále. Pro remízu však mohl být klíčový rozsah zranění kyčle Němce.

Přes jeho malou postavu a nedostatek přirozené síly, Schwartzmanova vynikající práce nohou a předvídání, spolu s jeho taktickým vědomím a rozhodováním, z něj udělaly impozantní sílu i na rychlé tvrdé boje. Jeho vynikající údery země a návrat podání z něj dělaly hrozbu na jakémkoli povrchu, nehledě na jeho zdrcující první podání.

Zverev, na druhé straně, má všechny přirozené atributy, které dělají velkého hardcourtera. Němec má velké podání a schopnost dosahovat rychlých plochých úderů, které mu mohou získat mnoho levných bodů. Jeho sklon k několika přílišným dvojitým chybám a nevynuceným forhendovým chybám ho však občas limituje.

Pokud by byl Zverev plně fit a v nejlepší kondici, měl by dobrou pozici pro zisk druhého titulu v Kolíně nad Rýnem. Ale vzhledem k jeho zranění, spolu se skutečností, že Schwartzman je v puchýřkové formě a zároveň má motivaci dosáhnout finále ATP, by Argentinec mohl nakonec těsně vyhrát vítězství.

Předpověď : Diego Schwartzman k vítězství ve třech setech.

Populární Problémy

„Siempre, Luisi,“ má dokument o Luisovi A. Mirandovi premiéru v úterý. Pokud nemáte kabel nebo nemáte HBO, podívejte se, jak to sledovat online.

Zde je poměrně komplexní průvodce, jak se připravit na účast na hudebním a uměleckém festivalu Coachella v kalifornském Indiu. Poté, co se tam dostanete a zorganizujete sladké místo k pobytu, budete také muset vědět, co jste ...

Peter Carter byl prvním a nejvlivnějším trenérem 20násobného grandslamového šampiona Rogera Federera. Carter zemřel při autonehodě v roce 2002, téměř rok předtím, než Federer získal svůj první hlavní titul.

Novak Djokovič se v pondělí ve finále Rome Masters utká s Diegem Schwartzmanem. Djokovič vyhrál všechny 4 ze svého předchozího setkání na turné, včetně loňského semifinále v Římě.

Dominic Thiem se v neděli utká s dobrým přítelem Alexandrem Zverevem ve finále US Open 2020. Pro oba hráče to bude šance vyhrát jejich první grandslamový titul.

Pokud nemáte kabel, zde je několik způsobů, jak můžete sledovat přímý přenos silničního cyklistického závodu mužů na olympijských hrách 2021 v USA.