Přímý přenos Colts vs Bills: Jak se dívat online zdarma

Josh Allen

Getty Obránce Buffalo Bills Josh Allen se dívá na postranní čáru při výhře Buffala 38: 9 nad New England Patriots.

Šampión AFC East Buffalo Bills přivítá v neděli na Bills Stadium skoupý tým Indianapolis Colts k zápasu o divokou kartu.

Hra začíná ve 13:05. ET a bude vysílán na CBS na vybraných trzích . Pokud ale nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos Colts vs Bills online zde:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Amazon Prime

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně každého města NFL

Předplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) může sledovat živý přenos CBS na kanálu Prime CBS All-Access . Amazon Prime i CBS Channel můžete bezplatně vyzkoušet zde:

Bezplatná zkušební verze Amazon Prime CBS

Jakmile se zaregistrujete do Prime CBS All-Access Channel, můžete Colts vs Bills sledovat živě v aplikaci Amazon Video na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Nvidia Shield, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, Xbox One, PlayStation 4, různé Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo Android tableta. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Amazonu .


Sledujte každou hru play -off NFL: FuboTV

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně každého města NFL

Můžete sledovat živé přenosy CBS, NBC, Fox, ESPN, ESPN2, Nickelodeon, Freeform, NFL Network a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete Colts vs Bills sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, přichází FuboTV také s cloudovým DVR prostorem a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když to neuděláte. t to zaznamenat.


Sledujte každou hru play off NFL: Hulu s živou televizí

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně každého města NFL

Můžete sledovat živý přenos CBS, NBC, Fox, ESPN, ESPN2, Freeform a 65+ dalších televizních kanálů prostřednictvím Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

jak se zlepšit v badmintonu

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete Colts vs Bills sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinami úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


CBS All-Access

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně každého města NFL

To je nakonec stejné jako výše uvedená možnost Amazon Prime, pouze místo na Amazonu budete sledovat digitální platformy CBS. Přímý přenos z vašeho místního kanálu CBS můžete sledovat prostřednictvím CBS All-Access, který je dodáván se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

Bezplatná zkušební verze CBS

Jakmile se zaregistrujete do CBS All-Access, můžete Colts vs Bills sledovat živě v aplikaci CBS na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na svém počítači prostřednictvím webových stránek CBS All Access.


Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě mohou sledovat živý přenos z každé pravidelné sezóny a hry NFL po skončení sezóny na DAZN . Dodává se s bezplatnou zkušební verzí:

DAZN Kanada zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete, diváci v Kanadě můžete sledovat Colts vs Bills naživo v aplikaci DAZN na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek DAZN.


Náhled Colts vs Bills

Buffalo Bills zakončili základní část 13-3 a získali první korunu AFC East po 25 letech. Ale Bills vědí, že to bude všechno k ničemu, pokud nemohou porazit Colty v kole divoké karty v play -off NFL.

jak uchopit tenisovou raketu

Quarterback Josh Allen byl katalyzátorem v historické sezóně, absolvoval 4544 yardů a 37 přistání. Přidal dalších osm přistání na zemi a postaral se o míč, přičemž hodil pouhých 10 zachycení.

Nesnažíme se nikoho zklamat a jsme tady, máme cíl a myslím, že trenér [Sean] McDermott odvedl dobrou práci, když nám kázal tento účel, když jsme na hřišti, řekl Allen. Víme, jak moc to znamená pro město Buffalo a zdejší fanoušky a pro kamence, kteří zde hráli. Je to zvláštní místo pro hraní fotbalu, ale na konci dne jsme na hřišti a hrajeme jeden za druhého.

Útok Bills byl druhým nejvyšším bodováním v lize, hned za Packers s 31,3 body na zápas. Velkým přírůstkem, který pomohl Buffalu, byl Stefon Diggs, který přišel do offseason obchodu z Minnesoty. Diggs vedl ligu v příjmu s 1535 yardy.

Dostanete novou sezónu, novou příležitost, kterou jsme si jako tým vysloužili, řekl tento týden Diggs. Během této sezóny jsme měli své vzestupy a měli jsme své pády. Zdálo se, že jsme v průběhu letošního roku rostli, během celého roku jsme se zlepšovali, zejména díky pádům a ztrátám. Hodně se od nich učíme a rosteme z nich. Mám pocit, že to můžeme přenést do postseason, protože jsme tady požehnaní příležitostí udělat něco zvláštního. A všechno to začíná snahou vyhrát naši první příležitost. Colts mají skvělý tým, jeden z vyrovnanějších týmů v NFL, který je nám podobný. Rozhodně to pro nás bude výzva a něco, na co se těšíme.

Hříbata mají za sebou tažení nahoru a dolů, ale dokázali na svůj lístek do play off vyrazit rekordem 11: 5, když vyhráli šest z posledních osmi.

Velkým příběhem pro Indianapolis je devětatřicetiletý rozehrávač Philip Rivers, který je možnou síní slávy po silnici a v jejím životopise je stále mezera v Super Bowlu.

Nenosím to ze dne na den, že. Člověče, hrál 16 let a nikdy nebyl součástí mistrovství, “řekl Rivers. Střílejte, je to nový začátek každý den a nadšení pro každou výzvu a příležitost.

Výhody domácího hřiště byly v letošním roce většinou zrušeny kvůli pandemii COVID-19, ale Bills budou mít k dispozici 6700 věrných pro zápas play-off.

ZPRÁVA O ZRANĚNÍ
Hříbata : OUT: T Will Holden (kotník), CB Rock Ya-Sin (otřes mozku); OTÁZKA: DT DeForest Buckner (kotník)

Účty : OTÁZKA: WR Cole Beasley (koleno), WR Stefon Diggs (šikmo)

SÁZKOVÁ ŘADA
Čára:
Účty -6,5
Celkový : 51,5 bodu


Populární Problémy

Jak podávat volejbal nad hlavou. Většina z nás viděla někoho, kdo dělá volejbalové podání nad zemí, které vypadalo bez námahy. Zatímco podání volejbalu přes rameno je univerzálnější podání, je také obtížnější. Vyžaduje větší koordinaci, ...

Takto můžete sledovat celoživotní funkci „Christ Watts: Confessions of a Killer“ online, bez kabelu.

Devětačtyřicátníci vypadají, že se odrazí od své první prohry, když v neděli nastoupí proti Cardinals. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Jak vyrobit tažný prsten kouřový granát. Napadlo vás někdy vyrobit chladnou kouřovou bombu? Pak je toto článek pro vás! Do pánve nalijte asi 3 díly dusičnanu draselného na 2 díly cukru (funguje také poměr 5: 3). Https://www.artofmaniness.co ...

Dva z nejlepších týmů A-10 se dnes večer setkají na showdownu, když Dayton hostí VCU. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online bez kabelu.