Přímý přenos Creighton vs Kansas: Jak se dívat online zdarmaGetty Images Bill Self, hlavní trenér Kansas Jayhawks.

Je to bitva 10 nejlepších týmů, protože Creighton č. 8 míří do Allen Fieldhouse, aby v úterý nastoupil do stoupající čety Kansas č. 5.

Hra začíná v 17 hodin. ET a budou vysílány na ESPN. Pokud ale nemáte kabel, zde je návod, jak zdarma sledovat živý přenos Creighton vs Kansas:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos ESPN a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, Creighton vs Kansas můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své pověření FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, přichází FuboTV také s 500 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.


Vidgo

Můžete sledovat živý přenos ESPN a dalších 65 a více televizních kanálů na Vidgu , kterou můžete zdarma použít se sedmidenní zkušební verzí:

Vidgo zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, můžete Creighton vs Kansas sledovat živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své pověření Vidgo.


Hulu s živou televizí

Prostřednictvím můžete sledovat živý přenos ESPN a dalších 65 a více televizních kanálů Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete Creighton vs Kansas sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své přihlašovací údaje Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinami úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Sling TV

Živý přenos ESPN a dalších 30 televizních kanálů můžete sledovat prostřednictvím balíčku Sling Orange od Sling TV. Dodává se s třídenní zkušební verzí zdarma, ale pokud ji obejdete, můžete ji získat za první měsíc za 20 $ (obvykle 30 $) a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete Creighton vs Kansas sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své pověření Sling.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Náhled Creighton vs Kansas

Creighton začíná 3: 0, ale Bluejays prožívají dosud největší zkoušku v sezóně, když se v úterý utkají s Kansasem.

Creighton srazil všechny tři své soupeře dvoucifernými čísly, přičemž posledním vítězstvím je porážka Kennesaw State 93-58. Velký muž Ryan Kalkbrenner byl dominantní ve vítězství, když zaznamenal 14 ze 7 střel z 8.

Když jsme ho rekrutovali, očekávali jsme, že přijde a bude mít dopad, pokud udělá to, co měl, řekl trenér Creighton Greg McDermott o jeho 7-stopě. Je pro trenéra naprostou radostí. Poslouchá, všechno nasákne, inteligentně klade otázky a hře rozumí.

Poté, co Kansas prohrál s č. 1 Gonzaga v otvíráku, dosáhl na čtyři vítězství v řadě. Poslední vítězství bylo proti státu Severní Dakota - soupeři, kterého mají společného s Creightonem. Kansas držel vítězství 65-61, zatímco Creighton porazil Bison 69-58 v jejich otvíráku sezony.

Jayhawky vede Ochai Agbaji, který při střelbě 44,3 procenta získává 16,2 bodu na zápas. Útočník Jalen Wilson táhne 8,8 doskoků na zápas, aby vedl Kansas na prknech.

Způsob, jakým [Wilson] boxuje defenzivně, ofenzivně - je agresivní, když se tam dostává, řekl Agbaji. Po prvním pokusu se nevzdává. Neustále za tím jde, takže si myslím, že je to dobře.

Kapitán Kansasu Bill Self zopakoval tyto komentáře na Wilsona, který přišel s několika spojkovými hrami pozdě, když vytáhl vítězství nad NDSU

S ním očekávám, že bude na skle, řekl Self. Nedívám se na něj jako na člověka, který nás musí vést ke skórování nebo dostat 14 [doskoků], abychom byli dobří. Myslím, že dnes vystřelil míč a velmi agresivně zaútočil na ráfek. Myslím, že jsou věci, které umí lépe, třeba tam, kde nevystřelí tolik míčů nebo nezíská tolik bodů, ... ale miluji, jak hraje. Je to nejagresivnější dítě, jaké jsme uráželi.

Kansas je 3,5-bodovým favoritem na zápas, s celkovým součtem 148 bodů. Jayhawks jsou 6-1 proti šíření v posledních sedmi zápasech proti týmu s vítězným přímým záznamem.

nejlepší nová tenisová raketa

Populární Problémy

Simona Halepová vede remízu žen na French Open 2020 a je také téměř jednomyslným favoritem na zvednutí trofeje. Očekává se, že se dobře povede také Garbine Muguruza, Victoria Azarenka, Serena Williams a Karolina Plíšková.

Texas Tech a Kansas State se v úterý setkávají na Manhattanu s cílem zastavit ztrátu pruhů. Zde je návod, jak sledovat hru naživo online.

Dvojnásobný obhájce titulu Rafael Nadal nedostane v Kanadě příležitost udělat z toho tři po sobě jdoucí tituly.

Zatímco Auger-Aliassime teprve získá svůj první titul, Jannik Sinner & Seyboth Wild získali své první tituly ATP v roce 2020. V seznamu figurují také Carlos Alcaraz, Lorenzo Musetti a Sebastian Korda.

'Ghost Hunters' je zpět na novou sezónu na A&E. Zjistěte, jak sledovat sezónu online, pokud nemáte kabel.

Jak naplánovat dovolenou pro více rodin. Sejít se jako rodina na dovolenou je těžké a dostat více rodin dohromady na dovolenou je ještě těžší. Většina lidí žije stále rušnějším životem a rostou náklady téměř ...