Danielle Collinsová, Sloane Stephensová a Sofia Keninová postupují na San Diego Open vpřed

V úterním podniku WTA 500 postoupily také Jelena Ostapenková a Marta Kostyuk.SAN DIEGO (AP) – Danielle Collinsová porazila kvalifikantku Louisu Chirico 7:5, 6:0 ve dvouhře na úterním Cymbiotika San Diego Open - 3 vítězství ve čtyřhře proti Martě Kostyuk a Alycii Parks.

nejlepší nabídky tenisových bot

'Posledních pár dní jsem neměl moc času u soudu. Po US Open jsem onemocněl. Kolem toho byla špatná chyba,' řekl Collins, který je na 43. místě světového žebříčku, poté, co porazil svého amerického kolegu. Chirico. 'Potřeboval jsem tu být trochu déle, takže jsem byl rád, že jsme hráli dlouhé body a měli dlouhé zápasy. Jen jsem se snažil najít svůj rytmus.'Našla ten rytmus proti Chiricovi. Collinsová, finalistka loňského Australian Open, která v těsném úvodním setu vyhrála 5 zápasů, uhrála osm nezodpovězených her, vyhrála zápas za 70 minut a postoupila do druhého kola.

Stejně jako Collins měl Kostyuk v úterý dvojí službu. Světová 29. porazila ve dvouhře Polku Magdu Linetteovou 6:2, 7:6 (5).

Po neuspokojivém výjezdu z prvního kola ve Flushing Meadows, kde v roce 2017 zvedla trofej z US Open, se Sloane Stephensová rychle prosadila proti Belgičance Elise Mertensové a zvítězila 6-1, 6-3.GettyImages-1661050081

'Je zjevně skvělá hráčka, ale já hraju tady v San Diegu, v jižní Kalifornii, se všemi svými přáteli a rodinou. Není těžké se napumpovat, abych vyšel ven a zahrál si,' řekl Stephens, který si vydělal vteřinu. -kolový zápas s nasazenou dvojkou Caroline Garciaovou z Francie. 'Jsem opravdu rád, že hraju dobrý tenis a že jsem vyhrál.'Sofia Keninová se nadále drápe zpět v žebříčku poté, co v roce 2020 dosáhla kariérního maxima č. 4, v roce, kdy získala svůj první grandslamový titul na Australian Open. Nyní se umístila na 93. místě a umístila se na 6. místě Veroniky Kudermetové 6-4, 6-4.

Keninová, jedna z osmi Američanek v hlavním tahu, měla dostatek důvodů předvést svou nejlepší hru. Kromě pobídky pro hodnocení seděl u soudu člen Síně slávy Rod Laver.

'Při výměně jsem slyšel, že je tady. Říkal jsem si: 'Dobře, snaž se pro něj udělat dobře',' řekl Kenin. 'Musel jsem bojovat. Samozřejmě chtěla zrychlit svou hru a já jsem trochu zklamal a udělal nějaké nevynucené chyby, ale naštěstí jsem to dokázal zvednout a zavřít.'

Lotyška Jelena Ostapenková, čerstvě po nejlepším čtvrtfinále kariéry na US Open, překonala osmou nasazenou Jekatěrinu Alexandrovovou v bitvě trvající 2 hodiny a 46 minut 7:6 (3), 6:7 (6), 7:5 .

Populární Problémy

Lov duchů může být zábavnou aktivitou, zvláště pro strašidelné svátky, jako je Halloween. Můžete si dát dohromady skupinu přátel a prozkoumat potenciálně strašidelné oblasti ve vašem městě. Budete potřebovat základní vybavení, jako je kamera a záznam ...

„Desus & Mero“ se vrací v neděli večer. Zde je návod, jak sledovat nové epizody streamované online, pokud nemáte kabel.

Zde je návod, jak sledovat nový dokument HBO Lindsey Vonn: Poslední sezóna, streamovaný online, pokud nemáte kabel nebo HBO.