Daniil Medveděv dráždí vydání košile Lacoste v USA se jménem a osobním logem

Dodává se s cenovkou 75 dolarů a je k dispozici v tmavě modré nebo bílé.Na začátku Australian Open 2023 Lacoste odhalil osobní logo Daniila Medveděva . Design zahrnoval lásku šampiona US Open 2021 k hraní her tím, že integroval jeho iniciály spolu s podpisem dvojitého „i“ v jeho křestním jménu a vytvořil tak starý ovladač videoher.

„Logo této kolekce je něco, na co jsem opravdu hrdý. Dokonale odráží všechny mé vášně. S kreativním studiem Lacoste to byla opravdová týmová práce. Rozhodně chci předvést lepší tenis s touto novou vlastní siluetou,“ řekl Medveděv v době vydání.Medveděv působí v Lacoste od roku 2019, jeho průlomové sezóny.

Pokračoval ve svém druhém finále Australian Open a po cestě bojoval o svůj třetí titulový zápas na US Open, přičemž do své sbírky přidal pět trofejí. Lepší tenis, o který usiloval, určitě překonal to, čeho dosáhl o rok dříve.Nyní mohou fanoušci Meddyho získat tričko s logem světové č. 4. V pondělí Medveděv škádlil příležitost na X (dříve Twitter).

„Jsem nadšený, že se toto triko @lacoste dostalo na trh v USA,“ napsal.

Košile je dodávána s cenovkou 75 $ a je k dispozici v tmavě modré barvě Medveděv nebo standardní bílé.

Minulý týden oslavil Medveděv 28. narozeniny. Rodačka z Moskvy se stále vzpamatovává z toho, že během jediného grandslamového podniku strávila nejvíce hodin v historii poté, co těsně minula triumf na melbournském majoru, když skončila potřetí za čtyři roky na druhém místě.

Medveděv se předtím stáhl z Rotterdamu a připojil se k Rafaelu Nadalovi při odstoupení z tohoto týdne ATP 250 v Dauhá. V předchozím roce vyhrál oba tyto turnaje v rámci tří titulů, které vyvrcholily v Dubaji, kde je stále přihlášen.

Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat zápas Nový Zéland vs Srí Lanka T20I online ve Spojených státech. Možnosti zahrnují sledování na počítači, telefonu, Roku nebo Apple TV.

Astros hostí paprsky ve hře 1 jejich zápasu ALDS v pátek odpoledne. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelového přihlášení.

Chcete streamovat Fantasii právě teď? Zde je návod, jak to sledovat online právě teď.