Přímý přenos Dolphins vs Jaguars: Jak se dívat online zdarma

Getty QB Gardner Minshew II Jacksonville JaguarsGardner Minshew a Jacksonville Jaguars (1-1) budou ve čtvrtek večer hostit Ryana Fitzpatricka a Miami Dolphins (0-2) na TIAA Bank Field.

Utkání začíná ve 20:20. ET a budou vysílány v síti NFL. Pokud nemáte kabel, můžete zdarma sledovat živý přenos Dolphins vs Jaguars zde:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Sledujte síť NFL na FuboTV

Můžete sledovat živý přenos ze sítě NFL a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat delfíny vs Jaguáry živě v aplikaci FuboTV na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android). Můžete také sledovat na počítači přes Fubo.tv .Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází také s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.


Sledujte síť NFL na Vidgo

Můžete sledovat živý přenos ze sítě NFL a dalších 60 a více televizních kanálů na balíčku Core Vidgo , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Vidgo zkušební verze zdarmaJakmile se zaregistrujete do Vidga, můžete sledovat Dolphins vs Jaguars živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Můžete také sledovat na počítači přes Vidgo.com .


Sledujte síť NFL na Sling TV

Živý přenos ze sítě NFL a dalších 35 televizních kanálů můžete sledovat prostřednictvím balíčku Sling Blue od Sling TV. Dodává se s třídenní zkušební verzí zdarma, ale pokud ji obejdete, můžete ji získat za první měsíc za 20 $ (obvykle 30 $) a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat Dolphins vs Jaguars živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

základní dovednosti v badmintonu

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Sledujte v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě mohou sledovat živý přenos z každé pravidelné sezóny a hry NFL po skončení sezóny na DAZN . Dodává se s bezplatnou zkušební verzí:

DAZN Kanada zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete, můžete delfíny vs Jaguary sledovat živě v aplikaci DAZN na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, Android telefon, tablet iPad nebo Android. Nebo můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek DAZN.


Náhled na delfíny vs Jaguáři

Přestože ani jeden z týmů za posledních několik sezón nespočítal mnoho vítězství, tato hra ve skutečnosti má potenciál být přestřelkou s vysokým skóre se spoustou urážek, pokud jsou výsledky z minulého týdne jakýmkoli ukazatelem.

Oba týmy právě dokončily téměř vyřazení současného týmu 2: 0 a každý to udělal za solidní snahu o rozehrávku. Delfíni startují ve dnech 31. – 28 ztráta pro Buffalo Bills ve kterém Fitzpatrick šel 31-47 na 328 yardů a dvě přistání, zatímco Jags právě dali Tennessee Titans vše, co mohli zvládnout, klesli 33-30.

Minshew šel 30-45 na 339 yardů, tři přistání a dvě zachycení ztráty. Výběr byl nákladný, ale po pouhých dvou zápasech v druhé sezóně s týmem si bývalý rozehrávač Jaguars Mark Brunell, který je nyní analytikem, myslí, že Minshew je tím pravým.

Brunell, který je držitelem téměř každého rekordu quarterbacka v historii týmu, tento týden řekl, že byl ohromen tím, co viděl od druhého ročníku quarterbacka.

Začal 14 her a mnohokrát vypadá, že hraje 14 sezón, Řekl Brunell o Minshewovi tento týden. Nosí se tak dobře. Má důvěru. Vrhl brzký odposlech proti Titánům, a to ho nezfázovalo. Je jedním z těch quarterbacků, kteří chápou, že v této lize musíte mít krátkodobou paměť.

Jacksonville se dělí o desáté místo v NFL v bodování přestupku, v průměru 28,5 bodu na zápas . Navzdory fámám tým plánoval tankovat sezónu 2020, aby mohli draftovat Trevora Lawrencea, Minshew a společnost ji nemají.

je bratr medvěd na disney plus

Je týden po týdnu, Řekl Minshew. Vezmeme si, co nám dají. Dokud se nestřelíme do nohy, můžeme být opravdu, ale opravdu dobrým přestupkem.

Pokud jde o delfíny, jsou stále obnovovací jednotkou a trenér Brian Flores zřejmě ví, že jeho tým stále pracuje.

Myslím si, že už bylo několik příležitostí, abychom hráli, a my jsme je nevyužili - pár zahozených zachycení, ztracené hrany, pár nevydařených soubojů, Řekl Flores . Tito chlapi, oni [Jaguáři] mají nějaké zbraně. Je to dobrý, mladý tým. Hrají tvrdě, hrají tvrdě, takže to bude těžká bitva

Miami je v průměru 19,5 bodu hru a vzdávají se 26, což vám v této lize mnoho zápasů nevyhraje. Miami má trojici solidních běžících záda, včetně Matta Breidy a Jordana Howarda, ale ti jen sečetli 99 yardů na 22 pokusů proti směnkám. Pokud by Fins zavolali několik dalších běžících her, které by Fitzpatrickovi pomohly, jejich přestupek by mohl potenciálně najít větší rovnováhu, která mu chyběla. Budou čelit obraně Jags, která to umožnila 3,8 yardů na přenášení letos zatím, takže v tomto to nebudou mít lehké.


Populární Problémy

Dominic Stricker postoupil do juniorského semifinále a nedávno prozradil, že se inspiruje Rogerem Federerem. Stricker se v semifinále utká s Juanem Bautistou Torresem a ve finále by mohl čelit kolegovi Švýcarovi.

Top 10 tenisových raket, které lze v Indii koupit do 5 000 Rs.

Řada Xfinity se vrací v úterý večer s Toyotou 200 v Darlingtonu. Zde je návod, jak sledovat živý přenos ze závodu online bez kabelu.

Světová jednička Novak Djokovič se v úterý utká se Švédem Mikaelem Ymerem v prvním kole Roland Garros. Srb má letos neuvěřitelnou bilanci vítězství a ztrát 31: 1.

Jak dosáhnout homerunu. Vyrazit jednoho z parku je snem každého těsta. Přináší slávu vašeho týmu a zaručený běh, domácí běhy jsou nejen vzrušující, ale obrovská část přestupku jakéhokoli baseballového nebo softbalového týmu. Houpání pro ploty ...