Dominic Thiem na vstupním seznamu Kitzbuhelu, přestože se shoduje s US Open

Dominic Thiem na Bett1Aces Open

Dominic Thiem na Bett1Aces Open

Pořadatelé Mutua Madrid Open byli nedávno nuceni akci zrušit s ohledem na nedávný nárůst případů COVID-19 ve Španělsku. Několik špičkových hráčů jako Rafael Nadal, Novak Djokovic a Dominic Thiem potvrdilo svou účast v Madridu, ale zrušení uvrhli jejich plány do nepořádku .

Akce ATP 250 v Kitzbuhelu je však stále v kalendáři a má se konat od 8. do 13. září. Ještě důležitější je, že událost claycourt se bude konat současně s druhým týdnem US Open 2020; New York Slam končí také 13. září.

Kvůli extrémně přeplněnému kalendáři se mnoho hráčů rozhodlo jít rovnou do evropského švihu, aby se dostali do přípravy na hliněný kurt - včetně Rafaela Nadala a trojnásobného vítěze Major Stan Wawrinky. Dominic Thiem se však odmítl vzdát; jeho jméno je aktuálně na seznamu Kitzbuhel, což znamená, že se drží svého původního plánu.

Rakušana údajně v Kitzbühelu doplní takoví jako Alexander Zverev, Felix Auger-Aliassime, Borna Coric, Kei Nishikori, Alex de Minaur, Hubert Hurkacz, Fabio Fognini a Denis Shapovalov.

tenisový termín láska

Dominic Thiem by měl hrát dva turnaje současně

V tenisové komunitě je dobře známo, že Dominic Thiem má rád hektický rozvrh. Rakušan také neúnavně hrál po celou dobu uzavírky, i když se celý svět potýkal se zdravotní krizí.

Dominic Thiem je proslulý tím, že má nabitý rozvrh

Dominic Thiem je proslulý tím, že má nabitý rozvrh

Během pandemie COVID-19 Dominic Thiem hrál rakouskou profesionální sérii, Adria Tour, bett1Aces Open, Ultimate Tennis Showdown a vlastní akci Thiem's ​​7. Rakušan věří, že před velkými událostmi získá co nejvíce zápasových tréninků, což je trik, který se mu v minulosti osvědčil.

Uvidí se však, jak bude hrát v Kitzbühelu, pokud půjde na US Open do hloubky. Dominic Thiem nemůže být fyzicky na dvou místech současně, takže se musí v následujících týdnech rozhodnout.

V roce 2019 Dominic Thiem vyhrál Kitzbuhel tím, že ve finále porazil Alberta Ramose-Vinolase. Triumf byl pro Rakušana pokračováním bannerového roku a poté si také vyzvedl trofeje v Pekingu a ve Vídni.

Před měsícem ATP prohlásilo, že Dominic Thiem a jeho 10 nejlepších vrstevníků nebudou mít nárok soutěžit v Kitzbühelu, pokud by nehráli a již neprohráli na US Open 2020. Ale toto pravidlo neudělalo nic, aby Thiem změnil svůj nabitý plán.

Vzhledem k tomu, že Rakušan nedávno přiznal, že chce stoupat výše v žebříčku, možná bude chtít přehodnotit své priority, když se turné ATP připravuje na jeho restart.

Populární Problémy

Jak vyrobit jednoduché kravatové barvivo. Barvení kravat je zábavný a kreativní způsob, jak přidat oblečení a látkám osobnost. Pomocí gumiček nebo provázku je materiál položky, která má být obarvena, spojen dohromady, aby vytvořil různé vzory, tvary a ...

Očekává se, že bude jedním z nejbližších her univerzitního fotbalu 1. týden, Wake Forest hostil stát Utah v pátek večer. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Danielle Collins se z ničeho nic vynořila, aby se stala jednou z nejlepších hráček na okruhu WTA.

Zde je návod, jak sledovat dnešní hru Nevada vs Davidson.

Jak dostat myš z domu. Myši mohou být trochu roztomilé, ale není to tak milé, když vidíte jednoho, který se proháněl vaším domem. Horší je najít stopy po myši ve vašich skříních nebo skříních, jako je výpovědní trus nebo dokonce hnízdo ....

USA Jack Sock nastoupí proti Uruguayi Pablovi Cuevasovi v úvodním střetnutí na US Open 2020. Bude se také opakovat loňské úvodní kolo, které Cuevas vyhrál ve dvou setech.