Plány Rafaela Nadala a Novaka Djokoviče v chaosu jako Madrid Masters jsou oficiálně zrušeny

Novak Djokovic (L) a Rafael Nadal na French Open 2012

Novak Djokovic (L) a Rafael Nadal na French Open 2012Rafael Nadal a Novak Djokovic již dříve potvrdili svou letošní účast na madridském mistrovství. Počínaje dnem po finále mužů na US Open se od turnaje očekávalo, že bude klíčový v přípravě hráčů na hliněné hřiště.Ale vzhledem k nedávnému nárůstu případů COVID-19 v Madridu (a ve Španělsku obecně) se organizátoři Mutua Madrid Open rozhodli akci zrušit.Prohlášení zveřejněné na oficiálních webových stránkách uvádí, že by to naznačovalo nedostatek odpovědnosti z jejich strany pořádat turnaj, zatímco pandemie byla ve Španělsku zdánlivě na druhé vlně.„Jako akt odpovědnosti vzhledem k současné situaci způsobené COVID-19 a po důkladném vyhodnocení okolností, které pandemie nadále vytváří, bylo společně s příslušnými orgány rozhodnuto, že 2020 Mutua Madrid Open se neuskuteční letošní rok byl předtím přesunut na 12. – 20. září, “uvádí se v prohlášení.

Rafael Nadal nemůže na antuce v roce 2020 získat žádné body.

Rafael Nadal na mezinárodním BNL d. 2019

Rafael Nadal na mezinárodní BNL Itálie 2019Rafael Nadal téměř potvrdil, že se letos ve Spojených státech nezúčastní. S Cinicinati (v New Yorku) a US Open, které začnou v srpnu ve Flushing Meadows uprostřed pandemie COVID-19, Španěl opakovaně vyjádřil své výhrady k bezpečnosti a cestování.

Poté, co Španěl oznámil své vystoupení na Madrid Masters prostřednictvím Twitteru, trénoval pouze na antuce v akademii Rafa Nadala. Spekulovalo se o tom, že světová dvojka nebude přítomen obhajovat svůj titul ve Flushing Meadows.Zrušení Madridu však může být pro Španěla velkým podrazem.Nejen, že to zpochybňuje jeho rozvrh, ale také prakticky končí jeho snaha ukončit rok jako světová jednička v žebříčku. Rafael Nadal vyhrál Rome Maters i French Open v roce 2019, a proto letos nebude moci získat žádné body na antuce.

Podle nového systému hodnocení, který má vyhovět pandemii, však Španěl ani v této sezóně nebude shazovat žádné body na antuce.

jak nasadit ortézu na tenisový loket

Navzdory plánované bolesti hlavy způsobené Novakovi Djokovičovi, který je hlavním rivalem Rafaela Nadala v žebříčku, bude Srb stále v dobré pozici, aby letos skončil jako světová jednička na konci roku.

Třiatřicetiletý hráč dosud nebyl v roce 2020 neporažen a má hrát jak Cincinnati, tak US Open, kde může získat značný počet bodů do žebříčku, aby si upevnil pozici světové jedničky.

Srb si ve svém sídle v Marbelle objednal zápasové míče na US Open a šíří se zvěsti o tom, že má v úmyslu hrát čtyřhru v Cincinnati s krajanem Filipem Krajinovičem.

Navzdory tomu, že USTA zajišťovala bezpečnostní protokoly a zavázala se hostit Cincinnati i US Open, stále není jisté, zda letošní sezóna hardcourtů proběhne. Ale když se Rafael Nadal rozhodl jít přímo na antuku a neměl by Madrid, na kterém by mohl hrát, byl by míč v dohledné době pevně na dvoře Novaka Djokoviče.

Populární Problémy

Čínská první a jediná grandslamová vítězka Li Na formálně oznámila v pátek svůj tenisový odchod. 32letá Li to oznámila na svém mikroblogu, čínském ekvivalentu Twitteru, den poté, co se zvěsti o jejím odchodu již rozšířily po celém internetu a sociálních médiích.

Jak nalepit kotník jako atletický trenér. Zranění kotníku může chvíli trvat, než se vyléčí, zvláště když se jim nedostane řádného ošetření. Kdokoli je schopen utrpět takové zranění, ale sportovci jsou náchylnější ho zažít ....

Zde jsou všechny podrobnosti, které potřebujete ke sledování živého přenosu finále Hry o trůny Season 8 Episode 6 finále v USA, Velké Británii, Indii a po celém světě.

Jak si oholit nohy (muži). Ať už jste sportovec nebo si jen užíváte pocit hladké pokožky, holení nohou je poměrně jednoduchý proces. Vše, co potřebujete, je trpělivost a soustředění, zvláště když to děláte poprvé. Ale...