Dominic Thiem získává zástupné karty do 2021 Hamburg Open, přihlašuje se také k vydání 2022

Dominic Thiem

Dominic Thiem

jak stahovat na & t tv na firestick

Dominic Thiem obdržel zástupný znak pro European Open 2021 Hamburg, událost ATP 500, která má začít 12. července.

Rakušan, který tento měsíc odstoupil z olympiády, se přihlásil, aby si turnaj zahrál i příští rok.

V prohlášení, které vydali organizátoři, Dominic Thiem řekl, že je „velmi šťastný“, že se mohl vrátit na akci v claycourt, a že doufá, že získá titul, který mu unikl při třech předchozích účastech.

„Jsem velmi rád, že se vracím do Hamburku. Doufám, že odehraji skvělý turnaj před německým publikem a doufám, že poprvé zvednu trofej, “uvedl Dominic Thiem v prohlášení.

Dominic Thiem nikdy nebyl v Hamburku za čtvrtfinále. V německém městě hrál poprvé v roce 2014, když vyhrál dva zápasy, než prohrál s Leonardem Mayerem v 16. kole.

Rakušan si v roce 2018 vedl lépe, dostal se do čtvrtfinále, kde prohrál s Nicolasem Jarrym. Thiem na to navázal dalším posledním osmičkovým vystoupením v roce 2019, tentokrát prohrál s eventuálním finalistou Andrey Rublevem.

Až 20 000 diváků denně bude moci chytit Dominica Thiema v akci na European Open 2021 Hamburg

Organizátoři hamburského European Open v prohlášení potvrdili, že do areálu bude denně vpuštěno až 3 500 diváků. Fanoušci budou muset být buď plně očkováni, uzdraveni nebo testováni na COVID-19 negativní.

„V úterý se město Hamburk rozhodlo povolit 3500 diváků denně. Předprodej vstupenek na European Open 2021 začíná tuto středu (23. června ve 14:00) prostřednictvím online prodejny vstupenek na turnaji, “stojí v prohlášení.

Dominic Thiem je od začátku roku v útlumu, jeho výsledky brzdí psychické i fyzické problémy. Sedmadvacetiletý mladík se bude snažit své štěstí obrátit ve Wimbledonu, který začíná příští týden.

Populární Problémy

Pickle je zábavná hra, ve které se 2 hráči snaží označit běžce při sprintu mezi základnami. Pickle může také odkazovat na Pickleball, což je hra, kterou hrají 2 týmy na hřišti se sítí, podobně jako tenis. K hraní kterékoli hry budete potřebovat ...

Milo Yiannopoulos, autor pravice a veřejný mluvčí, pořádá v New Yorku tiskovou konferenci, jejímž cílem je řešit nedávné kontroverze kolem něj. Sledujte zde.

Váš průvodce streamováním Olaf's Frozen Adventure online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí.

Australan je obviněn z tankování svého zápasu proti Mischa Zverevovi na Shanghai Masters 2016.

Dobrý, zlý a bláznivý - Příběh Gorana Ivaniševiče

Video: Maradona hraje tenis s Del Potro