Antverpy 2020: Karen Khachanov vs Zizou Bergs náhled, head-to-head & prediction | ATP European Open

Karen Khachanov na French Open 2020

Karen Khachanov na French Open 2020

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : (3) Karen Khachanov vs Zizou Bergs

datum : 22. října 2020

pravidla pro podávání stolního tenisu

Turnaj : ATP European Open

Kolo : Druhé kolo (16. kolo)

Místo : Antverpy, Belgie

Kategorie : ATP 250

Povrch : Indoor hardcourt

Odměna : 394 800 EUR

Načasování zápasu: Ne dříve než v 18.30 SELČ, 22:00 IS

Živé televizní vysílání : Spojené státy - Tennis Channel

Náhled Karen Khachanov vs Zizou Bergs

Zizou Bergs na Australian Open 2017 Junior Championships

Zizou Bergs na Australian Open 2017 Junior Championships

Třetí nasazená Karen Khachanov se ve čtvrtek ve druhém kole European Open v Antverpách utká s divokou kartou Zizou Bergsovou.

Chačanov celou sezónu foukal horko a zima a od obnovení turné se ještě nedostal do semifinále.

Rusa porazil Roberto Bautista Agut ve třetím kole v Cincinnati a Alex de Minaur ve stejné fázi na US Open.

Khachanov také nedokázal udělat velký dopad na evropskou antuku, uklonil se brzy v Hamburku i Římě, než ve čtvrtém kole na Roland Garros prohrál se světovou jedničkou Novakem Djokovičem.

24leté zápasy pokračovaly v Petrohradě, kde ve čtvrtfinále prohrál ve dvou setech s Milošem Raonicem.

Vzhledem k jeho nedávné formě by se Khachanov mohl zúčastnit přísného testu proti 21letému Belgičanovi Zizou Bergsovi, který vyhrál své vůbec první hlavní losování ATP v prvním kole nad Albertem Ramosem-Vinolasem.

Karen Khachanov vs Zizou Bergs proti sobě

Půjde o první setkání mezi Karen Khachanov a Zizou Bergs, takže jejich vzájemný zápas momentálně stojí 0-0. V žebříčku těchto dvou hráčů existuje obrovská propast, protože Khachanov se umístil o 17 511 míst výše než Bergs.

Predikce Karen Khachanov vs Zizou Bergs

Karen Khachanov na French Open 2020

Karen Khachanov na French Open 2020

Karen Khachanov je drtivým favoritem, ale Zizou Bergs bude mít naději na to, že by měl mít naději na to, aby se rozrušil vzhledem k nedávné špatné formě Rusa. Od porážky Novaka Djokoviče k vítězství na Paris Masters v roce 2018 se Khachanovovi nepodařilo zvednout jediný titul na turné ATP.

Chačanov se jako vždy bude spoléhat na své velké první podání a forhend, aby převzal kontrolu nad rally a rychle získal body. Pokud má Bergs způsobit rozrušení, bude muset najít způsob, jak proniknout do služebních her Chačanovova a přinutit Rusy k chybám prodloužením shromáždění.

Předpověď : Karen Khachanov vyhrát ve dvou setech.

Populární Problémy

Chcete streamovat tento klasický film Whoopi Goldberg? Zde je návod, jak streamovat Sister Act právě teď, a také vše, co o filmu potřebujete vědět.

Zde je návod, jak streamovat 'Outcry', dokument Showtime o Gregovi Kelleym, online bez kabelu.

Feliciano Lopez nedávno hovořil o svém krajanovi Rafaelovi Nadalovi a na čtyřiatřicetiletého muže chválil bohatou chválu.

Andy Murray a Rafael Nadal mají na trávě působivé výsledky, ale názory se rozcházejí v tom, kdo mezi nimi je lepší. Chcete -li zjistit, kdo z těchto dvou byl lepším hráčem na trávě, je třeba bližší pohled na statistiky.

Jak vidět slony na Srí Lance. Pokud jste fanouškem slonů, je pro vás Sri Lanka cílem cestování! S přibližně 7 500 slony, kteří se toulají po okolí, má ostrovní země nejvyšší hustotu divokých slonů na světě. Existují...

Cormier vs Miocic 2 a Pettis vs Diaz dělají z UFC 241 jeden z nejlepších PPV roku. Zde je návod, jak sledovat živý přenos všech hlavních bojů o karty online.