Noah Rubin se připojuje k Twitteru a zabije Novaka Djokoviče a Adria Tour

Noah Rubin (L) a Novak Djokovic

Noah Rubin (L) a Novak DjokovicOkruh exhibičních turnajů Novaka Djokoviče Adria se během jeho druhé etapy v chorvatském Zadaru prudce zastavil poté, co Grigor Dimitrov měl pozitivní test na COVID-19.Ředitel turnaje Goran Ivaniševič (který je také součástí trenérského štábu Novaka Djokoviče) před finále oznámil davu, že událost byla zrušena kvůli Dimitrovovu pozitivnímu testu. Od té doby také vyšlo najevo, že oblíbenec svého rodného města a Dimitrovův protivník ve skupinové fázi Borna Coric mají pozitivní test na koronavirus.jak čistit bílé síťové tenisky

Mnozí se obrátili na sociální média, aby kritizovali to, co považovali za nezodpovědné rozhodnutí světové jedničky uspořádat Adria Tour s plným davem a bez sociálních distančních opatření. Jedním z takových kritiků je tenisový profesionál Noah Rubin, který vyjádřil své zděšení nad pozitivně testovanými hráči a celkově tuto akci zabil.

Američan řekl: „To prostě není v pořádku. Bezohlední a zklamaní, že si mysleli, že si tenis zaslouží riziko. '

Rubin před týdnem zdůraznil potenciální nebezpečí hraní Adria Tour za účasti fanoušků a kritizoval také Novaka Djokoviče za to, že nerozuměl rizikům.Bezprostředně po Dimitrovově oznámení Rubin posílil své výhrady k celému turnaji a zároveň vyjádřil naději, že se Bulhar rychle vzpamatuje.Rubin také dříve kritizoval Novaka Djokoviče za jeho komentáře na US Open a také za to, že se odmítl dostavit na důležitý hovor Zoom pro všechny hráče, přestože byl prezidentem Rady hráče.

Rubin nakonec citoval tweet fanouška Novaka Djokoviče, který podle všeho naznačoval, že Srb by mohl spáchat libovolný počet přestupků, ale přesto by byl KOZOU. Američan svůj komentář kvalifikoval slovy „některé tweety si nezaslouží reakce“.

je to úžasný život hulu

Co dalšího čeká Novak Djokovic a Adria Tour?

Novak Djokovic (L) a Grigor Dimitrov

Novak Djokovic (L) a Grigor Dimitrov

Adria Tour přijela do chorvatského Zadaru po velmi úspěšné první etapě v rodném městě Novaka Djokoviče v srbském Bělehradu. V první etapě se představili Dominic Thiem, Alexander Zverev, Grigor Dimitrov a Jelena Jankovic spolu se samotným Srbem, kde si Thiem vyzvedl trofej poté, co ve finále porazil Filipa Krajinoviče.

Černá Hora ale následně z turnaje vycouvala s odvoláním na bezpečnostní obavy, přičemž vláda odmítla udělit povolení na akci s diváky. A nyní, po kontroverzi kolem pozitivně testovaných hráčů, se šíří spekulace o tom, že bude finální část Adria Tour - odehrávající se v Banja Luce, Bosně a Hercegovině - odvolána.

Od té doby bylo hlášeno, že navzdory svému fitness trenérovi, který měl také pozitivní testy na COVID-19, se Novak Djokovic rozhodl, že se sám v Zadaru nenechá testovat. Místo toho se rozhodl překročit hraniční čáry a jít do Bělehradu, aby se poradil se svým lékařem.

Jak se dalo očekávat, mnozí si vzali na Twitter, aby zabili světovou jedničku za jeho nedostatek odpovědnosti v těchto těžkých dobách. Někteří z nich - včetně samotných tenistů - reagovali nejen na pozitivní testování hráčů, ale především na hostování turné.

jak správně držet tenisovou raketu

Populární Problémy

Jak změřit flexi kolena doma. Flexe kolena je stupeň, do kterého můžete ohnout koleno. Znalost limitu flexe kolena vám může pomoci posoudit rozsah pohybu, což může být užitečné, pokud se zotavujete ze zranění nebo ...

Jak uspořádat šatník. Organizovaný šatník je bránou k uspořádání pokoje a organizovaného života. Chcete -li uspořádat svůj šatník, budete muset roztřídit všechny oblečení, abyste zjistili, co opravdu potřebujete, a našli ...

Jak bezpečně spadnout. Pád může představovat vážné riziko zranění, i když je pouze ze stojné výšky. V závislosti na vašem věku, zdraví a kondici se závažnost těchto zranění může lišit. Existuje však několik technik, které ...

Bridget 'Beach' Hennessy, alias Kaley Cuoco, je populární a módní teenager z amerického sitcomu, 8 jednoduchých pravidel. Je ikonou mnoha dospívajících dívek, takže zde je pár tipů, jak vypadat a chovat se jako ona! Znát základy ...

Zde je návod, jak online Indukci Rock & Roll Hall of Fame 2019 sledovat online. Mezi vyvolenými jsou Def Leappard, Janet Jackson, Stevie Nicks a Radiohead.