Dos Anjos vs Lee Live Stream: Jak sledovat UFC Rochester online

Přímý přenos Dos Anjos vs Lee

Getty

Rafael dos Anjos a Kevin Lee budou v sobotu bojovat ve welterové váze s titulem UFC Fight Night 152 v Blue Cross Arena v Rochesteru v New Yorku.

základní pravidla raketbalu

Předkola (17:00 ET) i hlavní karta (20:00 ET) bude výhradně na ESPN+ , služba digitálního streamování od ESPN, která má různé živé sporty a obrovskou knihovnu UFC na vyžádání.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi ESPN+ , a poté můžete sledovat živý přenos Dos Anjos vs Lee a všechny zápasy UFC Rochester na vašem počítači přes ESPN.com nebo na vašem telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV , Chromecast, PlayStation 4, Xbox One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


Náhled Dos Anjos vs Lee

Rafael dos Anjos držel titul UFC v lehké váze od března 2015 do července 2016, přičemž jednomyslným rozhodnutím nahradil Anthonyho Pettise a jednou obhájil opasek vyřazením Donalda Cerrona za 66 sekund.

Poté upustil dva za sebou, ztratil nárok na Eddieho Alvareza a o čtyři měsíce později spadl na Maxe Fergusona.

Brazilec od té doby vyskočil na welterovou váhu a vyhrál své první tři zápasy v této divizi - proti Tarecu Saffiedinemu, Neilu Magnymu a Robbie Lawlerovi - a poté prohrál s Colby Covingtonem a Kamaru Usmanem.

V sobotu bude Lee debutovat ve welterové váze.

Nyní dělám 170 a ptám se, proč bych mohl dělat 155 předtím, řekl dos Anjos MMA Boj . Moje tělo se za ty roky změnilo. Měl jsem chvilku v lehké váze a nemyslím si, že by váhová třída změnila výsledek tohoto boje. Teď je to pro nás oba zdravější, ale už jsem se přizpůsobil 170. Cítí ten rozdíl, chvíli to trvá. Není to něco, co se děje přes noc.

tenisová loketní manžeta

Lidé říkají, že už neřežete 15 liber, ale to je o 15 liber víc, co bude muset nést. Pamatuji si, když jsem v Singapuru bojoval s Tarecem Saffiedinem a po třech kolech jsem byl unavený. Myslel jsem si, že se neunavím, protože jsem moc nesnížil, ale bylo to přesně naopak. Trvalo mi nějaký čas, než jsem provedl úpravy, a teď je to 100 procent.

Poslední tři souboje 34letého dos Anjose se vzdálily.

Vidím sám sebe, jak vyvíjím tlak a vnucuji tam svoji hru, řekl podle MMA Fighting. Vím, že brzy bude silný a výbušný, ale vidím mnoho možností. Vidím sám sebe, jak ho klepu a podrobuji ho. Nemyslím si, že jde do pátého kola. Jsem dobře vycvičený. Budu diktovat rytmus a nenechám ho ujít na dálku.

Když Lee vstoupil do UFC, měl profesionální rekord 7-0. S propagací vyhrál 11 ze svých prvních 13 zápasů, ale od té doby klesl ze dvou ze tří - spadl na Tonyho Fergusona v prosinci 2017 o prozatímní titul v lehké váze, překonal Edsona Barbozu zastavením lékaře v boji s váhou, poté se rozhodl ztráta proti Al Iaquintě, s nímž Lee prohrál ve svém prvním zápase UFC v roce 2014.

Příležitostní - možná mě znáš. Hardcores-dobře mě znáš a viděl jsi mě růst uvnitř osmiúhelníku, řekl 26letý muž z Grand Rapids v Michiganu podle Body Lock . Ještě nemám pocit, že bych bojoval ve stodole, ale RDA mi to prostě může dát. Takže když položí bradu a pokusí se vystoupit, udělám to samé.


Populární Problémy

Jak léčit zánět v ústech. Existuje mnoho různých příčin zanícené tkáně v ústech, od zranění přes opary až po zánět dásní. Existují však způsoby, jak léčit zánět způsobený vředy v ústech a dalšími ...

Ex on the Beach se vrací na svou třetí sezónu na MTV. Zjistěte, jak se na to dívat, pokud nemáte kabel.

Šéfové, se kterými se ve Wind Waker setkáte, jsou směsicí obtížných až ne tak obtížných bossů. Každý z nich má svůj vlastní styl a útoky, které byste si měli pečlivě prostudovat, abyste je porazili. Porazte Gohmu. Tato bitva se odehraje ...

Dominic Thiem a Diego Schwartzman odehráli čtvrtfinále na Roland Garros 2020, který trval přes 5 hodin. Thiem prokázal velkou odvahu zůstat v zápase, přestože nebyl v nejlepším, ale to nestačilo.

Získejte přehled o tom, jak sledovat finále omezeného televizního seriálu Dirty John online prostřednictvím živého streamování bez kabelů.

Nicolas Mahut věří, že Novak Djokovic je z hlediska počtu největším hráčem všech dob. Počítá ale s tím, že Srbovi se Roger Federer vlivu na sport nikdy nevyrovná.