Jak sledovat online dokument Go-Go

Go-Go

Zobrazit čas The Go-Go's in the early 1980s on the Showtime document about their rise to fame.

The Go-Go’s byli první čistě ženskou kapelou, která hrála na vlastní nástroje, psala vlastní písně a trefila se na první příčku hitparád alb. Vydejte se do zákulisí jejich bouřlivé slávy s tímto novým stejnojmenným dokumentem, který má premiéru v pátek 31. července ve 21 hodin. ET/PT na Showtime.

Pokud nemáte kabel, streamujte zde Go-Go's na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Amazon Prime Showtime Channel

Pokud jste předplatitelem Amazon Prime nebo spustíte bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime „Můžete sledovat veškerý obsah Showtime naživo a na vyžádání prostřednictvím kanálu Showtime Channel, který je dodáván se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

Sledujte Showtime na Amazon Prime

jaký je termín, když je tenisová hra remizována na 40-40

Jakmile jsi přihlásil se na kanál Amazon Prime i na Showtime , pak se můžete dívat Go-Go's buď žít tak, jak to vysílá, nebo kdykoli na vyžádání.

U obou možností můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Amazon nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Apple TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

Showtime Online

Toto je nakonec stejná možnost jako výše, kromě toho, že budete sledovat digitální platformy Showtime instancované Amazonem. Streamovací služba Showtime , který zahrnuje veškerý obsah Showtime naživo a na vyžádání, je dodáván s 30denní zkušební verzí zdarma:

Zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do streamovací služby Showtime, můžete sledovat Go-Go's živě nebo na vyžádání na vašem počítači prostřednictvím webové stránky Showtime nebo na vašem telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Apple TV, Roku, Fire TV Stick, Xbox One, Smart TV, Facebook Portal TV nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení.

Sledujte Showtime na FuboTV

Showtime je k dispozici jako doplněk k hlavnímu 95kanálovému balíčku FuboTV. Do vaší bezplatné sedmidenní zkušební verze lze zahrnout balíček hlavních kanálů i doplněk Showtime:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete, můžete buď sledovat Go-Go's naživo, nebo jej můžete kdykoli sledovat na vyžádání. S oběma možnostmi můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

badmintonová houpačka

Sledujte Showtime na Hulu

Ať už máte Hulu nebo chcete se zaregistrovat k novému předplatnému „Showtime je k dispozici jako doplněk k Hulu nebo Hulu s živou televizí. Pokud jste novým předplatitelem, můžete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi pravidelného Hulu plus doplněk Showtime:

Bezplatná zkušební verze Hulu

Jakmile se zaregistrujete do Hulu a doplňku Showtime, můžete sledovat Go-Go's žijte, jak to vysílá, nebo to můžete sledovat kdykoli na vyžádání.

Můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4 (pouze na vyžádání), Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.


Náhled „Go-Go“Hrát si

Oficiální upoutávka Go-Go's (2020) | SHOWTIME Dokumentární film Go-Go’s mají kořeny v hudební historii nejen jako popový fenomén, ale také jako průkopníci. Charlotte Caffey (sólová kytara, klávesy a zpěv), Belinda Carlisle (zpěv), Gina Schock (bicí), Kathy Valentine (basa a zpěv) a Jane Wiedlin (kytara a zpěv) se narodily mimo LA punkovou scénu hrát roli špatného ... 2020-07-01T14: 13: 34Z

Režie se ujala uznávaná dokumentaristka Alison Ellwoodová. Go-Go's zaznamenává nejúspěšnější ženskou rockovou kapelu všech dob během jejich meteorického vzestupu ke slávě a po ní, když The Go-Go rozbil skleněný strop hudby.

Popis dokumentu říká, že The Go-Go’s mají kořeny v hudební historii nejen jako popový fenomén, ale také jako průkopníci. Charlotte Caffey (sólová kytara, klávesy a zpěv), Belinda Carlisle (zpěv), Gina Schock (bicí), Kathy Valentine (basa a zpěv) a Jane Wiedlin (kytara a zpěv) se narodily mimo LA punkovou scénu Nehrajte roli zlých dívek - byly to opravdové punkové rockerky. Jejich debutové album z roku 1981 Krása a rytmus , představovat hity 'Our Lips Are Sealed' (jeden z Rolling Stone's Top 100 Pop Singles) a 'We Got the Beat', bylo jedno z nejúspěšnějších debutových alb všech dob, č. 1 v hitparádách Billboard šest po sobě jdoucích týdnů a vyústil v nominaci na Grammy za nejlepšího nového umělce. Go-Go’s vydají svou první novou nahrávku po téměř 20 letech, „Club Zero“, 31. července na UMe. Kapela může být viděn pracovat na rané verzi písně v dokumentu.

Dokument sleduje kapelu prostřednictvím jejího obrovského úspěchu a následných rozchodů a setkání. Po rozpuštění v roce 1985 se skupina dala dohromady na benefiční koncert z roku 1990, poté se v roce 1994 dala dohromady na retrospektivní album, které obsahovalo několik nových písní, což vedlo ke krátkému turné. O několik let později, Schock žaloval skupinu, prohlašovat, že ona nebyla řádně zaplacena za její písničkářské příspěvky. Oblek byl vyřešen v roce 1999 a skupina se znovu dala dohromady. Od roku 1999 pravidelně cestovali, ale Valentine v roce 2013 odešel a žaloval kapelu za porušení svěřenecké povinnosti. Tento oblek byl vyřešen v roce 2014.

live stream rock and rollové síně slávy


Hrát si

Tři otázky s Go Go Go Go si na konci roku 2014 sednou a proberou život na cestách, některé ze svých oblíbených vzpomínek a co dalšího v roce 2015! Spojte se s Go Go Online: gogos.com facebook.com/gogosofficial twitter.com/officialgogos 2014-12-12T22: 35: 25Z

Ale v roce 2018 se Valentine ke skupině připojil, aby vystoupil společně s debutem muzikálu Broadway skupiny, Bezhlavě . Původní kvinteto Carlisle, Wiedlin, Caffey, Valentine a Schock se ten rok znovu sešlo na několik koncertů. Poté na začátku roku 2020 skupina oznámil prohlídku shodovat se s vydáním dokumentu Showtime, ačkoli tyto pořady musely být odloženy kvůli pandemii COVID-19.

Go-Go's premiéra v pátek 31. července ve 21 hodin ET/PT na Showtime.


Populární Problémy

Jak cestovat do Francouzské Polynésie (Ostrovy Tahiti). Tahiti je nádherný ostrov ve Francouzské Polynésii, kde žije většina obyvatel Francouzské Polynésie a je označován jako „ostrov lásky“. Výlet je velmi, velmi ...

Jak natáhnout manžetu rotátoru. Rotátorová manžeta je choulostivé místo ve vašem rameni, kde čtyři svaly tvoří manžetu kolem vaší paže. Rotátorová manžeta vám pomáhá zvedat a otáčet paží a při pohybu paže udržuje rameno stabilní ....

„Nekonečný závod“ je nejnovější dokument 30 pro 30 od ESPN. Zde je návod, jak to můžete sledovat online.

Serena Williamsová reaguje na poznámku „Nechutné“ od Tenny Sandgrenové z Australian Open.

Jak narovnat sloupky plotu. Jedním z nejčastějších problémů dřevěných plotů je, že se jejich sloupky mohou časem začít naklánět. Když je většina plotu stále strukturálně zdravá, ale je tam jeden nebo dva šikmé sloupky, je to mnohem víc ...

US Open 2013: Od Afghánistánu po Flushing Meadows, inspirativní příběh bolesti a vytrvalosti