Dubaj Duty Free Tennis Championships 2019, finále mužů: Roger Federer vs Stefanos Tsitsipas Náhled a předpověď

Dubaj Duty Free Tennis Championships - 13. den

Dubaj Duty Free Tennis Championships - 13. den

Finále Dubaj Duty Free Tennis Championships 2019 se bude hrát mezi pravděpodobně nejlepším tenistou všech dob a mladým hráčem, který bude jistě skvělým hráčem budoucnosti.pásek na loketní tenis

Zápas mezi Rogerem Federerem a Stefanosem Tsitsipasem bude dvojnásob zajímavý kvůli jejich předchozímu setkání, které se odehrálo na začátku letošního roku. Ve čtvrtém kole Australian Open šokoval mladík dvojnásobného obhájce titulu ve čtyřech vyčerpávajících setech.Federer by určitě chtěl pomstít tuto porážku, přesně tak, jak to udělal proti Borně Čoričovi v semifinále poté, co loni utrpěl dva obraty proti Chorvatu. Ve skutečnosti hrál Švýcar svůj nejlepší zápas v této sezóně v semifinále.

Federer vypadal v prvních třech kolech trochu nevýrazně a včera vypadal v nedotčené podobě. Získal o 23 bodů více než Coric, což ukazuje, do jaké míry zápasu dominoval.Pokud ve finále ukáže podobnou formu, bude to Tsitsipasovu práci dost ztížit. Řecký mladík to neměl lehké ani v jednom ze svých zápasů. Lepší část z prvních dvou setů v semifinále vypadal jasně druhý nejlepší než Gael Monfils.jak čistit tenisky

Ke cti mu ale slouží, že si drápal cestu zpět a poslední dva sety vyhrál v tie-breacích.

Tsitsipas již ve své mladé kariéře ukázal svou bojovnost a nikdy neříkej, že umře. Bez ohledu na konečný výsledek je jisté, že řecká hvězda příští generace vydá ze sebe maximum.Na současné podobě, zvláště s ohledem na kontrastní povahu jejich semifinálových výher, je lákavé považovat Federera za favorita. Ale tak tomu bylo i na Australian Open a v menší míře i zde v semifinále Tsitsipas proti Monfils.Řek při těchto příležitostech dokázal, že se kritici mýlili, a není důvod, proč by to nemohl udělat i tentokrát. Ale s nepolapitelným 100. titulem na řadě a pomstou v mysli nebude mít Federer nedostatek motivace vydat ze sebe to nejlepší.

Předpověď: Roger Federer, který vyhraje summit ve 3 setech.

Populární Problémy

Váš průvodce sledováním Andi Mack online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav, nejlepších sezón a epizod.

V úterý má premiéru nový spinoff „Deadliest Catch“ s názvem „Deadliest Catch: Bloodline“. Zde je návod, jak sledovat show Discovery Channel online bez kabelu.

Jak nosit Gingham Print. Gingham tisk může být zábavná a roztomilá stylová volba pro různé příležitosti. Pokud jde o navrhování vašeho outfitu, trochu experimentujte s barvami a vzory. Gingham lze spárovat s více ginghamem, ale také ...

Jak používat Life Hacks. Životní hacky jsou rychlé, relativně snadné a obvykle zábavné věci, které ušetří trochu času nebo vám trochu usnadní život. Vyzkoušejte jednoduché hacky při vaření, úklidu, péči o děti nebo dokonce jen ...

Colgate a Bucknell se díky místu v turnaji NCAA setkají v Patriot League Championship. Zde je návod, jak sledovat živý přenos.

7-3 Michigan State cestuje do Evanstonu, aby ve středu obsadil 5-4 Northwestern. Zde je návod, jak můžete sledovat hru online bez kabelu zdarma.