Jak chytit tři legendární ptáky v Pokémon FireRed a LeafGreen

V Pokémon FireRed a LeafGreen jsou tři legendární ptáci Articuno, Zapdos a Moltres. Najděte Articuna, ptáka ledového typu, hluboko v Seafoamských ostrovech mimo trasu 20. Chyťte Zapdose, elektrického ptáka, po proudu řeky Elektrárny od vchodu do Skalního tunelu. Hledejte Moltres, ptáka ohně, na vrcholu hory Ember, na jednom ostrově. Jedná se o silné divoké pokémony, takže si nezapomeňte přinést alespoň 1 Ultra Ball!

Metoda 1 ze 3: Articuno

 1. Obrázek s názvem Chyťte tři legendární ptáky v Pokemon FireRed a LeafGreen Krok 1

  1 Najděte Articuno na ostrovech Seafoam. Articuno je legendární pták ledového typu. Je to nejsilnější ze tří ptáků. Leťte do Fuchsia City a surfujte po silnici 19, poté surfujte vlevo po trase 20 na ostrovy Seafoam. Vstupte na ostrov. Abyste se dostali do Articuna, budete muset projít bludištěm ledu a peřejí.
  • K dosažení Articuna budete potřebovat Pokémony s pevností a surfováním. Na cestě je komplikovaná hádanka pohybující se po skalách!


 2. Obrázek s názvem Chyťte tři legendární ptáky v Pokemon FireRed a LeafGreen Krok 2

  2 Být připraven. Přineste pár repelí, abyste drželi divoké pokémony stranou. Ujistěte se, že máte alespoň 30 Ultra Balls - Articuno může být ze všech tří ptáků nejslabší, ale stále je to velmi silný pokémon. Pokud vám uprostřed bitvy dojdou Ultra Balls, možná nebudete moci chytit Articuno!
  • Ušetřete před bitvou. Jakmile Articuno najdete, nezapomeňte jej uložit, než se ho pokusíte chytit. Tímto způsobem to můžete zkusit znovu, pokud se pokazíte.
 3. Obrázek s názvem Chyťte tři legendární ptáky v Pokemon FireRed a LeafGreen Krok 3

  3 Zvažte, jestli si na večírek vezmete Seel nebo Dewgong. Seel a Dewgong způsobí z ledových tahů poškození 1/8 a Ice Beam je jediným útočným tahem Articuna. Zkuste chytit Seela v jeskyni na cestě do Articuna.
  • Dejte věci Seel nebo Dewgong The Leftovers, aby byla bitva ještě jednodušší. Když je držen pokémonem, zbytky způsobí, že Pokémon postupně obnoví HP během bitvy. Najděte zbytky na trasách 12 a 16, skryté pod místem, kde spali Snorlaxové.
 4. Obrázek s názvem Chyťte tři legendární ptáky v Pokemon FireRed a LeafGreen Krok 4

  4 Chyťte Articuno. Nejúspěšnějším způsobem, jak tohoto ptáka chytit, je dostat jeho zdraví do červených čísel a poté mu dát stavovou podmínku. Zmrazení a spánek jsou nejlepší. Paralyze však může být nejjednodušší, protože se nevyčerpá. Házejte Ultra Balls, dokud to nezískáte - a ujistěte se, že ptáka nezraníte natolik, že omdlí, než ho můžete chytit!
  • Vyhněte se stavovým podmínkám, jako jsou Poison a Burn, které postupně zraňují postižené Pokémony. Ty jsou riskantní: spustíte šanci zabít Articuno, než ho stihnete.
  reklama

Metoda 2 ze 3: Zapdos

 1. Obrázek s názvem Chyťte tři legendární ptáky v Pokemon FireRed a LeafGreen Krok 5

  1 Najděte Zapdos v elektrárně. Zapdos je druhý nejtěžší pták, kterého lze chytit, ale dostat se k němu není tak snadné. Jakmile získáte HM Surf ze Safari zóny, leťte ke vchodu do Rock Tunnel a jděte nahoru k travnaté ploše, projděte otevřeným plotem a surfujte po řece k elektrárně. Vstupte do Elektrárny a pokračujte proti směru hodinových ručiček budovou až k Zapdosu.
  • Poznáte, že jste našli Zapdos, když uvidíte ptáka Pokémona, který vám stojí v cestě, mimo bitevní obrazovku.
 2. Obrázek s názvem Chyťte tři legendární ptáky v Pokemon FireRed a LeafGreen, krok 6

  2 Připravte se na boj. Ujistěte se, že jste si koupili alespoň 35 kuliček Ultra - a zvažte použití Master Ball, pokud chcete Zapdos víc než cokoli jiného. Přineste si s sebou pár odpuzujících, abyste si usnadnili cestu přes Elektrárnu-setkáte se se spoustou silných pokémonů elektrického typu.
 3. Obrázek s názvem Chyťte tři legendární ptáky v Pokemon FireRed a LeafGreen, krok 7

  3 Přineste si Pokémona, který odolává Drill Pecku. Toto je jediný útočný tah, který Zapdos používá, takže odolný Pokémon ve vašem týmu vám boj výrazně usnadní. Geodude a Graveler jsou na to ideální: odolávají všem pohybům Flying, mají vysokou obranu a jsou imunní vůči Thunder Wave. Vyhněte se používání tohoto Pokémona při procházení elektrárnou - uložte jej pro Zapdos!
  • Nechte své zbytky pokémonů držet, aby se uzdravily po celou dobu bitvy.
  • Nechte Geodude nebo Graveler několikrát použít Defense Curl. To ještě více posílí jeho obranu.
 4. Obrázek s názvem Chyťte tři legendární ptáky v Pokemon FireRed a LeafGreen, krok 8

  4 Chyťte Zapdose. Tento boj bude boj, ale můžete to udělat! Jakmile najdete legendárního ptáka, nezapomeňte jej uložit, než ho zapojíte. V boji přeneste zdraví ptáka do červena a poté jej oslaďte stavem oslabení, jako je Spánek, Paralyzování nebo Zmrazení. Jakmile je pták slabý, házejte Ultra Balls, dokud ho nechytíte!
  • Zachraňte po bitvě. Nechcete, aby vaše tvrdá práce byla ztracena!
  reklama

Metoda 3 ze 3: Moltres

 1. Obrázek s názvem Chyťte tři legendární ptáky v Pokemon FireRed a LeafGreen, krok 9

  1 Najděte Moltres na vrcholu Mt. Ember. Moltres je nejsnadněji ulovitelný pták, ale trvá dlouho, než se k němu dostanete, a na cestě je mnoho překážek. Nejprve se ujistěte, že jste porazili 7. tělocvičnu na ostrově Cinnabar a získejte Tri-Pass od Billa. Najděte si cestu na One Island (na ostrovech Sevii) a dostanete se až na vrchol Mt. Ember. Abyste mohli po cestě překonat překážky, musíte si přinést Pokémony, kteří znají Surf, Strength a Rock Smash.
  • Moltres je jediný legendární pták, jehož umístění se liší od původní červené a modré verze hry. V červené a modré najdete Moltres podél Victory Road.
  • Surf, Strength a Rock Smash jsou HM. Můžete je naučit pouze určité pokémony. Naučit se jak získat všechny HM pokud je ještě nemáte.
 2. Obrázek s názvem Chyťte tři legendární ptáky v Pokemon FireRed a LeafGreen, krok 10

  2 Být připraven. Ujistěte se, že máte alespoň 30 kuliček Ultra. Přineste si také pár Max Repelů - cesta k Moltres je dlouhá a je tam spousta silných pokémonů.
 3. Obrázek s názvem Chyťte tři legendární ptáky v Pokemon FireRed a LeafGreen, krok 11

  3 Přiveďte si s sebou Pokémona se schopností Flash Fire. Díky tomu bude váš Pokémon imunní vůči pouhým dvěma útočným tahům Moltres. Bitvu to velmi usnadní - Moltres vám nebude moci vůbec ublížit!
  • Vulpix má Flash Fire, stejně jako Ponyta. Ponytu můžete chytit přímo před horou Ember, kde se nachází Moltres. Po dobu boje bude od Moltres vyžadovat nulové poškození, takže na úrovni a HP nezáleží.
 4. Obrázek s názvem Chyťte tři legendární ptáky v Pokemon FireRed a LeafGreen, krok 12

  4 Chyťte Moltres. Před bitvou nezapomeňte uložit. Nejúspěšnějším způsobem, jak chytit tohoto ptáka, je dostat jeho zdraví do červených čísel a poté mu dát stav jako Freeze, Sleep nebo Paralyze. Jakmile oslabíte Moltrese, házejte Ultra Balls na ptáka, dokud nebude chycen. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak můžeme jít na ostrov Cinnabar v Pokemon Leaf Green? Získejte surf a jděte do paletového města, na konci bude vodní plocha, surfujte po ní a dostanete se tam.
 • Otázka Co mohu dělat, když jsem použil mnoho míčků, ale stále nemohu chytit Zapdos? Natalie Tellechea Nejlepší odpovídač Oslabte to, uložte to do režimu spánku a/nebo paralyzujte.
 • Otázka Je možné chytit Articuno, Zapdos a Moltress pomocí Pokeballu? Dobře dobře Nejlepší odpovídač Vše je možné chytit pomocí Pokeballu. Bylo by jen vzácné chytit legendárního v jednom.
 • Otázka Co mám dělat, když žádná z těchto technik nefunguje? Naučte se falešné přejetí, o úroveň výš, způsobte stav nebo to zkuste znovu a doufejte v to nejlepší. To je vše, co můžete udělat.
 • Otázka Je Articuno nejsilnější ze tří ptáků, nebo nejslabší? Jak mohu dostat Articuno HP na 1 s Butterfree úrovně 12? Articuno je teoreticky nejsilnější ze všech legendárních ptáků. Pokud však Articuno útočí ledovým paprskem, váš Butterfree úrovně 12 by mohl jeden výstřel, což je super efektivní. Vyrovnejte to o něco více nebo nechte Pokémona naučit se falešným přejetím a snížit HP na 1 - pak je to docela snadné.
 • Otázka Co mám dělat, když nechytím legendární ptáky, když s nimi bojuji? Restartujte hru a zkuste to znovu. Zjistil jsem, že je obvykle dobré restartovat, pokud jste je nechytili do 40 Pokeballů nebo tak, protože jakmile použijí všechny své tahy, použijí „boj“ a poškodí se k smrti.
 • Otázka Kdo je nejmocnější, Zapdos, Moltress nebo Articuno? Zapdos je nejsilnější z legendárních ptáků. Zapdosovy elektrické pohyby jsou silné a ostatní mohou snadno porazit.
 • Otázka Co když jsem ochromil všechny ptáky a dostal je na jeden HP, ale stále je nemohu chytit? Před bojováním byste měli ušetřit. Můžete je zkusit zmrazit nebo uspat. Zkuste použít soumrakovou kouli (v jeskyních to funguje lépe) nebo časovač (funguje to nejlépe po 20 zatáčkách), ale pouze pokud je můžete získat.
 • Otázka V X a Y je možné získat všechny 3 legendární ptáky bez obchodování? Ano, je to možné, jsou však na různých místech.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

 • K těmto Pokémonům budete potřebovat několik HM: Rock Smash, Strength a Surf.
 • Thunder Wave od Zapdosu by mohla vašeho Pokémona paralyzovat. Plamenomet z Moltres by mohl způsobit popáleniny. Ledový paprsek od Articuna by mohl vašeho Pokémona zmrazit.
 • Nebojte se použít Master Ball. Jen se ujistěte, že chcete tohoto Pokémona víc než kterýkoli jiný!
 • Pokud pták zemře, než ho můžete chytit: vypněte napájení, znovu jej zapněte a zkuste to znovu. Víte, byl důvod k záchraně, než jste s nimi bojovali!
 • Je velmi frustrující, když je nemůžete chytit poprvé - ale nakonec je chytíte! Chytit je chce čas a trpělivost!

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Nepoužívejte útoky, které otráví nebo spálí pokémona. Tyto pohyby mohou způsobit, že legendární pták omdlí, než budete mít šanci ho chytit!
 • Dávejte si pozor na Zapdosovu Thunderwave; způsobuje paralýzu.
 • Dávejte si pozor na Moltresův plamenomet; může to tvého Pokémona spálit.
 • Dávejte si pozor na ledový paprsek Articuno; může to vašeho Pokémona zmrazit.
 • Vždy uložte těsně před výzvou legendárního pokémona. Pokud vypnete napájení, protože jste byli tak frustrovaní, přijdete o vše, co jste neuložili! Uložení vám také dává šanci restartovat a zkusit to znovu, pokud se vám ptáka nepodaří chytit na první pokus. Poté, co ulovíte každého ptáka, nezapomeňte ušetřit, aby vaše tvrdá práce nebyla zpět!
 • Použití Gameshark k podvádění zajetí Pokémona je v soutěžích znatelné. Udělejte to pouze tehdy, pokud vás nezajímá vstup do soutěží.
reklama

Populární Problémy

Jak učit žonglování. Moudrý kejklíř jednou řekl, že nikdo nikdy neučí žonglovat; prostě někomu ukážou, jak se to má naučit. Role učitele pak spíše povzbuzuje než poučuje. Přesto rozbíjením věcí ...

Madison Keys otevírá svoji obhajobu titulu na turnaji Western & Southern Open proti formovanému Ons Jabeur. Obě ženy se nikdy předtím na turné nehrály.

Zde je návod, jak se můžete vyhnout bráně v kempu Eve Online. Ujistěte se, že máte rychlou loď. Budou vám docházet pole narušení warpu, abyste mohli uniknout. Některé způsoby, jak toho dosáhnout, jsou použití fregaty s přídavným spalováním nebo ...

Jak zacházet s fotbalovou špičkou. Fotbalová špička nebo „trávníková špička“ je termín používaný k popisu silně pohmožděných prstů nebo podvrtnutých vazů na noze sportovce. Toto zranění je způsobeno buď opakovanými nárazy na fotbalový míč, nebo extrémními ...

Je tu závěrečný týden „Celebrity Big Brother“ 2019. Získejte přehled o tom, jak sledovat živé přenosy, kdy je dnes večer CBB a plán představení.