Dubajské tenisové mistrovství, Simona Halepová vs Aryna Sabalenka: Náhled, vzájemné zápasy, rozpis zápasů a další

Simona Halepová

Simona Halepová

Simona Halepová čelí své dosud nejpřísnější zkoušce, když si dnes hledá semifinálové místo na dubajském Duty Free Tennis Championships. Ve svém pátrání po svém druhém titulu na hardcourtech tenisového centra Aviation Club má Rumunka těžkou výzvu v podobě sedmé nasazené Aryny Sabalenky.Jeden pohled na rekord hlavy k hlavnímu favoritovi samozřejmě udělá wimbledonského šampiona. Bývalá světová jednička vede 2: 1 a při svých dvou výhrách nad svou mladou běloruskou soupeřkou nepustila ani set. Ale je to jejich poslední zúčtování, které je v tomto setkání životně důležité.Světová jednadvacítka byla smolařem, když se tito dva na začátku letošního roku dostali do Adelaide. Přesto výkon, který Sabalenka předvedla, byl něco, co v nejpravdivější míře ukazovalo její nebojácnost a agresi. Jednadvacetiletý Halep důkladně rozebral, aby utekl bez námahy na vítězství 6: 4 a 6: 2.

Sabalenka by se na tento šterlinků rozhodně ohlédla, když se dnes připravuje na čtvrtfinále blockbusteru v Dubaji. Maria Sakkari byla ve svém prvním kole natažena na tři sady, ale dokázala kopat hluboko, když bylo nejdůležitější dokončit vítězství 6-2, 4-6, 6-1 nad Řekem. Ve svém dalším kole udělala krátkou práci nebezpečné Elise Mertensové při velitelské výhře 6: 4 a 6: 3.Není pochyb o tom, že Sabalenka má veškerou dynamiku, aby se pokusila znovu svrhnout Halepovou. To znamená, že Rumunka získává vítězství nad Ons Jabeur, které zvyšuje sebevědomí, když věci absolutně nevypadaly, že by jí šlo. Bývalého vítěze French Open Tunisan do značné míry umlčel v ohromující exhibici síly a přesnosti v prvním setu.Halepová však zůstala neodrazena a pomalu používala svůj pohyb a agresivní obranu, aby si našla cestu do zápasu. Její trpělivost byla klíčovým faktorem, protože držela nervy, aby během 2 hodin vybojovala odvážné vítězství 1-6, 6-2, 7-6 (7).

Poté, co se svět č. 2 vrátil na pokraj, je již zpevněný bitvou a tentokrát by měl být připraven na palbu úderů Sabalenky. Nebude to snadné, ale semifinalistka Australian Open by tentokrát velmi ráda využila své zkušenosti k zastavení juggernauta Sabalenky.Zde je vše, co potřebujete vědět o dubajských tenisových šampionátech:

Turnaj: Dubaj Duty Free Tennis ChampionshipsKategorie: WTA Premier

Město: Dubaj, Spojené arabské emiráty

Místo: Tenisové centrum Aviation Club

Odměna: 2 908 770 $

Rozpis zápasů: (1) Simona Halep (ROU) vs (7) Aryna Sabalenka (BLR), čtvrtfinálové utkání přibližně mezi 22. a 22.30 IST 20. února 2020

velikost tenisové rakety pro mládež

Živé televizní vysílání: V Indii nebude probíhat živé televizní vysílání

Živá skóre: Klikněte tady

Hlava na hlavě: Halep vede 2-1

Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat komedii Issa Rae Neistá sezóna 4 online bez kabelu, premiéra v neděli 12. dubna ve 22 hodin ET/PT na HBO.

Roger Federer by se mohl případně zúčastnit exhibičního turnaje v červenci na svém oblíbeném povrchu. Některá významná jména jako Thiem, Zverev a Kyrgios se již zaregistrovala a očekává se, že ostatní budou následovat.

New England Patriots se utkají s Tennessee Titans na svém prvním předsezónním setkání od roku 2007.

Špičkovým hvězdám Španělska, jako je Rafael Nadal, by mohla být nabídnuta možnost vybudovat si zápasovou kondici hraním tuzemského tenisového turné, píše se ve zprávě.

Nick Kyrgios ve Wimbledonu překonává drsného českého veterána Radka Štěpánka

Je čas na Bedlam, protože Oklahoma v sobotu přebírá Oklahoma State v Stillwater. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.