E! Oscary na červeném koberci 2019: Síťový průvodce předáváním cen Akademie

Getty Na snímku: E! hostitel Giuliana RancicE! Síť je bodem být základem na červeném koberci při předávání cen. Na druhé straně síť obvykle spojuje velkou sadu obsahu kolem každé události, kterou pokrývají, od cen Grammy přes ceny Zlatý glóbus až po Oscary. Takže pro E! pozorovatelé červených koberců, máme celkový přehled o jejich oscarových pokrytích pro dnešek i zítřek. Podívejte se na podrobnosti o tom, co očekávat, časy zahájení a plán programování níže.


E! Odpočítávání na červený koberec

Getty Socha Oscara dohlíží na 91. nominaci na Oscary v hotelu Beverly Hilton 4. února 2019 v Beverly Hills.co dělá dobrého tenistu

Vyzvednutí zítra, 11. února 2019, jako obvykle, E! Zprávy bude vysílat v 19 hodin a 11 hodin ET/PT. Tato edice poskytne divákům pohled do zákulisí Oscarů a ukáže okamžiky, které domácí pozorovatelé neviděli.

Pokud nemáte kabel nebo se nemůžete dostat k televizi, můžete sledovat živý přenos E! na vašem počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

základní pravidla tenisu pro začátečníky

FuboTVE! je jedním z více než 95 živých televizních kanálů zahrnutých v hlavním balíčku FuboTV.

Zde se můžete zaregistrovat k bezplatné 7denní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos pořadu na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím FuboTV aplikace.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů až tři dny poté, co vysílat, i když jste je zapomněli zaznamenat.PlayStation Vue

tenisová čtyřhra strategie pro začátečníky

PlayStation Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů , z nichž všechny obsahují E !.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 5denní zkušební verzi (vyberte Spustit streamování v pravém horním rohu) a poté můžete sledovat živý přenos pořadu na svém počítači prostřednictvím webových stránek PS Vue nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV , Apple TV, Chromecast, PlayStation (3 nebo 4) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Pokud nemůžete sledovat živě, PlayStation Vue je součástí cloudového DVR.

Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 50 živých televizních kanálů, včetně E !.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos pořadu na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

koupit tenis

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má většinu pořadů k dispozici po odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, který vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


A! oznámil, že kromě výše uvedeného E! Stream: Červený koberec od AT&T se vrací s Zchátralost hostitel Erin Lim, Daily Pop co-host Justin Sylvester, korespondent Will Marfuggi, fashionista Tiffany Reid a filmový expert Dani Fernandez.


Populární Problémy

Zde je návod, jak streamovat tributní koncert Merle Haggard společnosti A & E „Salute to a Country Legend“ online bez kabelu.

Seahawks se setkávají s Bengals na nedělní zápas 1. týdne. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Sledovat, jak se brouk snaží zvrátit se ze zad, může některým lidem připadat hrubé. Věděli jste však, že tato chyba vyžaduje značné množství síly, aby se obrátila zpět? Můžete použít podobnou techniku ​​jako bojující ...

Devětadvacetiletý mladík vyhrál French Open v roce 2008.

Trofejová póza je nezbytná pro dosažení maximální síly a zrychlení raketové hlavy při vašem podání. Naučte se to zde s pokyny krok za krokem.

Jak svést muže. Pokud chcete svést muže, důvěra je klíčová. Získejte jeho zájem tím, že budete sami sebou, připravte scénu a pak se pomalu přesuňte do fyzického kontaktu. Existuje něco jako umění svádění a nikdo se nestane velkým ...