Triková hra Eagles '' Philly Philly 'zkopírovaná z Bradyho hry Super Bowl pro Patriots

NickFoles - oříznutý

Philadelphia Eagles QB Nick Foles chytá přihrávku od Nelsona Agholora za zisk 15 yardů

Triková hra, kterou Philadelphia Eagles vybojovala při svém úvodním vítězství 18-12 nad Atlanta Falcons, byla okopírována zpackaným pokusem zadáka Toma Bradyho z New England Patriots v Super Bowlu, připustil hlavní trenér Doug Pederson.

Ve třetím čtvrtletí na Lincoln Financial Field odehráli Eagles hru podobnou ikonickému 'Philly Special', který viděl, jak quarterback Nick Foles chytil touchdown při výhře Super Bowl LII nad Patriots.

Těsný konec Trey Burton hodil Folesovi v Super Bowlu, ale ve čtvrtek tato práce připadla širokému přijímači Nelsonu Agholorovi, jehož plovoucí přihrávka byla vzata pro zisk 15 yardů.

Tato variace - značená „Philly Philly“ - však byla odvozena ze hry, ve které Brady shodil přihrávku od Dannyho Amendoly proti Philadelphii ve stejném zápase v Minnesotě.

'Odtud jsme to získali,' řekl Pederson. „Byla to hra, kterou jsme hráli tento týden.

'Byla to hra, která byla v našem třetím menu.' Byli jsme na správném hash mark a byl správný čas ve hře. '

Foles nebyl schopen reprodukovat svůj displej Super Bowl MVP ve čtvrtek večer, když hodil 117 yardů, jeden odposlech a žádné přistání v první hře sezóny 2018 NFL.

tenisový míček na pólové hře

Ke hře „Philly Philly“ řekl: „Myslím, že je to dobrá hra. V této lize je spousta skvělých her, spousta skvělých myslí, takže když něco takového vidíte, je to jedinečné a funguje to dobře, zkusíte to provést stejně jako oni. '

Populární Problémy

Používání suchých zipů, jako jsou zipy značky Velcro, je hračka, ale jejich udržování v čistotě může být obtížné. Fuzz oblečení, chlupy domácích mazlíčků a další chlupy se mohou zapíchnout do háčkové strany uzávěru, což snižuje jeho schopnost ...

Karen Khachanov věří, že Rafael Nadal skončí s více Slamy než Roger Federer a Novak Djokovic. Rafael Nadal a Roger Federer mají nyní shodně po 20 Slamů, zatímco Novak Djokovic má 17 majorů.

Simon věří, že zatímco Roger Federer je výjimečný, aspirující hráči by se neměli snažit napodobit jeho styl hry. Podle Francouze by se mladým lépe učilo být v tlakových situacích konzervativnější.

V regionálních turnajích se hraje o osm míst ve Světové sérii Malé ligy. Zde je návod, jak sledovat živý přenos každé hry online.

Světová jednička Novak Djokovič byl mezi řadou hráčů, kteří popřáli Rogerovi Federerovi k nedělním 40. narozeninám.

Vtipné gesto Robina Haaseho vyvolalo na stadionu slzy smíchu.