Eastbourne International 2021: Analýza losování dvouhry žen, náhled a předpověď

Elina Svitolina

Elina Svitolina

2021 Eastbourne International se rozběhne v pondělí, přičemž v čele nabité sestavy bude řada špičkových hráčů. Vzhledem k tomu, že Wimbledon začne příští týden, hráči by chtěli získat co nejvíce tréninků na trávě.

jak se vypořádat s tenisovým loktem

Finalistka roku 2018 Aryna Sabalenka vede pole Eastbourne, zatímco Elina Svitolina, Bianca Andreescu a Iga Swiatek tvoří zbytek čtyř nejlepších semen. V mixu jsou také obhájkyně titulu Karolina Plíšková a runner -up na French Open Anastasia Pavlyuchenkova, stejně jako Belinda Bencic, Daria Kasatkina a Ons Jabeur - trojice hráčů, kteří dosáhli finále na letošních akcích na trávě (Berlín a Birmingham).

Na tomto místě je pohled na to, jak se očekává vývoj dvouhry žen v Eastbourne:

Horní polovina: Karolina Plíšková vypadá, že obhájí titul, zatímco Aryna Sabalenka hledí na svůj první triumf na trávníku

Aryna Sabalenka

Aryna Sabalenka

Nejlepší hráči: [1] Aryna Sabalenka, [3] Bianca Andreescu, [5] Karolina Pliskova and [6] Belinda Bencic

Očekávané semifinále : Aryna Sabalenka vs Bianca Andreescu

Tmavý kůň: Veronika Kudermetová

Analýza: Aryna Sabalenka má za sebou hvězdnou první polovinu sezony a doufala, že přenese dynamiku i na trávu. Poté, co minulý týden v úvodním kole Berlin Open obdržela sbohem, utrpěla Sabalenka ve druhém kole šokovou porážku s Madison Keys.

vysoké tenisky

Zatímco Sabelnka odehraje svůj první zápas v Eastbourne proti kvalifikaci, ve druhém kole by mohla čelit záludné Veronice Kudermetové. Třiadvacetiletá hráčka se pak ve čtvrtfinále potká s obhájkyní titulu Karolinou Plíškovou.

Plíšková, která celou sezónu bojuje o formu, zahájí kampaň proti Donně Vekic. Vekic je mimochodem jedinou hráčkou, kterou Plíšková porazila od chvíle, kdy ve finále Italian Open získala dvojitý bagel.

Třetí nasazená Bianca Andreescuová mezitím prochází dvouzápasovou sérií porážek. Bude zoufale doufat, že obrátí své jmění, když se v prvním kole postaví na kurt proti Madison Keys.

Pokud šampionka US Open z roku 2019 dokáže tuto překážku odstranit, v příštím kole by mohla čelit Anett Kontaveitové. Kontaveit ve svém prvním zápase na trávě v sezóně čelí veteránce Rusce Světlaně Kuzněcovové.

Také v této sekci je in-form Belinda Bencic, která ukázala záblesky své vrcholné formy za poslední týden. Vždy obtížný soupeř, zejména na trávě, bude Bencic hledat i v Eastbourne.

Švýcar má v prvním kole hrát Petru Marticovou a ve druhém by mohl narazit na Samanthu Stosurovou.

Předpokládané semifinále: Belinda Bencic def. Aryna Sabalenka

Spodní polovina: Daria Kasatkina, Elena Rybakina a Ons Jabeur vypadají, že narušují semena

Daria Kasatkina

Daria Kasatkina

jaký grip tenis

Nejlepší hráči: [2] Elina Svitolina, [4] Iga Swiatek, [7] Elise Mertens a [8] Anastasia Pavlyuchenkova

Očekávané semifinále : Elina Svitolina vs Iga Swiatek

Tmavý kůň: Elena Rybakina

Analýza: Elina Svitolina neměla nejlepší začátek sezony na trávníku, protože ve druhém kole v Berlíně prohrála s Jekatěrinou Alexandrovovou. Ve Eastbourne se tento týden Ukrajinka v úvodním zápase utká se čtvrtfinalistkou French Open Paulou Badosou.

Očekává se, že Svitolina překoná Španělku, potenciální střetnutí druhého kola s Elenou Rybakinou by mohlo být velmi ošemetné. Rybakina má v poslední době slušnou formu a její silné přízemní tahy a silná síťová hra by se pro Svitolinu mohly ukázat až příliš.

Iga Swiatek, která v kariéře ještě nevyhraje zápas na trávě, hraje v prvním kole divokou kartu Heather Watson. Výhra nad Watsonem by mohla vést k potenciálnímu střetu s finalistkou Birminghamu Dariou Kastakinou, která, jak se zdá, našla svou rýhu na travnatých kurtech Anglie.

V této sekci je také runner-up Roland Garros Anastasia Pavlyuchenkova. Ruska odehraje svůj první zápas v sezóně proti velké trefě Jeleny Ostapenkové.

Pokud Pavlyuchenkova projde tímto zápasem, může v příštím kole čelit formálnímu Ons Jabeur.

Tento týden také uvidíme Coco Gauffovou hrát svůj první zápas na trávě od jejího vysněného běhu na Wimbledonském šampionátu 2019. Teenager se v prvním kole potýká se sedmou nasazenou Elise Mertensovou a ve čtvrtfinále by se potenciálně mohl setkat se Svitolinou nebo Rybakinou.

Předpokládané semifinále: Elena Rybakina def. On Jabeur

Předpověď na finále

Belinda Bencic def. Elena Rybakina

třpytivé tenisky pro batolata

Pozoruhodné zápasy prvního kola

Donna Vekic vs Karolina Pliskova

Bianca Andreescu vs Madison Keys

Elise Mertens vs Coco Gauff

Elina Svitolina vs Paula Badosa

Populární Problémy

U příležitosti Mezinárodního dne leváků (13. srpna) Andy Roddick zářivě promluvil o nejslavnějším levém tenisu - Rafaelovi Nadalovi.

Šéf Australian Open Craig Tiley obhájil rozhodnutí Tennis Australia prosadit všechny hráče před hardcourtovým švihem Down Under.

Novak Djokovic překonal rekord Rogera Federera ve většině týdnů strávených jako světová jednička v oficiálním žebříčku ATP. Djokovič zahájil svůj 311. týden jako č.

Jak zjistit, zda jsou sluneční brýle Ray Ban falešné. Pokud jde o pár odstínů, nic nepřekoná starou školu pohody Ray-Banů. Ať už usilujete o klasický vzhled pocestných, špinavý Harryho lesk dvojice letců nebo rafinovaný ...

Nebudete blízko televize, když se dnes v noci utkají Detroit Pistons a Cleveland Cavaliers? Nebojte se. Máme možnosti přímého přenosu.

Jak se bavit o víkendu (dospívající). Když jste teenager, víkendy jsou vaší šancí na svobodu a zábavu! Celý týden trávíte prací se školou a domácími pracemi, ale víkendy vám dávají příležitost trávit čas s přáteli, ...