Ekvádor jmenuje daviscupový tým pro remízu ve Švýcarsku

Quito, 22. srpna (IANS)Ekvádorský tenista Julio Campozano gestikuloval během svého daviscupového zápasu proti chilskému Paulu Capdeville v mantské Ekvádoru 7. dubna 2013. (RODRIGO BUENDIA/AFP/Getty Images)

Ekvádorský tenista č. 1 Julio Campozano povede skupinu čtyř hráčů, kteří se v září v play off Světové skupiny Davis Cupu utkají se Švýcarskem, řekl kapitán týmu Raul Viver.

Seznam obsahuje také Emilio Gomez, Roberto Quiroz a Gonzalo Escobar, uvádí Xinhua.

Gonzalo (Escobar) právě docházel z vysoké školy, ale jeho výsledky a přístup mě přiměly usadit se na něm. Tým je motivovaný a nadšený. Tváří v tvář Švýcarsku bude obtížné, ale musíte to vzít jako příležitost, řekl Viver Wednesday.

Švýcarsko bude od 13. do 15. září hostit Ekvádor na krytých tvrdých kurtech v Neuchatelu. Vítěz zůstává v 16členné světové skupině v roce 2014.

Původně měl Švýcarsko vést Roger Federer. V květnu však oznámil, že se letos rozhodl vzít si více volna, aby se fyzicky zotavil a byl se svou rodinou.

Populární Problémy

Ohio a střední Michigan se v pondělí setkají v prvním kole basketbalového turnaje MAC 2020. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Očekává se, že Novak Djokovič a Rafael Nadal, dva nejlepší hráči světa, budou i nadále dominovat mužské hře v roce 2021.

Guido Pella nedávno vyjádřil překvapení nad tím, že Rafael Nadal a Dominic Thiem před Australian Open nemluvili o problémech některých svých vrstevníků.

„B Positive“, nejnovější komedie Chucka Lorra, má premiéru ve čtvrtek večer. Zde je návod, jak můžete sledovat epizody streamované online.

Jak skladovat obuv. Obuv musí být chráněna před prachem, vodou a sluncem, aby během skladování nevybledla a nezdeformovala se. Správné skladování bot vám pomůže vypadat skvěle a vydrží několik sezón. Vyčistěte boty. Ukládání ...

Dokáže se Serena tentokrát pevně udržet, aby ukončila své grandslamové sucho, nebo bude Andreescu prožívat svůj největší den, aby naštval šestinásobného šampiona?