Jak napsat nebo zavolat svému milenci, aniž byste se báli

Většina lidí znervózní, když pomyslí na rozhovor se svou zamilovaností. Je těžké vést konverzaci s někým, kdo se vám líbí, když vám v břiše vlají motýli! Naštěstí, bez ohledu na to, jak jste stydliví, se můžete naučit mluvit se svou zamilovaností snadno. Jednoduše se soustřeďte na to, abyste zůstali v klidu a kladně vedli konverzaci otázkami. Pokud budete dodržovat dobrou konverzační etiketu, vyměníte si za chvilku sladká rozloučení se svou zamilovaností!

jak získat Disney Plus na televizi Samsung

Část 1 ze 3: Posílení vaší důvěry

 1. Obrázek s názvem Text nebo Call Your Crush, aniž byste se báli Krok 1

  1 Myslet pozitivně . Nezabývejte se tím, co se může v konverzaci pokazit. Místo toho se snažte zaujmout pozitivní přístup, než si promluvíte o své lásce. Pokud se cítíte negativně a sklíčeně, přemýšlejte o způsobech, jak tyto negativní myšlenky pozitivně roztočit. Pokud například zjistíte, že přemýšlíte o důvodech, proč se vám vaše zamilovanost nemusí líbit, přemýšlejte o důvodech, proč se vám bude líbit.
  • Požádejte svého přítele, aby vám pomohl zvýšit sebevědomí.
  • Čím optimističtěji se budete cítit, tím pozitivnější budou vaše zkušenosti.


 2. Obrázek s názvem Text nebo Call Your Crush, aniž byste se báli Krok 2

  2 Obejmout nervy . Všichni znervózní. Je to přirozená reakce vašeho mozku na podnětné okolnosti. Jde o to, směřovat vaši úzkost do vzrušení. Můžete to udělat opakováním této pozitivní mantry: „Jsem tak nadšený!“ Opakování této fráze vám místo ztráty nervu pomůže získat energii z vaší úzkosti.
  • Jakákoli variace „Jsem tak nadšený“ bude fungovat. Můžete například říci: „Jsem z toho tak nadšený!“
 3. Obrázek s názvem Text nebo Call Your Crush, aniž byste se báli Krok 3

  3 Uklidněte se. Pokud zjistíte, že ztrácíte nervy, zkuste to relaxovat . Cvičte a dechové cvičení nebo přemýšlet na pár minut. Zavřít oči a počítat zpět od deseti také pomůže uklidnit nervy. Pokud se stále cítíte zběsile, vydejte se na rychlou procházku nebo jogging, abyste se zbavili stresu.
 4. Obrázek s názvem Text nebo Call Your Crush, aniž byste se báli Krok 4

  4 Zjistěte, co chcete říci. Díky plánu budete méně nervózní. Rozhodněte se, o čem budete mluvit. Zapište si několik ukázkových otázek do poznámkového bloku. Pokud máte obavy, můžete se na tyto otázky obrátit, když jste na telefonu. Vyhněte se tématům, o kterých víte, že s nimi nebudete souhlasit. Zkuste se místo toho zaměřit na zájmy, které máte společné.
  • Pokud máte strach, že vám dojdou témata konverzace, přečtěte si noviny nebo se podívejte na zprávy. Pokud konverzace pokulhává, můžete vyvolat aktuální událost a promluvit si o ní společně.
 5. Obrázek s názvem Text nebo Call Your Crush, aniž byste se báli Krok 5

  5 Zvažte více výsledků. Část toho, co dělá dosah na vaši lásku tak děsivou, je, že nemáte kontrolu nad výsledkem. Může reagovat, nebo ne, a málo toho můžete ovlivnit, co dělá, a to může být trochu děsivé. Nechte se cítit optimisticky a vzrušeně tím, že také víte, jak zvládnout odmítnutí, pokud věci nejdou tak dobře.
  • Vědět, jak se vypořádat negativní myšlenky . Pokud vaše zamilovanost nereaguje, můžete se začít snášet, přemýšlet, jestli s vámi není něco v pořádku, nebo mít pocit, že lásku nikdy nenajdete. Jsou to přirozené myšlenky, které je třeba mít tváří v tvář odmítnutí, ale jen mít tyto myšlenky je neznamená, že jsou pravdivé. Vědět, jak tyto negativní myšlenky předem vyvrátit, abyste je mohli hned zastavit.
  • Procvičte si péči o sebe. Zjistěte, díky čemu se cítíte lépe. Pokud vás rozhovor se svými přáteli obvykle zvedne, řekněte svému příteli, že si budete posílat zprávy nebo zavoláte svému milenci, a zeptejte se, zda se poté můžete potloukat. Nebo si udělejte dostatek času, abyste si mohli zaběhat, sledovat oblíbený pořad nebo dělat něco jiného, ​​o čem víte, že vám to zlepší náladu.
 6. Obrázek s názvem Text nebo Call Your Crush, aniž byste se báli Krok 6

  6 Praxe. Praxe je dokonalá, i když se učíte mluvit se svým milencem. Nacvičte si konverzace s přítelem zasláním několika ukázkových textů. Případně zavolejte své přítelkyni a předstírejte, že je vaše láska. Vyzkoušejte všechny své ukázkové otázky a zjistěte, co funguje. Po telefonátu požádejte svou kamarádku, aby vám řekla svůj upřímný názor na váš výkon.
  • Cvičení s přítelem posílí vaše sebevědomí a zdokonalí vaše konverzační schopnosti. Pokud vytrváte ve cvičení, budete mnohem víc uvolněný ve stresových situacích.
  reklama

Část 2 ze 3: Zahájení konverzace

 1. Obrázek s názvem Text nebo Call Your Crush, aniž byste se báli Krok 7

  1 Získejte její číslo. Pokud se cítíte odvážně, zeptejte se své zamilovanosti osobně, jestli můžete znát její telefonní číslo. Případně, pokud máte společného přítele, požádejte ho, aby zahájil skupinový text s několika lidmi. Získáte tak přístup k telefonnímu číslu vašeho drtiče.
  • Po několika dnech rozhovoru se skupinou „omylem“ napište svému rozdrcení obzvlášť zábavný vtip mimo text skupiny.
  • Pokud nechcete požádat o telefonní číslo osobně, můžete požádat prostřednictvím platformy sociálních médií, jako je Facebook nebo Instagram.
 2. Obrázek s názvem Text nebo Call Your Crush, aniž byste se báli Krok 8

  2 Vyberte si správný čas. Vyhněte se volání během obědů nebo večeří, protože vaše láska bude pravděpodobně zaneprázdněna jídlem. Podobně se vyhněte volání nebo psaní SMS v časných ranních hodinách nebo pozdě v noci. Možná spí. Pokud ho probudíte, nebude s vámi moc šťastný.
  • Pokud vaše láska nezvedá telefon, zanechte krátkou zprávu nebo mu pošlete textovou zprávu a jděte dělat něco zábavného. Neseďte a nečekejte, až vám zavolá nebo pošle SMS - jděte žít svůj život!
 3. Obrázek s názvem Text nebo Call Your Crush, aniž byste se báli Krok 9

  3 Najděte dobrou otevírací čáru . Pokud si píšete zprávy, začněte konverzaci dobrým vtipem, který upoutá jejich pozornost. Poté, co napíšete „ťuk ťuk,“ jí nezbude nic jiného, ​​než reagovat. Pokud se rozhodnete zavolat svou zamilovanost, začněte s přehnaně sýrovou linkou, abyste ji rozesmáli. Mezi další skvělé úvodní řádky patří:
  • 'Moji přátelé nechtějí vidět nový film Avengers, ale já nechci jít sám.' Zájem?'
  • 'Dnes jsi vypadal úžasně!' Jaké je tvé tajemství? '
  • 'Jak byste se definovali ve třech emoji nebo méně?'
 4. Obrázek s názvem Text nebo Call Your Crush, aniž byste se báli Krok 10

  4 Udeřte správný tón. Vyhněte se mluvení o kontroverzních, podivných nebo nepříjemných tématech. Tato diskusní témata vnášejí do vaší konverzace negativitu. Místo toho se zaměřte na zábavné zážitky a sdílené zájmy. Chcete, aby vaše zamilovanost měla z rozhovoru s vámi pozitivní pocity. Jinak s vámi možná nebude chtít znovu mluvit. Například:
  • 'Byl jsi někdy na nějaké vzrušující dovolené?'
  • 'Jsem úplně závislý na této nové telefonní hře.' Hrál jsi to? '
  • 'Co budeš dělat po maturitě?'
  reklama

Část 3 ze 3: Navazování spojení

 1. Obrázek s názvem Text nebo Call Your Crush, aniž byste se báli Krok 11

  1 Najděte společnou řeč . Je pravděpodobné, že vy a váš milenec máte několik společných věcí. Pokud je to možné, prolistujte její profily na sociálních sítích, abyste našli nějakou společnou řeč. Ujistěte se, že neprovádíte příliš mnoho průzkumů, nebo budete působit strašidelně; pravděpodobně však máte více společného, ​​než si myslíte. Děláte:
  • Chodit do stejné školy?
  • Hrajete stejné sporty?
  • Chodit do stejných tříd?
  • Znáte stejné lidi?
 2. Obrázek s názvem Text nebo zavolejte své tlačenici, aniž byste se báli Krok 12

  2 Zaměřte se na vzájemné zájmy. Každý rád mluví o svých osobních zájmech a koníčcích. Naštěstí budete mít společný zájem o svou zamilovanost, což vám poskytne snadné téma konverzace. Pokud například sdílíte oblíbenou třídu společně, zeptejte se svého zamilovaného, ​​co si myslí o domácím úkolu. Pokud se zaměříte na tyto vzájemné zájmy, konverzace bude plynout přirozeně. Například:
  • 'Také rád hraji videohry!' Máte nějaké oblíbené? '
  • 'To je můj oblíbený fotbalový tým!' Máte nějaké tradice herního dne? “
  • 'Pokud mi řekneš, co je na tvém seznamu, řeknu ti, co je na mém.'
  • 'Miluji ten televizní pořad!' Kdo je tvoje oblíbená postava? '
 3. Obrázek s názvem Text nebo zavolejte své tlačenici, aniž byste se báli Krok 13

  3 Klást otázky. Jakmile vaše tlačenice odpoví, požádejte o zodpovězení otázek. To umožní vaší zamilovanosti mluvit o sobě. Pokládejte otázky, které ukazují, že máte skutečný zájem o to, co říká. Například:
  • 'Právě jsme se vrátili z Francie.' Kde je nejúžasnější místo, kde jsi kdy byl? “
  • 'Co tě baví?'
  • 'Přál bych si, abych mohl jet na Havaj.' Jaká je tvoje vysněná dovolená? '
  • 'Jaká je tvoje oblíbená třída?'
 4. Obrázek s názvem Text nebo zavolejte své tlačence, aniž byste se báli Krok 14

  4 Reagujte na jeho podněty. Měřte, až konverzace skončí. Pokud jsou dlouhé ticho, nebo se rozhovor stane trapným zdvořile se omluvte . Pokud píšete textové zprávy a váš rozdrcený neodpoví okamžitě, dejte mu čas na odpověď. Pokud ho bombardujete textovými zprávami, začne vás ignorovat a může dokonce zablokovat vaše číslo.
  • Jste -li na pochybách, nechte konverzaci kratší než třicet minut. Chcete intrikovat svou zamilovanost a nechat ho chtít víc, ne ho vyčerpávat vaší společností.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak mohu mluvit se svým zamilovaným po telefonu, aniž bych byl nervózní? John Keegan
  Seznamovací trenér John Keegan je seznamovací kouč a motivační řečník se sídlem v New Yorku. Vede The Awakened Lifestyle, kde využívá své odborné znalosti v oblasti seznamování, přitažlivosti a sociální dynamiky, aby lidem pomohl najít lásku. Vyučuje a pořádá seznamovací workshopy na mezinárodní úrovni, od Los Angeles po Londýn a od Rio de Janeira po Prahu. Jeho práce byla uvedena v New York Times, Humans of New York a Men’s Health. John Keegan Seznamka Kouč Expert Odpověď Pokud se cítíte nervózní, položte tomu druhému otázku o sobě a pozorně poslouchejte. Naslouchání je skvělý způsob, jak se o člověku dozvědět více a cítit se v něm příjemněji.
 • Otázka Mám obavy, že otravuji svou zamilovanost a znervózňuje mě. Co mám dělat? Abyste se vyhnuli obtěžování vaší zamilovanosti, zkuste se vyrovnat jejich úrovni úsilí: pokud jednou zavolají, jednou jim zavolejte. Pokud odešlou textovou zprávu jednou, napište jim jednou. Pokud vám však neodpovídají, omezte se na textové zprávy nebo volání jednou nebo dvakrát týdně. Pokud neodpoví do dvou nebo tří týdnů, nemají zájem.
 • Otázka Získala jsem číslo svého drtiče, zavolala a nebyl to on. Co mám dělat?! Bohužel to znamená, že vaše zamilovanost nemá zájem. Místo toho, abyste se zabývali ztracenou láskou, najděte někoho, kdo na vaši náklonnost reaguje pozitivně! Na světě je mnoho úžasných lidí, kteří hledají lásku.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Pokud vás někdo odmítne, buďte zdvořilí a laskaví. Pokud se rozzlobíte, budete vypadat špatně.
 • Poslouchejte pozorně své tlačenice, abyste si mohli zapamatovat detaily z konverzace a dozvědět se více o dané osobě.

reklama

Podpořte vzdělávací misi wikiHow

Každý den na wikiHow tvrdě pracujeme na tom, abychom vám poskytli přístup k informacím a informacím, které vám pomohou žít lepší život, ať už vás to bude udržovat v bezpečí, zdravější nebo zlepšit vaši pohodu. Uprostřed současné krize veřejného zdraví a hospodářské krize, kdy se svět dramaticky mění a všichni se učíme a přizpůsobujeme změnám v každodenním životě, lidé potřebují wikiHow více než kdy jindy. Vaše podpora pomáhá wikiHow vytvářet podrobnější ilustrované články a videa a sdílet naši důvěryhodnou značku instruktážního obsahu s miliony lidí po celém světě. Zkuste dnes přispět na wikiHow.

Populární Problémy

Poslední osmička US Open podněcovatele řady Tipsarevic

Jak hrát badminton. Kdo by nechtěl hrát nejrychlejší raketu na světě? Badminton lze hrát ve dvou nebo čtyřech hráčích. Cílem hry je získat body úspěšným odpálením míče přes síť. Ačkoli ...

Jak vyřešit problém s pohybem střely. Pohyb projektilu je často jedním z nejobtížněji pochopitelných témat na hodinách fyziky. Většinu času neexistuje přímý způsob, jak získat odpověď; musíte vyřešit několik dalších ...

Zelená obrazovka je klíčovou součástí amatérské i profesionální filmové tvorby, která umožňuje vytvářet kulisy místo zelené barvy v záběru. Vytvořte si vlastní nastavení zelené obrazovky, které se snadno vyrábí a snadno přenáší ...

Jak zlepšit své líbání. Existuje snad pár věcí magičtějších než perfektně provedený polibek. Naopak je možná jen málo věcí, které jsou méně přitažlivé než uslintaný, lepkavý a trhaný polibek. Zatímco zvládnutí líčení vyžaduje hodně ...

Rukojeti vašich fotbalových rukavic jsou vyrobeny z citlivých materiálů, což znamená, že je nemůžete bez jiné myšlenky hodit do svého běžného prádla. Obecně se doporučuje ruční praní, aby nedošlo k jejich náhodnému poškození v ...