Přímý přenos Federer vs de Minaur: Jak sledovat basilejské finále online



Getty

Roger Federer se s Alexem de Minaurem setká ve finále Swiss Indoors v neděli v St. Jakobshalle v Basileji.

Ve Spojených státech začne Federer vs de Minaur kolem 10:00 ET a bude vysílán na Tenisovém kanálu. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos zápasu na počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení připojeném k televizi prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

FuboTV

Tenisový kanál je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos Federer vs de Minaur na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru.

Sling TV

Tenisový kanál je součástí doplňku Sling TV Sports Extra, který lze přidat do balíčku kanálů Sling Orange nebo Sling Blue.

Zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi Sling TV , a poté můžete sledovat živý přenos Federer vs de Minaur na svém počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud nemůžete sledovat živě, cloud DVR je k dispozici jako doplněk.

tenisový loket mačkat míč

PlayStation Vue

PS Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů : Tennis Channel je součástí balíčku Elite a výše.

Můžete se zaregistrovat na PS Vue přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Federer vs de Minaur na počítači prostřednictvím webové stránky PS Vue nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, PlayStation (3 nebo 4), nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Soul Train Awards Air Datum

Pokud se nemůžete dívat naživo, PS Vue přichází s cloudovým DVR.


Náhled Federer vs. Minaur

Federer v sobotu smetl 21letého Řecka Stefanose Tsitsipase 6: 4, 6: 4, aby dosáhl na 15. finále Swiss Indoors, ve kterém bude hledat svůj 10. turnajový titul.

Osmatřicetiletý basilecký rodák se dostal do finále turnaje svého rodného města ve 13. po sobě jdoucích přihláškách a vyhrál poslední čtyři (turnaj 2016 vynechal kvůli zranění).

Bylo příjemné vyjít silný, řekl Federer poté, co podle oficiální zprávy dosáhl Tsitsipase Web ATP Tour . Začalo to opravdu intenzivně 35 nebo 40 minut. Měl jsem dobrou střední část, která mi poskytla první sadu a vedení ve druhé sadě, a nikdy jsem se neohlédl. Je těžké uvěřit, že jsem v dalším basilejském finále. Je to super vzrušující.

Dodal: I když jsem na setu a mám přestávku, [dav] tu není jen tehdy, když jsem dole ve skóre a cítím, že to potřebuji. Užívají si, když hraji dobrý tenis, a to mě nutí hrát ještě lépe, zkoušet dál každý bod a snažit se, aby se něco stalo. To je to, co děláte s výhodou domácího hřiště.

Federer a de Minaur usilují o čtvrtý titul v tomto roce. Švýcaři vyhráli na tenisovém mistrovství v Dubaji, Miami Open a Noventi Open. De Minaur získal v lednu na Sydney International první titul ve své kariéře a navázal na vítězství na Atlanta Open a na mistrovství Zhuhai.

Dvacetiletý Australan hranil v semifinále Swiss Indoors s americkou Reilly Opelkou a vyhrál 7-6 (2), 6-7 (4), 7-6 (3). Po prvním setu netrefil žádné nevynucené chyby.

Kdykoli vystoupíte na kurt proti Reillymu, vytáhne tu moc, řekl de Minaur podle Tennis.com . Ale je to také sakra konkurent. Věděl jsem, že se nevzdá. Šlo o minci-ve třetím set tie-breaku jsem párkrát hádal správně a udělal pár dobrých returnů, a to se povedlo.

Pravděpodobně nejdůležitější věcí na vrácení jeho podání je nenechat se frustrovat. Mohl proti vám naservírovat 40 nebo 50 es. Rád se prostě vydám jednou cestou, odhodlám se k tomu a pak se pokusím vrátit.

Federer a de Minaur se na kurtu nikdy nesetkali. Australan hledá své první vítězství v kariéře proti soupeři z první pětky; Federer, vítěz rekordních 20 mužských grandslamových titulů ve dvouhře, je na třetím místě na světě.

Hraji zde v Basileji poprvé a je to sakra zážitek, řekl de Minaur na Tennis.com. Nemůžu se dočkat finále. Opravdu se těším, až zítra vyjdu na kurt a budu se jen bavit.


Populární Problémy

Bachelotovo obvinění nebylo první proti Nadalovi sportovními postavami ve Francii.

Házení šipek je skvělý sport hrát v baru nebo u kamarádky. Můžete také soutěžit v šipkách proti ostatním pro zábavu. Házení šipek úspěšně vyžaduje dobrý vrhačský postoj a úchop na šipku, následovaný hladkým, ...

Bude to čtrnáctý zápas mezi těmito dvěma. Z jejich dosavadních třinácti zápasů Federer vyhrál devět a Monfils čtyři. .

Brooklyn Nine-Nine je zpět na novém kanálu a my máme vše, co potřebujete vědět ke sledování epizod 6. série online bez kabelu.

Great Ocean Road Open je jedním ze dvou ATP 250, které se konají v Melbourne, spolu s ATP Cupem.

Jak správně kýchat. Kýchání na veřejnosti může být trapné a může to vést k šíření choroboplodných zárodků. Ne každý ví, že existuje správný způsob kýchání, ale existuje! Nezapomeňte praktikovat dobrou respirační etiketu, kdykoli ...