První kolo setkání Australian Open s podezřením na ovlivňování zápasůLara Arruabarrena a David Marrero během svého zápasu na Australian Open proti Andreě Hlaváčkové a Lukaszovi KubotoviObvinění z rozsáhlého ovlivňování zápasů se začala objevovat ze všech stran a den před začátkem Australian Open otřásla říší tenisu. BBC a BuzzFeed News zahájily společné vyšetřování této záležitosti a zveřejnily zprávy, v nichž tvrdí, že ani místa Grand Slamu nejsou prosta korupce.V neděli bylo podezření, že byl opraven zápas smíšené čtyřhry na Australian Open. Lara Arruabarrena a David Marrero se střetli v prvním kole s Andreou Hlaváčkovou a Lukaszem Kubotem a webové stránky se sportovními hazardními hrami zrušily všechny své akce dne kvůli vysoce jednostrannému sázení na zápas.Dotyčné webové stránky se jmenují Pinnacle Sports a Marco Blume, který je tam náhodou úředníkem řekl The New York Times, Viděli jsme malý počet lidí, kteří umísťovali velké množství peněz. V kontextu jsou tyto zápasy poměrně malé. To znamená, že jakékoli agresivní chování při sázení je na naší straně velmi snadno odhalitelné.

Hlaváčková a Kubot vynesli vítěze při čtení 6-0, 6-3. První set zápasu trval pouhých 20 minut. Arruabarrena a Marrero popřely všechna obvinění z ovlivňování zápasů, která byla proti nim označena.Tak šel report v Timesech, Smíšená čtyřhra v prvním kole obvykle přináší málo hazardních her, ale na jiném webu, sázkové burze Betfair, bylo sázeno více než 25 000 $, několik hodin před plánovaným začátkem zápasu [Arruabarrena-Marrero/Hlavackova-Kubot]. Pro srovnání, tři další smíšené čtyřhry naplánované na podobné časy v neděli vygenerovaly dohromady méně než 2 000 $.Po zápase se Marrero pokusil vysvětlit, že špatný výkon jeho týmu byl způsoben zraněním kolena, a tak se stává, že se někdy zasvěcení dozvěděli o takových zraněních a podle toho uzavřeli své sázky. K potvrzení ovlivňování zápasů je zapotřebí více přesvědčivých důkazů než jen neobvyklé vzorce sázení.

Jednotka Tennis Integrity Unit (TIU) byla vytvořena již dávno, aby vyšetřila, kdy došlo k obvinění z korupce, a také aby sledovala události ovlivňující výsledky zápasů. BBC a BuzzFeed News tvrdí, že TIU v tomto směru udělala jen málo. Na dotaz ESPN se mluvčí TIU zdržel komentáře.Marco Blume ze společnosti Pinnacle Sports se pokusil vysvětlit deníku Times, že se pro Hlavackova-Kubot vsadilo příliš mnoho peněz poté, co nastavili sázkovou řadu pro dotyčný zápas smíšené čtyřhry. Nakonec společnost musela přesunout svou řadu, aby přilákala sázení pro Arruabarrena-Marrero, snížili minimální sázku, ale bezvýsledně. V tu chvíli musel Pinnacle ukončit veškeré hazardní hry v zápase.32. je pozice, kterou drží Marrero mezi muži ve čtyřhře. Arruabarrena se umístila na 33. místě mezi ženami. Hlaváčková zaujímá 20. místo mezi ženami a 28. místo patří Kubotovi mezi muži.

Populární Problémy

Dominic Thiem na začátku tohoto měsíce oznámil, že se připojí ke společnosti Kosmos Holding, sportovní a mediální investiční skupině, kterou založil barcelonský obránce Gerard Pique.

Elizabeth DeLuca je vášnivou milovnicí sportu a ráda cestuje. Píše o svých zkušenostech a také sdílí informativní informace týkající se golfových vstupenek Masters, sportu a souvisejících akcí po celém světě. Jeho příspěvky o turnaji Masters 2015 Hospitality Packages jsou velmi oblíbenými lidmi, kteří mají rádi sport.

Favoritka titulu Serena Williamsová se ve druhém kole Australian Open utká s kanadskou Eugenie Bouchardovou. Zde je návod, jak sledovat zápas bez kabelu.

Frances Tiafoe a Andreas Seppi se mají v úterý setkat v prvním kole US Open. Setkání je druhým mezi oběma hráči poté, co Tiafoe porazil Seppiho v pěti setech na Australian Open 2019.

Vepřové plece (také známé jako „bostonský zadek“ nebo „vepřový zadek“) je řez masa z horní části přední nohy prasete - jinými slovy „rameno“. Metody vaření vepřového plece obvykle používají pomalé, postupné vaření k vytvoření ...