Pět zajímavých faktů o bratrech Bryanových

Olympiáda 8. den - tenis

Nejúspěšnější dvojice všech dob

Bob Bryan a Mike Bryan jsou nejúspěšnější dvojice všech dob. Americké duo začalo hrát profesionální tenis asi před 25 lety a nyní má proti svému jménu ohromující záznamy.

tenista

Navzdory skutečnosti, že začali hrát tenis ve věku pouhých 2 let, jim rodiče nikdy nedovolili soutěžit proti sobě, dokud jim nebylo 17 let.

S ohledem na to je zde pět zajímavých faktů o bratrech Bryanových:


#5 Většina titulů ve čtyřhře:

Bratři Bryanové drží rekord v počtu titulů získaných v otevřené éře jako dvojice dvojic. Společně vyhráli ohromujících 115 titulů a byli finalisty 55krát. Ze 115 z nich je 16 grandslamů, což je samo o sobě rekord.

uzdravuje tenisový loket?

Oni také zaznamenal jejich 1000. vítězství jako tým v roce 2016 - se stal prvním týmem čtyřhry, který tak učinil v tomto procesu.

Populární Problémy

Brad Gilbert a Patrick McEnroe analyzovali hypotetický zápas na antuce mezi Rafaelem Nadalem a Bjornem Borgem. Gilbert věří, že Nadal by nad Borgem zvítězil s dřevěnými i moderními raketami.

Feliciano Lopez a Pierre-Hugues Herbert se ve středu setkají v prvním kole Generali Open v Kitzbühelu. Lopez vede Herberta 2-1 v head-to-head na turnaji ATP.

Zde je návod, jak sledovat sobotní večer NBA All-Star 2020 online bez kabelu zdarma. Události zahrnují Skills Challenge, 3-Point Contest a Dunk Contest.

Jak nosit tenisky Alexander Mcqueen. Tenisky Alexander McQueen jsou designové tenisky, které jsou bílé s barevným pruhem v patě a přicházejí v několika různých odstínech. Je známo, že jsou velmi pohodlné a snadno se nosí ...

Alison Riske nedokázala využít sedm šancí a porazit Coco Vandewegheovou, která postoupila do semifinále v Nizozemsku.

Stefanos Tsitsipas se utká s Maxime Cressy ve svém zápase druhého kola na US Open 2020. Půjde o vůbec první setkání kariéry této dvojice na turné.