Živý přenos premiéry 6. série „Flash“: Jak se dívat onlineCW

Dnes večer je premiéra 6. série Blesk na CW. Nová epizoda bude odvysílána v úterý 8. října ve 20 hodin. Eastern (19:00 centrálního času) Po srdcervoucím konci minulé sezóny budete pravděpodobně chtít vědět, co se stane hned. Zde je návod, jak sledovat živé přenosy online, i když nemáte kabel.

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos CW na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

FuboTV

CW (živé na vybraných trzích) je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů součástí hlavního balíčku FuboTV.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos CW na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV .

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů až tři dny poté, co vysílat, i když jste je zapomněli zaznamenat.

Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny na vyžádání typu Netflix nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, který zahrnuje CW (na většině trhů živě).

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos CW na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Zobrazit nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má k dispozici nové epizody po vysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, který vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

AT&T TV nyní

AT&T TV nyní nabízí šest různých balíčků kanálů, z nichž všechny obsahují CW (živé na vybraných trzích).

Můžeš zaregistrujte se do AT&T TV hned tady , a poté můžete sledovat živý přenos CW na svém počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now přichází s cloudovým DVR.


Rekapitulace finále minulé sezónyCW

nejlepší tenisoví trenéři

V případě, že byste si chtěli zopakovat finále minulé sezóny, máme to pro vás. Ukázalo se, že v budoucnu Cicadova dýka potlačovala síly Eobarda Thawna. Poslal Noru zpět včas, aby pomohla zastavit Cikadu, aby mohla být dýka zničena.

Nora měla zlomené srdce kvůli tomu, jak s ní manipuloval největší nepřítel jejího otce. Mezitím Cisco řekl Kamille vše o jeho identitě a o tom, jak pracuje na vyléčení.

S dobrou dávkou týmové práce je tým schopen uvěznit Cicadu II v rychlostním pasti na S.T.A.R. Laboratoře. Nora vstoupí do mysli mladé Grace a pokusí se ji přesvědčit, aby si vzala metahumanský lék. Mladá Grace souhlasí, ale léčba nefunguje a Cicada II se osvobodí. Barry nemá na výběr a Cisco prolomí zrcadlovou zbraň, aby mohl dýku zničit. To způsobí, že Cicada II zmizí v prach. Ale to také osvobozuje Thawne v budoucnosti.

Flash a Nora cestují do roku 2049, aby zabránili Thawnovi v útěku. Tým znovu spolupracuje a porazí ho. Temnější stránkou věci je, že tím začíná nová časová osa, která nakonec Noru vymaže z existence. Thawne tvrdí, že zvládl časovou osu, ale Nora může přežít pouze s použitím síly negativní rychlosti. Nora se k tomu nemůže přinutit, protože se bojí, že se nikdy nebude moci vrátit k tomu, aby byla dobrá. A Nora zmizí z existence.

Mezitím se Cisco v podivné zápletce, která (pro mě) neměla velký smysl, rozhodne vzít lék a stát se opět normálním člověkem bez sil. Caitlin mu dá lék a Cisco odejde s tím, že se cítí vyděšený, ale nadějný.

Joe je mezitím novým kapitánem CCPD a Singh šéfem policie. Sherloque se vrací na svou Zemi s Irene. Ralph začíná pracovat na případu zahrnujícím Deardona.

Ale vše není opraveno. Nyní to vypadá, že Barry zmizí v roce 2019, nikoli v roce 2024.


Populární Problémy

Náš spisovatel staví jednu tenisovou legendu proti druhé. Roger Federer a Pete Sampras hrají v tomto virtuálním zápase o slávu.

Novak Djokovič ve wimbledonském finále ve čtyřech setech zvítězil nad Matteem Berrettinim, aby získal šestou korunu v All England Clubu a celkově 20. majora.

Jak se připravit před školou P.E. (Dívky). Když si představíte den v P.E. třídy, možná by vás zajímalo, co můžete udělat, abyste byli připraveni na všechny fyzické aktivity, sporty a pocení. Protože ze svého ...

Odrážedla jsou skvělá pro výuku dětí naučit se poprvé jezdit na kole. Na rozdíl od kol s tréninkovými koly nemají pedály ani brzdy. Protože nevyžadují šlapání ani brzdění, balanční kola umožňují ...

The College of the Ozarks se rozhodla již nenosit týmové uniformy, které vyrábí Nike v reakci na novou reklamu společnosti.