Fognini suspendován z US Open kvůli poznámkám rozhodčích

Italský tenista Fabio FogniniFabio Fognini byl pozastaven z US Open kvůli připomínkám vzneseným rozhodčím během jeho prohry v prvním kole ve Flushing Meadows.

Fogniniho vyřadil z mužské dvouhry italský krajan Stefano Travaglia, zápas, ve kterém byl slyšen urážlivým jazykem vůči švédské úřednici Louise Engzell.Třicetiletý hráč již obdržel tři samostatné pokuty v celkové výši 24 000 $, ale nyní byl dočasně pozastaven z turnaje, dokud nebude pravomocně rozhodnuto, zda se dopustil závažného přestupku.

V důsledku toho byl stažen ze čtyřhry třetího kola a on a Simone Bolelli měli hrát.

Prohlášení grandslamové komise znělo: „Podle Grand Slam Code of Conduct, Article III Q and Article IV A and B, Fabio Fognini is týmto prozatímně pozastaven z další účasti na US Open až do konečného určení, zda závažný přestupek byl spáchán během svého prvního kola dvouhry.„Prozatímní pozastavení činnosti má okamžitou účinnost, a proto byl pan Fognini stažen z nadcházejícího čtyřhry.

'K této záležitosti nebude žádný další veřejný komentář, dokud nebude proces velkého přestupku dokončen.'

Populární Problémy

Somdev Devvarman byl posledním Indem, který se dostal do finále dvouhry na turnaji ATP v roce 2011. Prohrál s letošním finalistou Wimbledonu.Největší tenisté všech dob - č. 11

Je to Federer vs Del Potro

Drcené arašídy jsou skvělé na pečení a vaření a snadno se připravují doma. Jeden z nejrychlejších způsobů, jak rozdrtit arašídy, je kuchyňský robot, ale stále máte štěstí, pokud jej nevlastníte. Pokud jste ochotni věnovat více času ...