Přímý přenos 49ers vs Giants: Jak se dívat bez kabeluGetty 49ers linebacker Fred Warner.

New York Giants bude hostit San Francisco 49ers na stadionu MetLife v akci 3. týdne v neděli.

Hra začíná ve 13 hodin. ET a bude vysílán na Foxu na vybraných trzích . Pokud ale nemáte kabel, zde je návod, jak sledovat živý přenos 49ers vs Giants online:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Pokud je hra na vašem trhu: FuboTV

Poznámka: Fox žije na většině trhů, včetně San Franciska, New Yorku a všech ostatních měst NFL

Můžete sledovat živý přenos Fox, NFL Network, NFL Redzone (doplněk Sports Extra) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, 49ers vs Giants můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, přichází FuboTV také s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí Lookback, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenávat.

aplikace fubotv pro chytrou televizi

Pokud je hra na vašem trhu: Hulu s živou televizí

Poznámka: Fox žije na většině trhů, včetně San Franciska, New Yorku a všech ostatních měst NFL

Můžete sledovat živý přenos Fox a 65+ dalších televizních kanálů prostřednictvím Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, 49ers vs Giants můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo Tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Pokud je hra na vašem trhu: Sling TV

Poznámka: Fox žije na vybraných trzích, včetně San Franciska a New Yorku

Živý přenos Fox a dalších 35 televizních kanálů můžete sledovat prostřednictvím balíčku Sling Blue od Sling TV. Dodává se s bezplatnou třídenní zkušební verzí, ale pokud ji obejdete, můžete ji získat za první měsíc za 20 $ (obvykle 30 $) a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, 49ers vs Giants můžete sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android . Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Sling.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Pokud je hra na vašem trhu: Vidgo

Poznámka: Fox žije na vybraných trzích, včetně New Yorku. V San Francisku NENÍ k dispozici

Můžete sledovat živý přenos Fox a 65+ dalších televizních kanálů na Vidgu , kterou můžete zdarma použít se sedmidenní zkušební verzí:

Vidgo zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, 49ers vs Giants můžete sledovat živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Vidgo.


Pokud je hra mimo váš trh: SundayTicket

SundayTicket.TV vám umožňuje sledovat živý přenos všech her, které jsou mimo váš trh a nejsou vysílány na národní úrovni, bez kabelů. Služba je bohužel k dispozici pouze lidem, kteří žijí v rezidencích, kde není k dispozici satelit DIRECTV (byty, byty atd.), Jakož i obyvatelům různých metropolitních měst. Můžeš zkontrolujte zde, zda máte nárok .

Tuto službu navíc může získat většina vysokoškoláků prostřednictvím SundayTicket U .

Jakmile se zaregistrujete, fanoušci mimo trh můžete sledovat 49ers vs Giants naživo v aplikaci NFL Sunday Ticket na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek NFL Sunday Ticket.


Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě mohou sledovat živý přenos z každé pravidelné sezóny a hry NFL po skončení sezóny na DAZN . Dodává se s bezplatnou zkušební verzí:

DAZN Kanada zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete, diváci v Kanadě můžete sledovat 49ers vs Giants naživo v aplikaci DAZN na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek DAZN.


49ers vs Giants Preview

49ers se odrazili od domácí porážky 1. týdne s Arizona Cardinals tím, že minulý týden porazili New York Jets 31-13 na stadionu MetLife, ale stálo je to značnou pracovní sílu z již tak rozrušeného seznamu.

Obranní linemen Nick Bosa a Solomon Thomas utrpěli roztrhané ACL končící sezónu; běh zpět Tevin Coleman utrpěl podvrtnutí kolene, které ho udrží mimo plánované čtyři týdny; spolužák Raheem Mostert vynechá minimálně 3. týden s vlastním podvrtnutím kolene; a quarterback Jimmy Garoppolo utrpěli výron vysokého kotníku, který ho udrží mimo hřiště proti Giants.

Spousta kluků dnes padla a moje srdce a modlitby jdou k nim, řekl linebacker Fred Warner, podle 49ers.com . Právě na to teď hodně kluků myslí. Je to těžké. Je to těžká hra. Mít tolik ran tak brzy je nepříjemná situace. Je to další muž.

Hvězdný těsný konec George Kittle se na zápas Jets nehodil, protože si v 1. týdnu vymkl koleno. Nebude hrát ve 3. týdnu v San Francisku na trávníku MetLife Stadium.

Nick Mullens bude startovat pod středem proti Giants. Ve 2. týdnu dokončil 8 z 11 přihrávek na 71 yardů a odposlech úlevy od Garoppola.

Myslel jsem, že přišel Nick Mullens a udělal několik velkých her, řekl hlavní trenér Kyle Shanahan na 49ers.com. Většinou jsme míčeli a on nemusel udělat tunu.

Giants minulý týden klesli na Chicago Bears 17-13, aby v sezóně klesli na 0-2, přičemž si při tom vytrvali vlastní nákladná zranění. Hvězdný běžec Saquon Barkley utržil sezonu končící ACL slzu a široký Sterling Shepard vynechal téměř celý druhý poločas se špičkou trávníku. Od té doby byl umístěn na poraněnou rezervu.

Obři bojovali s generováním přestupku s Barkleyem a Shepardem i bez nich, přičemž ve dvou soutěžích získali pouhých 29 bodů a 586 yardů od rvačky.

Ve středu tým podepsal dvojnásobnou Pro Bowl běžící zpět Devonta Freeman na roční smlouvu v hodnotě až 3 miliony dolarů. Připojí se k backfieldu, ve kterém vystupují Wayne Gallman a Dion Lewis.

Máme velkou důvěru v záda, která tady máme, v Dionovi a Waynovi, řekl ofenzivní koordinátor Giants Jason Garrett podle ESPN . Tito lidé určitě dostanou příležitosti. Abychom mohli podepsat chlapa jako Devonta Freeman, je to pro nás skutečný bonus.


Populární Problémy

Jak poznat čistý semiš. Semiš je druh kůže nebo kůže s měkkým kartáčovaným povrchem. Http://www.dictionary.com/browse/suede Stejně jako kůže, semiš vyžaduje zvláštní péči a ruční čištění. Když uvidíte čistý semiš, chcete být jako ...

„Love & Hip Hop: New York“ je zpět na svou desátou sezónu. Zjistěte, jak se dá sledovat online, pokud nemáte kabel.

Zde je návod, jak sledovat hru Chargers vs Titans online bez kabelu. Zahrnuje možnosti pro diváky s pravděpodobným zájmem o koupi i mimo trh.

Zde je návod, jak sledovat hry Pistons online bez kabelu v letech 2019-20, ať už jste na detroitském trhu nebo mimo něj.

Rafael Nadal předal bagel (skóre 6: 0) Kei Nishikorimu ve čtvrteční první sadě jejich zápasu 16. kola na Barcelona Open.