Bývalý tenista Bob Hewitt dostal za znásilnění šest let za mřížemiBob Hewitt čeká na rozsudek u nejvyššího soudu v Pretorii

Bývalý australský tenista Bob Hewitt byl jihoafrickým soudem odsouzen k šesti letům vězení za znásilnění a sexuální útoky na nezletilé dívky.

Jihoafrický soudce Bert Bam odsoudil Hewitta ke dvěma obviněním ze znásilnění a jednomu ze sexuálních útoků na dívky, které trénoval v 80. a 90. letech minulého století. Soudce také kritizoval Hewitta za to, že během soudu neprojevil lítost. Jedna z obětí řekla, že ji Hewitt sexuálně napadl, když jí bylo pouhých 12 let.

Hewittovi bylo nařízeno zaplatit 8500 dolarů na pomoc v kampaních proti sexuálnímu násilí. Hewitt před soudcem prosil, aby před vynesením rozsudku vzal v úvahu jeho špatný zdravotní stav. Dodal také, že v roce 2010 prodělal mozkovou mrtvici a v roce 2011 infarkt.

Jeho manželka Delaille Hewittová požádala soudce, aby jejího manžela neposlal do vězení.

„Nikdy předtím jsem žebrat nemusela, ale z hloubi duše tě prosím, abys prosím nechal mého manžela vrátit se na farmu, protože bez něj bych nemohl přežít, ona řekl .

Hewitt během své kariéry vyhrál devět grandslamových a čtyř grandslamových titulů ve smíšené čtyřhře. Na Australian Open se dostal také do semifinále dvouhry mužů. 75letý hráč byl uveden do Mezinárodní tenisové síně slávy v roce 1992, ale jeho jméno bylo v roce 2012 odstraněno po obvinění ze sexuálního napadení proti němu.

Populární Problémy

The Amazing Race je zpět na sezónu 32, počínaje středou 14. října 2020. Zde je návod, jak sledovat živý přenos show online zdarma.

Jak najít živé přenosy na YouTube. Tento wikiHow vás naučí, jak najít živé streamované video na YouTube pomocí počítače, telefonu nebo tabletu. YouTube Live nabízí celou řadu živých přenosů na různá témata, včetně sportu, zpráv, ...

Jak udělat jehněčí guláš z Blízkého východu. Jehněčí guláš z Blízkého východu je ideální pro probuzení vašich chuťových pohárků, zvláště pokud vás unavuje standardní komfortní jídlo. Většina jehněčích gulášů na Blízkém východě spoléhá na vroucí jehněčí kostky ve voňavém ...

Jannik Sinner byl ve čtvrtek ohromen šťastným poraženým Arthurem Rinderknechem na akci Lyon ATP 250.

Zde je návod, jak sledovat nedělní zápas Lakers vs Pelicans online bez kabelu, ať už jste v Los Angeles, New Orleans nebo mimo trh.

Murray je stále uprostřed návratu z důvodu potenciálně končícího zranění.