Bývalý tenista Bob Hewitt dostal za znásilnění šest let za mřížemiBob Hewitt čeká na rozsudek u nejvyššího soudu v PretoriiBývalý australský tenista Bob Hewitt byl jihoafrickým soudem odsouzen k šesti letům vězení za znásilnění a sexuální útoky na nezletilé dívky.Jihoafrický soudce Bert Bam odsoudil Hewitta ke dvěma obviněním ze znásilnění a jednomu ze sexuálních útoků na dívky, které trénoval v 80. a 90. letech minulého století. Soudce také kritizoval Hewitta za to, že během soudu neprojevil lítost. Jedna z obětí řekla, že ji Hewitt sexuálně napadl, když jí bylo pouhých 12 let.Hewittovi bylo nařízeno zaplatit 8500 dolarů na pomoc v kampaních proti sexuálnímu násilí. Hewitt před soudcem prosil, aby před vynesením rozsudku vzal v úvahu jeho špatný zdravotní stav. Dodal také, že v roce 2010 prodělal mozkovou mrtvici a v roce 2011 infarkt.

Jeho manželka Delaille Hewittová požádala soudce, aby jejího manžela neposlal do vězení.„Nikdy předtím jsem žebrat nemusela, ale z hloubi duše tě prosím, abys prosím nechal mého manžela vrátit se na farmu, protože bez něj bych nemohl přežít, ona řekl .Hewitt během své kariéry vyhrál devět grandslamových a čtyř grandslamových titulů ve smíšené čtyřhře. Na Australian Open se dostal také do semifinále dvouhry mužů. 75letý hráč byl uveden do Mezinárodní tenisové síně slávy v roce 1992, ale jeho jméno bylo v roce 2012 odstraněno po obvinění ze sexuálního napadení proti němu.

Populární Problémy

Novak Djokovic hovořil o výhodách zdravé výživy s doktorem Draganem Ivanovem, specialistou na vnitřní lékařství. Srb řekl, že věří v sílu hladovění a že pravidelně chodí 16 hodin bez jídla.Jak osedlat koně. Správné osedlání koně je pro bezpečnou jízdu zásadní, ale zpočátku může být zdrcující a matoucí. I když je vždy nejlepší mít zkušeného jezdce, který vám pomůže zvládnout prvních několikrát, můžete se naučit ...UFC 248: Adesanya vs Romero je možné zakoupit pouze prostřednictvím ESPN Plus. Zde je přehled o tom, jak objednat PPV.

Sam Groth nedávno napsal článek o Novakovi Djokovicovi, zpochybňující Srbovo chování a veřejnou osobnost.

Dřep, praxe života v opuštěných nebo neobsazených prostorách, které squatter ze zákona nevlastní, je skvělý způsob, jak se vyhnout placení nájmu, anektovat části dvorů vašich sousedů nebo dokonce někomu odebrat celý dům, pokud jste ochotni. ..

Jak opravit bolest ramene pro sportovce. Není překvapením, že sportovci často pociťují bolest ramen, protože mají největší rozsah pohybu ze všech kloubů v těle, což je činí zranitelnými. Https://www.shoulderdoc.co.uk/arti ...