Shanghai Masters zrušeno druhým rokem v řadě, Indian Wells Masters se stává 11denní akcí

Šampion Šanghaje Masters 2018 Novak Djokovic

Šampion Šanghaje Masters 2018 Novak DjokovicATP zveřejnila v pondělí plán turné na čtvrté čtvrtletí roku. A největším zážitkem je, že Shanghai Masters - spolu se zbytkem turnajů v asijském švihu - byly kvůli COVID -19 zrušeny.BNP Paribas Open v Indian Wells nebo Indian Wells Masters je největším příjemcem tohoto rozhodnutí, protože bylo prodlouženo o čtyři dny. Indian Wells Masters se tradičně koná v březnu, ale kvůli situaci s COVID-19 v USA byl odsunut na rok 2021.Letos je BNP Paribas Open naplánována na první událost ATP v říjnu, počínaje 7. toho měsíce. Akce Masters 1000 se bude konat jako společná povinná akce pro zájezdy ATP i WTA.

Rolex Shanghai Masters byl mezitím zrušen dva roky po sobě; bylo také vyřazeno z loňského kalendáře kvůli COVID-19.Šéf ATP Andrea Gaudenzi při oznamování změn plánu v pondělí vyjádřil naději, že se šanghajští mistři vrátí v roce 2022.'Letos jsme udrželi flexibilní přístup ke kalendáři kvůli neustále se vyvíjející povaze pandemie,' řekl Gaudenzi . 'Je nesmírně nešťastné oznámit zrušení naší houpačky v Asii v této sezóně a těšíme se na návrat v roce 2022.'

Daniil Medvedev je obhájcem titulu v Shanghai Masters, zatímco Dominic Thiem je posledním hráčem, který vyhrál Indian Wells Masters. Kromě těchto dvou mladých hvězd si v minulosti v Šanghaji velmi dobře vedli také Novak Djokovič a Roger Federer; Djokovič ji vyhrál čtyřikrát a Federer dvakrát.Rafael Nadal mezitím na Shanghai Masters nikdy triumfoval. Chlubí se však třemi korunami Indian Wells.Podívejte se na všechny změny v plánu ATP pro 4. čtvrtletí 2021

Šampión Indian Wells 2019 Dominic Thiem

Šampión Indian Wells 2019 Dominic Thiem

Rolex Shanghai Masters se původně mělo hrát od 3. října do 10. října. Spolu s tímto turnajem jsou dalšími událostmi, které mají být zrušeny, mistrovství Zhuhai (27. září až 3. října), China Open (4. října až 10. října) a Rakuten Japan Open (4. října až 10. října).

Sešrotován byl také Chengdu Open, který byl naplánován od 27. září do 3. října. Na jeho místě byla v San Diegu ohlášena nová událost ATP 250. Další událost této kategorie získala Nur-Saltan, která se uskuteční třetí týden v září.

Tyto změny uvolnily značný kus času v kalendáři, což umožnilo obnovení Indian Wells Masters na jeho tradiční trvání. Událost v Kalifornii bude mít jako každý rok losování 96 hráčů.

St. Petersburg Open byl mezitím zařazen do kategorie ATP 500 (stejně jako loni). Ruská akce se však nyní bude konat ve stejný týden jako Vienna Open, což by možná snížilo její hvězdnou sílu.

Také finále Next Gen, které se koná v Miláně, je letos zpět poté, co jsme byli svědky zrušení v roce 2020 kvůli COVID-19.

Jestli se šanghajští mistři vrátí na turné v roce 2022, to se teprve uvidí, vzhledem k tomu, že pandemie COVID-19 odmítá ustoupit. Do té doby by mohla být situace v Číně pod kontrolou, ale zorganizovat turnaj uprostřed přísných zdravotních protokolů v zemi nemusí být nejsnadnější úkol.

Populární Problémy

Simona Halepová doufá, že trápení se zraněním je již za ní a opravdu za ní, protože se připravuje na návrat do akce příští týden v Montrealu.

Sledujte dnešní večerní prezidentskou debatu živě, i když nemáte kabel a nejste přihlášeni k streamovací službě.

Chcete -li získat dobré známky, zůstaňte organizovaní tím, že si necháte plánovač se všemi svými úkoly a nadcházejícími testy. Vytvořte si studijní plán na každý týden, abyste přesně věděli, kolik byste měli pro své třídy studovat. Ujistěte se, že máte dobré ...

Hypertyreóza, také nazývaná hyperaktivní štítná žláza, se vyskytuje, když vaše štítná žláza produkuje příliš mnoho hormonu štítné žlázy. Běžnou příčinou hypertyreózy je Gravesova choroba, i když existují i ​​jiné příčiny. Https://medlineplus.gov/ency/article/000356.htm ...

Pokud se hodně věnujete běhu na lyžích, určitě jste už o lyžařských skinech slyšeli. Tyto přilnavé podložky, které se připevňují ke spodní části vašich lyží, vám mohou pomoci vylézt do kopců a drsného terénu, aniž byste klouzali dozadu. Odpověděli jsme na vaše ...