FOTKY: Staré kurty šampionky US Open Coco Gauffové v Pompey Park prošly změnou

„Je opravdu výjimečné se vrátit a být schopen udělat něco pro komunitu, která pro mě hodně udělala,“ řekla světová 3.Než Miami Open začalo seriózně, Coco Gauffová se vrátila na tenisové kurty z dětství, aby to vrátila své komunitě.

Tato 20letá dívka nedávno navštívila Pompey Park, kde se připojila k USTA a vedení města, aby odhalila nově zrekonstruované veřejné tenisové kurty a hostila tenisovou kliniku pro děti z Delray Beach Youth Tennis Foundation.„Pevně ​​věřím, že tenis se může i nadále stát dostupnějším sportem, a rád bych poděkoval USTA za to, že se v tom nadále zavazuje,“ řekl Gauff na akci. „Investice do veřejných parků a do naší mládeže jsou velmi důležité.

pravidla venkovního raketbalu

'Měl jsem obrovský sen a toto město, moje rodina, moje komunita to podporovaly a teď jsem v pozici, kdy mohu pomoci možná ten sen podnítit v dalším dítěti.'

Coco Gauff v Pompey Park s cedulí připomínající, že kurty byly zrekonstruovány na počest jejího vítězství na US Open v roce 2023.kovbojové vs havrani přímý přenos zdarma

Pompey Park se narodil v Atlantě a vyrostl na jižní Floridě a nadále zaujímá zvláštní místo v Gauffově srdci. Když nastal čas navrhnout svou první botu s New Balance, Coco CG1s, Američanka vzdala hold Pompey Park leptání jeho souřadnic podél levé podrážky .

'Je to na mých botách od uvedení (Coco) CG1, takže je opravdu zvláštní vrátit se a být schopen udělat něco pro komunitu, která pro mě udělala hodně,' řekl Gauff tisku v Miami.Gauffová na podrážku svých bot New Balance Coco CG1 uvedla souřadnice Pompeyho parku.

Je to jeden z několika osobních údajů na její charakteristické botě, která také obsahuje inspirativní frázi jejího otce: „Svou raketou můžete změnit svět.“ Díky vítězství Gauffové na US Open v roce 2023 byla nyní skutečně schopna proměnit své dětské kurty a zaplatit to budoucí generaci budoucích tenisových hvězd.

Rekonstrukce Pompey Parku je první ze série renovací tenisových kurtů plánovaných po celé zemi jako součást US Open Legacy Initiative , zahájený na počest Gauffova prvního grandslamového vítězství. Iniciativa je součástí celkového úsilí USTA o podporu a zlepšení tenisové infrastruktury, kterou vede asociace Tennis Venture Services (TVS).

učit se hrát tenis

Gauff má kliniku na nově upravených kurtech v Pompey Park v nedaleké Delray Beach.

Od roku 2005 USTA udělila více než 17 milionů dolarů v grantech TVS, což je iniciativa, která prospěla 43 000 tenisovým kurtům a ovlivnila více než 610 milionů dolarů na rozvoj infrastruktury.

'Všichni z nás, kteří se podílejí na tenisu, si uvědomujeme výhody našeho sportu, které zlepšují život, a jsme odhodláni chránit kurty a spolupracovat s ostatními, abychom podnítili rozvoj nových zařízení, která zajistí lepší přístup pro více lidí ve více komunitách,' řekl Dr. Brian. Hainline, předseda představenstva a prezident USTA.

'Je opravdu zvláštní vrátit se a být schopen udělat něco pro komunitu, která pro mě udělala hodně,' řekl Gauff.

jak řezat tenisové míčky na židle

'US Open je ekonomickým hnacím motorem, který nám umožňuje investovat do tenisových základů, takže spojení US Open s touto silnou a působivou iniciativou je naprosto vhodný způsob, jak uzavřít kruh pro dobro hry.'

Kromě konkrétních projektů vybraných Gauffem, jako je Pompey Park, se US Open Legacy Initiative také zavazuje podporovat jakýkoli projekt, který zahrnuje obnovu veřejných soudů, které splňují Kritéria pro udělení TVS USTA .

Všechny dokončené projekty také obdrží cedulku, která připomíná, že byly renovovány na počest Gauffova vítězství na US Open.

Podívejte se na tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený uživatelem USTA (@usta)

Populární Problémy

Cardinals hostí tým Washington Football v neděli ve hře 2. týdne. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online zdarma.

Mexický fotbalový tým do 23 let se ve čtvrtek utká s Francií na olympijských hrách. Pokud nemáte kabel, zde je několik způsobů, jak můžete sledovat živý přenos ze zápasu.

Váš průvodce streamováním First Kid online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí.

Světová sedmička Alexander Zverev překonal těžký začátek a několik nervózních chvil, aby v neděli zvedl 14. titul v kariéře, když ve finále 2021 Abierto Mexicano Telcel porazil Stefanose Tsitsipase.

Jak vápnit rybník. Kvalitu rybníků a dalších malých, uzavřených vodních ploch můžete zlepšit ošetřením vápnem. Vápno pomáhá vyrovnávat překyselené rybníky, což má za následek svěžejší, čistší vodu a pohostinnější prostředí ...